Влада Рівного не дала зарплату начальникам двох управлінь

Сайт чесних новин «ВСЕ» вирішив з’ясувати, якою мотивацією керуються топ-менеджери рівненських управлінь, окрім усної «мотивації» від міського голови Володимира Хомка. Пропонуємо вашій увазі третю частину із серії матеріалів про зарплати начальників управлінь м.Рівне.

Начальник міського управління сім’ї, молоді і спорту Сергій Шевчук торік гарненько потрудився у липні. Адже отримав найбільшу у році зарплату – 9 910 гривень саме у цьому місяці. Трішки менша зарплата у чиновника була у жовтні -  9 647 гривень. Упродовж 2012 року начальник цього управління не отримував менше ніж 3 789 гривень.

Сергій Шевчук

А загалом за минулий рік Сергій Шевчук заробив 65 095 гривень. Також бухгалтерія управління повідомила «ВСЕ», що премія їхньому начальнику виплачувалася відповідно до розпорядження міського голови Рівного. Проте надати розбивку цих премій по місяцях нам відмовились. Водночас, не забули зазначити, що оклад очільника їхнього відомства становить всього 1476 гривень. Всього-на-всього, хех.

На «штуку баксів» менше за пана Шевчука торік заробив начальник міського управління освіти Василь Харковець.

Василь Харковець

Проте можливостей підлікуватися та оздоровитися на екваторі літа він мав більше, адже у липні отримав зарплату - 10 953 гривень. Водночас, у 8-ми з 12-ти місяців його зарплата не перевищувала чотирьох тисяч гривень. Погодьтеся, небагато як для головного освітянина обласного центру. Добре, що Харковець чесний чиновник – інший би давно шукав не зовсім прозорі схеми на стороні для того, аби набити кишеню, користуючись службовим становищем. У 2012 році начальник управління освіти заробив 57 224 гривні. Більш детально по кожному місяцю дивіться на відповіді на наш інформаційний запит нижче:

Див. також Підлеглі мера Рівного заробляють як керівники районів

Як відомо, вже третій рік управління містобудування та архітектури Рівного не має начальника. Відтак, із 2011 року його обов’язки виконують заступники Сергій Боліщук та Віктор Вівсяник.

Серед причин відсутності керівника цього відомства, які свого часу озвучував міський гарант Володимир Хомко – неможливість віднайти гідну кандидатуру, яка відповідала б численним суворим вимогам, які має звітна посада.

Те саме стосується і посади начальника міського управління культури і туризму. На початку 2013 року це відомство очолив екс-директор музичної школи №2 та міського Будинку культури Валерій Марченко. До того управління майже два роки не мало керівника, адже його попередній очільник Андрій Ткачук через непорозуміння з керманичами міста був переведений на посаду заступника начальника.

Між діяльністю цих двох добродіїв освоїтися в управлінні пробував керівник клубу спортивного танцю «Флеш» Роман Гриценюк, проте чиновницька робота не припала йому до душі.

Див. також Як керівники виконкому Рівного живуть на одну зарплату

Судячи із зарплат очільників міських управлінь, за минулий рік місто зекономило на зарплатах начальника управління містобудування та архітектури та начальника управління культури і туризму як близько 100 000 гривень. Управління не мали керівників, але чи багато при цьому втратила громада міста? Дивлячись на здобутки цих відомств за попередні роки, мабуть, ні. Хоча, заради справедливості зазначимо, що місто можливо нічого й не втратило, але й не знайшло. Адже нікому було ініціювати новаторський підхід для розвитку цих галузей у місті. З іншого боку, бачимо по цих двох управліннях, що чиновницька робота є системною, розпланованою і виконується й без того, хто «смикає за мотузки». Різниця лиш в тім, що у міській казні залишилися 100 тисяч гривень, адже міська влада не заплатила річної зарплати для двох начальників управлінь. Щоправда, дороги Рівного чи інша комунальна інфраструктура міста від того кращими не стали. Чи то через казначейство, чи то через «вдалий» менеджмент з боку очільників Рівного.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.