Депутати Рівнеради подорожчають

У понад 4 тисячі гривень, вочевидь, обійдеться утримання одного депутата міськради цього року платникам податків Рівного. А загалом на забезпечення їхньої депутатської діяльності за рік планують витратити майже 226 тисяч гривень, що на 36 тисяч більше, ніж торік, - пише "Рівне Вечірнє". 

З цієї суми найбільше — 50 тисяч гривень — хочуть спрямувати на придбання копіювального апарата, 37 тисяч — на канцелярські товари і папір (торік на це витратили на 2 тисячі гривень менше); 30 тисяч гривень планують передбачити на проїзні квитки на проїзд у тролейбусах (торік депутати від цього відмовилися). У 22 тисячі обійдеться обслуговування техніки; 15 тисяч збираються витратити на створення умов для роботи депутатів під час сесій міськради, зокрема, на закупівлю кави, чаю, цукру, мінеральної води, одноразового посуду, мила, паперових рушників, туалетного паперу, серветок.

По 10 тисяч гривень витратять на використання депутатами автотранспорту для вивчення досвіду робот міськрад інших міст та інших виїздів, на відрядження, на обслуговування автоматизованої системи для голосування та на непередбачені видатки (загалом — 40 тисяч гривень). По 6 тисяч гривень спрямують на облаштування та художнє оформлення сесійної зали, придбання стільців, склянок, сервізів та системних блоків комп'ютерів. П'ять тисяч гривень хочуть використати на представницькі витрати.

У 4,5 тисячі гривень обійдеться міському бюджету виготовлення візиток для депутатів, у 4 тисячі — передплата газет та забезпечення законодавчими документами, у 3,5 тисячі — придбання вітальних листівок, конвертів, адресних папок для вітань депутатів, у 2,5 тисячі — придбання принтерів.

Такі витрати на депутатів передбачені у проекті рішення міськради. Втім, чи саме такими вони будуть — міські обранці визначаться на одній з найближчих сесій.

Мирослава ШЕРШЕНЬ, "Рівне Вечірнє". 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.