Рівненські обласні чиновники найняли охорону за півмільйона гривень

Обов'язок будь-якої влади захищати інтереси громадян. Чи задоволені усі жителі Рівненщини роботою обласної влади - не відомо. Так чи інакше, гроші платників податків йдуть на утримання чиновників і, зокрема, їх охорону.

 

 

 

 

У Рівному віднедавна діє громадський рух "Захистимо Рівне". Борються активісти із рестораном "Ліон", який прихопив шматочок землі у парку і захищають вони власність громади безкоштовно. Цікаво чи з'являться колись у Рівному добровольці, які охоронятимуть за "Дякую" місцевих чиновників?

Поки про факти халявної охорони, яку б рівненським депутатам чи політикам запропонували рівняни не відомо. Тож доводиться і далі витрачати бюджетні гроші на захист органів влади та місць їхньої роботи.

Аби влада Рівненщини спокійно працювала, у 2012 році Рівненською обласною радою було укладено договори про надання послуг у сфері охорони громадського порядку і безпеки, за якими з бюджету було сплачено 542 421 грн. 80 коп.

За цю суму обласні чиновники отримали фізичну охорону громадського порядку, роботу тривожної сигналізації, експлуатаційне обслуговування технічних систем та засобів відеоспостереження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На захист мера Рівного витрачають півмільйона гривень

Дані послуги поширюються на організацію охорони будівель Рівненської обласної ради, її виконавчого апарату та прилеглої території.

Цього року охорона для Рівненської облради майже не подорожчала. Ну, на якість там 50 тисяч гривень. Для обласного бюджету - копійки. Хоча владу Рівного почали охороняти ще дорожче, ніж минулого року. Але це теж, напевно, не суттєво для скарбниці міста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки заробляє керівництво Рівненської облради

Отож, щоб і надалі ніхто не зазіхав на життя та здоров'я керівників області і чиновники не переживали за залишені на роботі цінності, за охорону приміщень облради та прилеглої до них території цьогоріч з бюджету віддали 592 646 грн. 13 коп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки заробляє губернатор Рівненщини і його зами

Сподіваємось, що цих грошей вистачить, аби керівництво області, депутати та усі, хто відповідає за благополуччя жителів Рівненщини спокійно працювали та пам'ятали: своїм комфортом та безпекою вони також зобов'язані пересічним громадянам.

Коментарі

Мені цікаво, а хто з "добровольців" захоче охороняти кого чи що задарма??? Ризикувати своїм здоровям, можливо життям, а потім прийти додому і сказати дітям, вибачте, але ви сьогодні голодні, бо тато працює безкоштовно. Думайте трохи, що пишете

Ну да при БЮТі точно в ці гроші не вклалися б. А так нічого вже трохи дешевше! Тим паче безпека державної установи є важливою в теперішній час.

треба подякувати, що не 590 мілліонів.

При БЮТі і в 10 мільйонів не вклалися б.

Вже менше ніж при Данильчуку

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.