Кум Берташа торік заробив більше ніж мільйонер Корилкевич

Сайт чесних новин «ВСЕ» вже писав про те, чи мають кошти на прожиття керівники Рівного та області. Тепер ми з’ясували чи не бідують часом очільники райдержадміністрацій Рівненщини. До вашої уваги останній із серії оглядів зарплат голів РДА та їх заступників.

 

Рівненська РДА

Голова Рівненської РДА і за сумісництвом кум губернатора Рівненщини Василь Карпенчук, у порівнянні з керівниками інших районів, на звітній посаді торік заробив небагато - 55 477 гривень. В тому числі його премія склала 1551 гривню у вересні, 775 гривень у жовтні, 1396 гривень у листопаді та всього 276 гривень у грудні.

Василь Карпенчук

Проте ця сума більша ніж у голови Дубенської РДА мільйонера Данило Корилкевича, який минулоріч мав річну зарплату 43 833 гривні, хоч і менша ніж в деяких інших очільників райдержадміністрацій Рівненщини.

Можливо, Василь Володимирович саме через «маленьку» зарплату не проти змінити місце роботи? Принаймні, кілька останніх місяців його сватають на посаду керівника «Рівнестандартметрології». А нинішнього очільника цієї установи пана Камінського пророчать на місце голови рівненського району. Щоправда, бажання цих добродіїв помінятися кріслами замало – потрібен відповідний Указ Президента. Такого, поки-що, гарант не видав, тож добродії продовжують виконувати свої обов’язки.

До речі, про кумівські зв’язки Василя Карпенчука. Як відомо, голова Рівненської ОДА Василь Берташ є хрещеним батьком сина пана Карпенчука Андрія, якого часто можна побачити на рівненських вулицях за кермом Mercedes-Benz Gelandewagen, в простонароді – Мерседеса «кубика».

Перший заступник голови Рівненської РДА Юрій Загиней у 2012 році заробив  майже стільки ж як і пан Карпенчук - 53 986 гривень. В тому числі премія за вересень склала 1474 гривні, у жовтні – 737 гривень, 1326 - за листопад і 262гривні за грудень.         

Ще один заступник Сергій Подолін за рік на своїй посаді заробив не набагато менше – 53 054 гривні. В т.ч. премія 1396 грн. за вересень, 698 грн. за жовтень, 1256 грн. за листопад, 248 за грудень.          

«Найврожайнішим» рік видався для заступника голови Рівненської РДА Павла Жука. Він за минулий рік в цій РДА заробив більше від усіх – 60 163 гривні. Враховуючи премію 1396 гривень за вересень, 698 - за жовтень, 1256 - за листопад і 248 гривень за грудень.

А заступник голови адміністрації Микола Жильчук мав 49 954 гривні, в т.ч. премія його ідентична тій, що отримав пан Жук.

Див. також Скільки заробив рівненський мільйонер Корилкевич перед втечею в Європу

Гощанська РДА

Торішній голова Гощанської райдержадміністрації Геннадій Владичук, враховуючи надбавки, премії, заробив річну зарплату у сумі 61 417 гривень.

Геннадій Владичук

Його перший заступник Сергій Марчук, до повноважень якого належить сфера агропромислового комплексу, промисловості, будівництва, земельних відносин, заробив трохи менше. Розмір заробітної плати у 2012 році, в т.ч. надбавки, премії, склав 55 603 гривні.

Заступник голови райдержадміністрації Олена Гажаман, яка відповідає за такі напрямки роботи, як сфера освіти, економіки та фінансів, торік заробила 48 685 гривень.

А інший заступник Микола Ющук, який курує роботу  в сфері культури, мистецтва і туризму, соціального захисту населення, координує роботу закладів охорони здоров’я, минулоріч на звітній посаді заробив всього 36 968 гривень.

Див. також Скільки заробляють голови рівненських РДА та їх заступники. Частина 1

Здолбунівська РДА

За 2012 рік голові Здолбунівської РДА Віталію Шулю нарахована заробітна плата, враховуючи надбавки та премії, в обсязі 52 358 гривень, з яких премія склала всього 930 гривень за листопад.

Віталій Шуль

Також минулого року перший заступник голови РДА Володимир Сидорня отримав річний дохід більший ніж його керівник – 55 844 гривні, з яких премія склала лише 807 гривень.

Заступник голови РДА Микола Аніскін мав 49 824 гривень, враховуючи 692 гривні премії.

Заступник Олександр Федорук заробив 45 201 гривню, в тому  числі 765 гривень премії.

А заступник голови РДА Роман Дрозд збагатився на 49 140 гривень, враховуючи премію такого ж обсягу, як і в пана Федорука. Усі премії чиновникам нарахували у листопаді.

Див. також Скільки заробляють голови рівненських РДА та їх заступники. Частина 3

Острозька РДА

Очільник Острожчини Василь Дума минулого року отримав річну зарплату у сумі 68 789 гривень, з яких 6080 гривень склала премія.

Василь Дума

Його перший заступник Анатолій Лисий заробив на десять «штуцерів» менше – 58 632 гривні. В тому числі 5680 гривень склала премія.

Ще один заступник Валентина Стрілецька на своїй посаді мала зарплату 54 652 гривні. Її премія, так само як і в інших двох заступників, склала 5180 гривень.

Заступник голови Острозької РДА Наталія Ковальчук, враховуючи премії, торік заробила на сто гривень менше за пані Стрілецьку – 54 552 гривні. А заступник голови Микола Шевчук  на чотири тисячі більше – 58651 гривні.

Це був останній із серії оглядів зарплат керівників райдержадміністрацій Рівненської області. Наскільки змінилися їхні зарплати цього року, у порівнянні із минулим, читайте на сайті чесних новин «ВСЕ» вже у 2014 році.

Коментарі

ггггггг) Ржу!) Заголовок просто +100500 до карми !

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.