Рівненська облрада розпродує нерухомість на березі Чорного моря

Депутати Рівненської облради мають розглянути проект рішення щодо продажу частини будівель бази відпочинку "Ровенчанка". Наразі це спільна власність територіальних громад області. 

 

 

 

 

Знаходиться база в смт Затока Одеської області. Депутати мають погодити відчуження 58/100 частки нерухомого майна бази відпочинку "Ровенчанка" шляхом проведення аукціону через Рівненську товарну біржу.

Відповідно до даного рішення Рівненська товарна біржа має організувати процедуру проведення торгів з відчуження вказаного об'єкта, шляхом проведення аукціону в порядку, визначеному чинним законодавством, в тому числі виступити замовником незалежної (експертної) оцінки, іі рецензування.

Початкова вартість буде визначена за результатами незалежної оцінки. Її також мають погодити з постійною комісією обласної ради з економічних питань та комунальної власності. 

Як зазначено у проекті рішення, кошти від продажу комунального майна спрямують до бюджету розвитку обласного бюджету.

Контролюватимуть виконання рішення постійна комісія обласної ради з економічних питань та комунальної власності (Григорій Мініч), з питань бюджету, фінансів та податків (Олексій Кособуцький). Проект рішення підготовлений департаментом ЖКГ, енергетики та енергоефективності. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.