Голову бюджетної комісії Рівненської облради звинувачують у розкраданні коштів

Події і факти часто виявляються іншими, ніж здаються на перший погляд. Розглядаючи деталі інколи не вдається побачити всієї картини. Так могло статись, коли в розпорядження сайту "ВСЕ" потрапили документи, які стосуються діяльності фірм, близьких до одного з депутатів Рівненської обласної ради. Могло статись, але не сталося. Коли журналісти почали досліджувати тему, то виявилось, що за окремими фактами, скандалами, протистояннями ховається повномасштабна політично-бізнесова війна. Боротьба за контроль і освоєння бюджетних коштів у Костопільському районі. І окрім вже згаданого депутата обласної ради, в цій війні замішані керівництво міста та області. Вашій увазі перший, з серії матеріалів про те, як "освоюються" бюджетні гроші і хто насправді за цим стоїть.

Депутата Рівненської облради та голову постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Олексія Кособуцького костопільські підприємці звинуватили у шахрайстві, він їх – у помсті та політичній грі. Причина у цьому банальна – гроші. У цьому випадку, які були виділені на ремонт доріг у Костопільському районі. 

Тендер на проведення ремонтних робіт виграла фірма «Інжпобутсервіс», засновницею якої, начебто, була дружина Олексія Кособуцького – Оксана. Принаймні, так стверджують виконавці ремонтних робіт, у яких «Інжпобутсервіс» замовляв відповідні послуги, адже не мав необхідної техніки та спеціалістів. Проте за інформацією із Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців, засновником приватного підприємства «Інжпобутсервіс» є мешканець Костополя Андрій Омелях.

Самого ж Олексія Кособуцького ті ж підприємці-виконавці звинуватили у шахрайстві, мовляв, він привласнив кошти держбюджету, які виділялися на будівництво білощебеневих та асфальтних доріг на території Костопільського району. А також кошти за виконані роботи були перераховані не в повному обсязі. Після цього ображені підприємці почали звертатися до правоохоронців та у суд. Окрім того, у колективному зверненні до голови Рівненської ОДА Василя Берташа та голови Рівненської облради Юрія Кічатого, підприємці зазначили, що Кособуцький їм погрожував розправою. 

Сам Олексій Кособуцький у коментарі сайту «ВСЕ» заявив, що вся ця ситуація – це помста та політична гра, яка спрямована на його дискредитацію. 

– Ви маєте інформацію з боку недобросовісних виконавців, яким я, як голова бюджетної комісії робив зауваження. Це помста. Це йде політична гра на дискредитацію того, що я роблю. Те ж саме можна сказати і про розмови, що я погрожував виконавцям ремонтних робіт. Ці недобросовісні виконавці, отримавши інформацію про те, що я, як депутат обласної ради, хочу брати участь у роботі комісії по прийому доріг, відреагували на це саме як на погрози. Адже я за всі роки свого депутатства, разом із групою, фахівцями з технагляду виїжджаю на деякі дороги, стосовно яких маю сумнів у добросовісності та якості робіт, і, як голова бюджетної комісії, просто перевіряю чи відповідає об’єм виконаних робіт оплаченому фінансуванню. Недобросовісні виконавці реагують на це як на погрози. Тобто, це помста мені, як депутату за те, що я перевіряю і не даю красти бюджетні гроші, - зазначив Олексій Кособуцький.

Олексій Кособуцький

На запитання журналіста сайту «ВСЕ», яке відношення має до фірми «Інжпобутсервіс» сам Олексій Кособцький та його дружина Оксана, депутат відповів, що його «приписують» до цієї фірми швидше за все тому, що особисто йому подобається її робота по ремонту доріг.

– Ніякого відношення моя дружина до цієї фірми на сьогодні немає. А я особисто ніколи і не мав ніякого відношення до неї. Фірма «Іжпобутсервіс» вже впродовж двох років виконує роботи по будівництву доріг у Костопільському районі. Роботи, про які йде мова, вона виконала у повному об’ємі і ніяких зауважень до неї немає. У моєму розумінні, головне - якісно і добросовісно виконати роботи. Мало того я особисто і надалі наполягатиму, щоб роботи по ремонту доріг у Костопільському районі виконувала ця фірма, - додав Олексій Кособуцький.

У свою чергу, начальник головного управління з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації Юрій Сідлецький з приводу конфліктної ситуації між підприємствами повідомив лише, що у департаменті проходило по цьому питанню декілька нарад, та документів, які показують, що там є вороги вони не побачили.

Юрій Сідлецький

– Господарська діяльність між підприємствами - це не наша компетенція і ми порадили тим підприємцям, що до нас приходили звертатися до суду і суд вирішить їх проблеми. Якщо вони дійсно вони є. Ми, як департамент, не можемо втручатися у господарську діяльність підприємства. Я навіть не знаю, які там підприємці виконували роботи, адже ті, які приходили - з нами не працювали, конкретно з нашим департаментом. По Костопільському району всі роботи виконувало приватне підприємство «Інжпобутсервіс». У нас на нього лише хороші відгуки та подяки від голів сільради, районної ради та адміністрації за якісне виконання робіт. Тому я можу сказати за цю фірму лише по тих відносинах, які вона має з департаментом – роботи у Костопільському районі виконані якісно і претензій у до «Іжпобутсервіс» у нас немає, - зазначив Юрій Сідлецький.

