Вкладаємо кошти правильно: нові можливості для рівнян

Придбання нерухомості завжди було одним з надійних видів вкладення грошей. Політичні та економічні ситуації змінюються, а будинок чи квартира залишається. Саме таким вигідним варіантом інвестицій є житло в комплексі "Набережний квартал". Адже забудовник гарантує оптимальне співвідношення ціна-якість та комфорт.

 

Житловий комплекс "Набережний квартал" розташований практично у центральній частині Рівного. Ціни у таких районах населених пунктів ніколи суттєво не знижувались. Зручна транспортна розв’язка, відділення банків, аптеки, дитячий садочок, різноманітні магазини. Усі ці переваги міського життя разом із якістю та стабільно низькою ціною роблять купівлю квартири комплексу "Набережний квартал" зручним та затишним.

- "Набережний квартал" пропонує не лише низьку ціну, але й гарантує, що вона залишиться незмінною. Ми тримаємо ціни, незважаючи на економічну та політичну ситуацію в Україні. У будівництві ми використовуємо матеріали перевірених вітчизняних виробників. Це дає можливість не прив’язувати ціну житла до курсу долара, який абсолютно непередбачуваний, - розповідає маркетолог житлового комплексу "Набережний квартал".

Квартиру у "Набережному кварталі" можна замовити "під ключ". За такої умови ви абсолютно не будете переживати, що після купівлі, доведеться жити в "голих стінах". Спеціалісти житлового комплексу разом із вами розроблять майбутній дизайн інтер’єру квартири. За потреби - зроблять безкоштовне перепланування.

- Ми здаємо квартиру, стіни якої підготовлені під поклейку шпалер. Однак, якщо людина хоче отримати вже повністю пристосоване для проживання житло, ми розробимо дизайн. А наші працівники втілять його у життя, - розповів архітектор-дизайнер житлового комплексу "Набережний квартал".

Зважаючи на нестабільну ситуацію в Україні люди переживають, що не зможуть вчасно розрахуватися за купівлю житла. Набережний квартал і тут йде на зустріч своїм клієнтам.

- Розрахунок у нас проводиться лише у гривнях. Заплатити усю суму можна у день підписання угоди про купівлю. Інший варіант – розрахунок трьома рівними частинами: у день підписання документів, через 30 днів та ще через місяць. Однак ми розуміємо, що у житті трапляються різні випадки. Якщо у людини виникли форс-мажорні обставини, ми можемо відстрочити оплату на певний термін, - розповіла менеджер з продажу житлового комплексу "Набережний квартал".

Зважаючи на економічну нестабільність в Україні, банківські установи не завжди можуть гарантувати надійнсть вкладів своїм клієнтам. Придбавши квартиру у житловому комплексі "Набережний квартал" ви та ваші діти отримають комфорт та затишок. До речі, багато клієнтів "Набережного кварталу" купують житло для своїх батьків. Погодьтесь, що це достойний подарунок тим, хто дав нам життя.

На правах реклами

Ключові слова: