Що заважає рівненським підприємцям робити бізнес, - опитування

У Рівному провели опитування представників малого та середнього підприємництва щодо оцінки бізнес-клімату нашого міста, рівня послуг, що надаються підприємцям, потреб у нових знаннях та навичках.  Консалтингова компанія  "Волинь бізнес-сервіс" розповіла, що ж заважає рівненським бізнесменам. 

В рамках реалізації транскордонного проекту "Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна" відбувся круглий стіл за участю представників Ради МСП Рівного та керівників дозвільних органів міста.

На заході представили Раду та її повноваження на місцевому рівні. Також обговорили питання щодо стратегії спільного проведення навчальних та інформаційно-консультативних заходів, спрямованих на підвищення обізнаності, шляхом налагодження тісної комунікації підприємців та представників влади.

Протягом вересня в рамках проекту проходило опитування представників малого та середнього підприємництва щодо оцінки бізнес-клімату нашого міста, рівня послуг, що надаються підприємцям, потреб у нових знаннях та навичках. Відтак, директор консалтингової компанії "Волинь бізнес-сервіс", презентував змістовний звіт за результатами цього опитування.

Юрій Дюг, Ольга Піхун

Коментарі

Проблема у відсутності дешевих грошей?
І то консалтингова компанія робила?

Гнати в шиюаферистів!
Основні пооблеми рівненських бізнесменів в наступному:
1. Вважають себе розумнішими за інших.
2. Жлобляться на вищу зарплатню.
3. Жлобляться на якісний сервіс.
4. Хочуть універсальних працівників які будуть і на сопілці грати і гвано рлзгрібати.

Я трохи відстав від життя. Просвітіть, будь ласка: раніше головною проблемою бізнесу були непосильні податки. Настільки непосильні, що якщо їх чесно сплачувати, то залишаєшся без штанів. Тому офіційно не працевлаштовували робітників, "хімічили" з обліком продукції, йшли на бартер тощо. Тепер все в порядку, проблема знята? Чи вона схована у єдиній фразі передостаннього слайду "проблеми, що стосуються реєстраційно-дозвільних процедур, діяльності фіскальних органів та системи оподаткування"?

Очень интересный опрос????!!!! Как на мой взгляд не соответствует вообще рынку Ровно и области. Особенно в таблице, где указан достаточный % (практически одинаковый) низька заработная плата и клафицированный персонал ???? Интересный показатель....

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.