А «закиди» щодо причетності Олексія Кособуцького до лобіювання інтересів приватного підприємства «Інжпобутсервіс» та звинувачень його у шахрайстві, Юрій Сідлецький прокоментував так:

– Олексій Кособуцький до цієї фірми немає ніякого відношення, він не проходив ні директором, ні засновником, а ми не перевіряємо засновників. Закон нас до цього не зобов’язує. Закон зобов’язує виконати роботи згідно кошторисної документації якісно і в межах нашої компетенції. Кособуцький голова бюджетної комісії, а яким чином його «путають» до того підприємства, я не можу прокоментувати. Там є директор, засновник і не розумію до чого там Кособуцький, хіба що він у Костополі живе. 

Наразі сайт «ВСЕ» з’ясовує інформацію щодо конфліктної ситуації, яка виникла між приватним підприємством «Інжпобутсервіс», виконавцями робіт – директором СП «Костопільагрошляхбуд» В. Срільцем, директором КП «Костопількомунсервіс» І. Оніщук, директором ТОВ «Нерудпром ЛТД» Д. Нітовським, а також фізичними особами-підприємцями А. Ліснічуком, С. Мичкою та М. Боровиком.

Але не поспішайте робити висновки. Це лише початок історії. Вже в наступних матеріалах ви дізнаєтесь, як розподіляються кошти, хто приймає рішення і як насправді кладуться дороги на Костопільщині.

Далі буде...

Коментарі

Скажу одне... Те як виконувалися роботи Костопількомунсервісом по будувництву доріг можна було знімати на відео та викладати в інтернет, в калюжі, в сніг, граблями, каліченим асфальтоукладчиком.... Недолугий та тупуватий майстер в них там... Про технологію укладки не варто взагалі нічого казати.... А що скажете про те, як керівництво "дерибанило" кошти... закривало актами ремонтовані дороги там де їх не має, ямкові ремонти в тричі більші закривали ніж по факту робили... А відкати носили діючому меру... Зараз взагалі вирішили створити приватну фірму на потобі Рівненського Санкома... та останні гроші з містян витягнути... Корумпована міська рада... Позбулася джерела відкатів... от і бісяться...

Знаете тяжко тут розібратися ? Mабуть тут Берташу потрібно дать вказівку правохоронцям ,щоб розібрались.А якщо Кособуцкий винний то взагалі знять з голови бюджетноі комісіі ,щоб некозиряв.

Ніхто, окрім самих костопільчан, не може знати про справжнього Олексія Кособуцького. Хто його захищає - або з ним в долі, або недолугий. Поясню чому. В Костополі зараз працює такий собі триумвірат: два пройдисвіти з райради + О. Кособуцький. Кособуцький лобіює інтереси "Інжнобутсервіс" лише тому, що директором там є Андрій Омелях - по сумісництву кум Тильмана, голови місцевих регіоналів. А там, де господарюють регіонали, самі розумієте, буде вкрадено якщо не левову частку, то половину обов’язково! І, на завершення, "Наша Україна" - це та ж сама ПР! Це до того, щоб ви знали, яка гнила ця партія "Наша Україна", а в Костопільському районі зокрема!!!

там де до справи береться родина Кособуцьких, завжди зникають чималі бюджетні кошти.це профі яких кришує банда що захопила костопільську районну раду.

Сідлецький в долі тому захищае він ще незнае який Кособуцкий аферист хай запитае Костопільчан .

Молодці підприемці що написали правду ! Кособуцкий був аферистом і залишився ним це правда. Костопільчани знають як він разом із своім батьком привласнили завод " Сом "кинув пять банків похоронив декілька підприемств зробив банкротом спалив "Летній" по пів року невиплачуе зарплату своім робітникам це правда бо я у нього робив а хто за його голосував як його обрали депутатом за нього даже його робочі неголосували це правда. !!!!!!

Та це якийсь брєд. Кособуцький чи не єдиний адекватний депутат в обласній раді. А тим, хто почав копати, думаю Кособуцький не по зубах - не та того напали. Він таких за три секунди перекусить.

Не там копаєте. Кособуцький навпаки мало не єдиний, хто постійно наголошував на неадекватному триньканні бюджетних коштів: на опаленні бюджетних установ, шкіл, лікарень (де в одній лікарні з такою ж площею воно обходиться втричі дешевше, ніж в іншій і так далі), на дорогах, які роблять через жопу, на роздутих штатах (хто його засідання бюджетних комісій відвідує, має бути в курсі). Краще ці моменти досліджуйте, бо на подібні документально підтверджені заяви Кособуцького керівництву облради і ОДА насрати. Він "продвигав" ідею постійного аналізу стану доріг, які роблять виконавці і змушувати їх за свій кошт реально перероблювати. От вони на нього і ополчилися. Бо реально заважає красти.

Що шукаєте ворогів народу там де їх нема?

да.. Кособуцький реально тим "підприємцям" дорогу перейшов. Не дав вкрасти?

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.