9 травня у Рівному не буде святкового параду

Громадські активісти та журналісти звернулись до міського голови Рівного з проханням не проводити 9 травня у місті масових заходів. У свою чергу Володимир Хомко повідомив - параду не буде, лише покладання квітів на Дубенському кладовищі. 

Активісти збирають підписи під зверненням до Володимира Хомка

Відповідне звернення вони передали Володимиру Хомку під час зустрічі.

"Трагічні події, що відбулися в Одесі 2 травня є свідченням того, що провокатори та сепаратисти не зупиняться ні перед чим заради розколу України. Головною зброєю ворогів України є страх та паніка, які мають дестабілізувати ситуацію в країні та дискредитувати владу. Як показує досвід останніх місяців, найбільш вигідною площадкою для втілення провокацій є масові заходи, під час яких важко виявити та нейтралізувати окремих осіб, що вчиняють протиправні дії.

У зв’язку зі складною суспільно-політичною ситуацією в Україні, беручи до уваги заяви керівництва країни про можливість здійснення провокацій та терористичних актів на території України з метою дестабілізації ситуації та зриву передвиборчої кампанії, просимо заборонити проведення всіх публічних масових акцій на 9 травня 2014 року. Звертаємо Вашу увагу на те, що більшість міст України вже прийняли відповідні рішення заради забезпечення правопорядку та спокою", - йдеться у зверненні.

Натомість міський голова повідомив, що вчора ухвалив рішення про скасування параду. Натомість у місті тільки відбудеться покладання вінків до солдатських могил на Дубенському кладовищі. У заході візьмуть участь лише ветерани і учасники бойових дій. Після цього ветеранів вшанують і почастують у 13 армійському корпусі.

Перекриття центральних вулиць у місті не буде, лише частково на необхідний час перекриють частину вулиці Дубенська.

Нагадаємо, що низка політичних сил заявили про можливість провокацій та теракти у День Перемоги. Тим часом від сьогодні при в'їздах у Рівне встановлюють блок-пости. Таке рішення було прийнято у зв'язку з складною ситуацією в Україні з метою попередження в'їзду в Рівне сепаратистів.

Як повідомила Надія Юрчук з Рівненського міськвідділу міліції, блок-пости діятимуть на Луцькому кільці, при в'їзді в Рівне зі сторони Млинова, на Київській трасі в районі зоопарку, на вулиці Макарова при в'їзді у Рівне зі сторони Дубна та на Сарнеському кільці.

- Наразі у місті діють три блок-пости. Зокрема, при в'їзді в Рівне зі сторони Луцьку, Млинова та Києва. На них цілодобово чергують працівники ДАІ, співробітники міськвідділу спільно з громадськими активістами. Вони перевірятимуть підозрілі автомобілі, а також ті, в яких перебуватиме більше шести осіб. Наближаючись до блок-постів, водії мають зменшити швидкість руху авто до 5 кілометрів на годину для того, щоб пройти перевірку. Такі заходи безпеки були введені у зв'язку з ситуацією в Україні, щоб попередити вїзд у місто осіб, які можуть дестабілізувати ситуації та сепаратистів. Діятимуть блок-пости, допоки буде така необхідність, - зазначила Надія Юрчук.

Такі ж блок-пости відсьогодні мають розміщуватися на території всієї області при в'їздах. Наразі їх встановлення триває.

Коментарі

парад - це військова техніка ! вона зараз потрібна в інших місціях, але забороняти Святкову Ходу - це блюзнірство

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.