Нардеп-регіонал привітав рівненських студентів майже простроченими контрабандними мюслями

У Рівному студентів Національного університету водного господарства і природокористування привітали з Днем студента. Пересічна ніби то новина, однак привітало їх керівництво вишу в доволі незвичний спосіб. Всім студентам, від імені президента університету та нардепа-регіонала Миколи Сороки, подарували коробку… мюслів. Та ще й, як виявилось, дещо дивних.

 

Як повідомили сайту "ВСЕ" студентів НУВГП привітали з днем студента від імені Миколи Сороки. Студентам подарували коробки з мюслями іноземного виробництва.

– Нам передали коробки з мюслями і сказали, що це нам до дня студента від Миколи Сороки. – розповідає студент другого курсу НУВГП Андрій. – Тільки наголосили, щоб ми їх з’їли до кінця місяця.

Як виявилось, подарунок від президента університету та народного депутата Миколи Сороки майже прострочений. На упаковці значиться термін придатності – листопад 2013 року.

Але й це ще не всі цікавинки подарунку нардепа-регіонала. На упаковці немає жодного напису українською мовою, або якось більш-менш зрозумілого маркування. Це наштовхнуло на думку, що товар потрапив в Україну нелегально. Інакше на упаковці малаб бути етикетка з перегладом. Наше припущення підтвердив інший студент рівненського "водніка".

– Нам казали, що їх привезли з якогось складу, здається десь на Пушкіна. Кажуть що це "конфіскат". – припустив наш співрозмовник.

Якщо це й стравді так, тоді мюслі, подаровані рівненським студента, можуть бути конфіскованою контрабандою.

Щоб дізнатись більше про товар, почали шукати в Інтернеті інформацію про цей продукт. Це було складно, адже пошуковик на запит по назві виробника мюслі видавав тільки сайти, де є інформація про російський відповідник продукту. І на цих сайтах мюслі "7 злаків" не значились.

З невідомих для нас причин на запит "мюслі vitalis", пошук знаходив зображення лише російського продукту, до того ж, із зазначенням іншої ваги. Студентам подарували коробки вагою 450 грамів, а в інтернеті знаходили тільки 375 грамів.

Це результат пошуку "мюслі vitalis"

Лише після того, як у пошук задали назву виробника - "Vitalis", вид продукції - "мюслі", та різновид продукту - "7 Korn Müsli" отримали результат. Знайшли кілька сайтів, на яких мюслі продають через інтернет. Ціна - 4,49 євро, це близько 50 гривень.

Зважаючи на припущення студента, що цей продукт - конфіскат. Ми вирішили дізнатись, якщо це так - яка доля кофіскованого товару. За коментарем звернулись до Рівненської митниці. Почувши наше запитання працівниця, запропонувала з'єднати із номером прес-секретаря митниці. За кілька секунд відповіли, що її номер зайнятий. Попросили продиктувати номер журналіста та пообіцяли передзвонити. На жаль, до кінця робочого дня це так і не трапилось.

Сподіваємось відповідь митниці ми все ж отримаємо. Окрім того журналісти сайту "ВСЕ" підготували запит на отримання інформації щодо коштів витрачених навчальним закладом на придбання такого подарунку для студентів НУВГП. Сподіваємось отримані відповіді розставлять усі крапки над "і".

Олексій Кривошеєв, Тамара Попова

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Студенти "злили" в інтернет скільки коштують екзамени у рівненському університеті

Після скандальних публікацій на Рівненщині закрились декілька форумів

У Рівненському НУВГП "клоуни" вимагають гроші зі студентів

Коментарі

А нам сподобалось .

Фе отрута якась, прострочений товар в Європі знищують, ця партія скоріш за все пройшла через митницю контрабандою, пернатий в цьому знає толк, а студентам все можна згодувати.

Та який там конфіскат! Звичайна гуманітарка з-за кордону! Невже забули як минулого року Пернатий роздавав секонд-хендівську гуманітарку під виглядом подарунків Миколая-Діда Мороза поліщуцьким дітям? Спитайте ліпше Богданця з "Місії без кордонів" чи, бува, не знає він про походження таких "подаруночків"?

Я би дарованому коню у рот не заглядав.
Закон же не порушили...
Це ж не піар....

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.