На Рівненщині укріплюють водосховище за чотири мільйони

Нещодавно у соціальній мережі "Фейсбук" опублікували інформацію, що на Рівненщині знищують берегову лінію Хрінницького водосховища, проте, як виявилось - укріплюють берег річки.

На Рівненщині у селі Набережна проводиться укріплення річки Стир. Як повідомив заступник голови Демидівської районної державної адміністрації Євген Багній, берег руйнується, підтоплює городи мешканців села, тому вже кілька років проводять сезонні роботи по укріпленню берегу.

- Виділили 170 тисяч з державного бюджету, проте на цей рік передбачено 700 тисяч. Як тільки надходять кошти, фірма проводить роботи. Планується, що укріплення проводитиметься до початку морозів, - розповів Євген Багній.

Як повідомляє "Наші гроші", Рівненське обласне управління водних ресурсів Держагентства водних ресурсів України 27 вересня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "Дубенська ПМК - 174" на укріплення берега річки Стир для захисту села Набережне Демидівського району. Вартість угоди склала 4,31 мільйонів гривень. Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель".

Згідно з техдокументацією на лівому березі річки на межі Хрінницького водосховища вздовж південно-східної частини села Набережне мають зробити насип з каміння та щебню, влаштувавши призму, пізніше на укріпленому березі влаштують  майданчик для розвороту автотранспорту.

Фірму "Дубенська ПМК - 174" заснувала низка фізосіб, зокрема директор фірми Володимир Бущук, екс-депутат Дубенської міської ради від "Батьківщини" (2006-2010р.р.). За останні п’ять років фірма виграла тендерів на 16,24 мільйонів гривень.

Єдиним конкурентом фірми на цьому тендері було Дубенське міжрайонне управління водного господарства, що належить замовнику тендера - Рівненському облуправлінню водних ресурсів.

 

 

Коментарі

І майже зробили. Вчасно надані роз'яснення і все стало на свої місця

Дісно не розібралися з фактами і починають розповідати про різні крадіжки. А там дійсно ведуться роботи по укріпленню берегової лінії.

А такий скандал хотіли зробити на пустому місці))

Ну якщо виділяються гроші і укріплюють, то я думаю це добре ж , хоча не давно тут один "гринпісевець" місцевий писав, що крадуть чи то пісок чи то глину, отак не розбереться і зразу сенсацію пише, треба факти перевірати, а тоді писати.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.