Депутат на «Лексусі» збирає з рівненських батьків по 50 гривень

Грошей багато не буває. Схоже, під цим гаслом цьогоріч працює міський палац культури «Текстильник». Його директор Тарас Максименко, який, за чутками, нещодавно придбав автомобіль «Лексус» в нардепа Валентина Королюка, на реконструкцію «Текстильника» освоїв мільйони гривень. Проте цих грошей виявилося мало, тож на стінах палацу культури днями з’явилося оголошення про збір батьківських коштів на ремонт даху.

На початку року мер Рівного Володимир Хомко зізнався в одному з інтерв’ю, що міська влада виграла грант для ПК «Текстильник» у півмільйона гривень, взявши участь у конкурсі підтримки місцевого самоврядування. «Спрямуємо їх, щоб зробити у закладі автономне опалення, адже нині там не опалюється глядацький зал. Решту коштів даємо своїх, щоб зробити у "Текстильнику" утеплення. Зробили вже фасад гарний у закладі, встановили пластикові вікна. Взагалі, район "Текстильника" хочу зробити улюбленим місцем відпочинку рівнян: заасфальтувати доріжки, поновити підпірні стінки» - зазначив пан Хомко.

В іншому ж інтерв’ю він зізнався: «Ми запропонували гарний проект, який стосується заміни системи опалення в палаці культури «Текстильник». Загальна вартість проекту – 2,4 мільйона гривень. У тому числі підтримка Держфонду – 500 тисяч».

Чи правильно ми зрозуміли міського гаранта? Цьогоріч на «Текстильник» витрачено вже 2 400 000 гривень? Якщо так, то судячи з усього, в керівництва палацу культури, як у тій приказці - «апетит прийшов під час їжі». І коли гроші  були освоєні, його керівник вирішив зібрати ще «пару гривень» із батьків тих дітей, які займаються в «Текстильнику». Про це свідчать протоколи зборів батьківського комітету, які обурені батьки надали у розпорядження сайту чесних новин.

Злі язики навіть почали говорити про те, що директор МПК «Текстильник» Тарас Максименко затіяв ремонт споруди у зв’язку з тим, що проводить реконструкцію частини власного будинку в центрі міста, на вулиці Литовській. Мовляв, дуже зручно закуповувати будівельні матеріали для ремонту комунальної споруди, частину яких можна «загубити» у себе на подвір’ї. Сайт «ВСЕ», певна річ, такі чутки вважає повною нісенітницею, яка покликана очорнити чесне ім’я директора «Текстильника» і за сумісництвом депутата Рівнеради Тараса Максименка

Сам Тарас Анатолійович нещодавно прокоментував ситуацію зі збором коштів одному із наших кореспондентів так:

- Збір коштів на ремонт даху «Текстильника» - це ініціатива батьківського комітету, вони уповноважені це робити. Коли постало питання, що з дахом «все погано», батьки зібралися і прикинули по скільки можуть скинутися для ремонту. Вирішили, що по 50 гривень для усіх буде прийнятно. Коли вони акумулюють кошти, самі найматимуть підрядника для виконання робіт. А я, як керівник закладу, просто даю їм «зелене світло» для цього. У наступному році в бюджеті мають передбачити 500 тисяч гривень для повної реконструкції покрівлі нашого палацу культури, - зазначив Тарас Максименко.

Ось так буває: хоче депутат-начальник дах полагодити, щоб підростаюче покоління мало комфортні умови для розвитку своїх творчих здібностей у палаці культури, а люди у всьому бачать «підвох» та меркантильні наміри. І не розуміють ці заздрісники, що він справді живе на одну зарплату, яку старанно акумулював, щоб купити «Лексус».

Див. також Тарас Максименко: "Яценюк сказав, якщо в "Батьківщині" буде Максименко - розжене Рівненське міське бюро партії"

Коментарі

Приємно, що такі статті є. Погано, що їх читають тормоза, які не розуміють сарказму, а ще прикріше, що такі моральні уроди, як Тарас і його брат заляпують своєю участю відомі опозиційні бренди, як-то Фронт змін, БЮТ і т.д. Але прийде час і конфіскація всіх знайде

Хто мені скаже, може тут є юристи, хіба раніше депатати мали право бути депутатми і ще по сумісництву директорами чи просто обіймати ще якусь посаду ?? Щось помінялось чи так було завжди?

яка країна такі і теракти такі і журналісти такі і сенсації.Зрозуміло одне що у редакції ВСЕ дах покраще ніж у текстильнику. Їхній дах їм ще і платить:)

І хто автор статті? Два напівфабрикати Кривошеєв та Дюг??? Чи його колектив недолугих малоліток? Мало того що інформація суто чорнушного та наклепницького характеру.... ще й анонімка)))) Сцикуни))))

В мене немає Лексуса- це Запорожець. Просто тюнінг хороший. І хати в мене немає. І взагалі я по житті справжній гімнюк.

"Його директор Тарас Максименко, який, за чутками, нещодавно придбав автомобіль «Лексус»"- то придбав точно, чи це тільки чутки і ви публікуєте не перевіривши?

До цього брєда сумасшедшого немає що додати. Окрім того, що це брєд сумасшедшого...

Королюк нічого Максименку не продавав. Кажуть
Автомобіль - це подяка Максименку від Королюка за виграні вибори.
Не факт, що Королюк виграв, дякуючи Максименку, але факт, що Максименку він - віддячив.
Гусар!))
І молодець. Не жмот, якщо все це правда

І? Так Ви напишіть про всі школи, лікарні, дитячі садки - де присутні Добровільно-примусові внески.

Проте мало хто відмовляється вносити кошти в "фонди" - так як потім ще і в спину будуть плювати

Із гумором чи то сарказмом все склалось:)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.