ТРIОЛАН продовжує грабувати Рівне!

Як стало відомо, телекомунікаційні провайдери Рівного надіслали колективне звернення  міському голові  Рівного, в прокуратуру міста та УМВС України в Рівненській області із вимогою  перевірити діяльність компанії Тріолан у галузі телекомунікаційних послуг, повідомляє Телекомпалата України.

Місцеві провайдери, які добросовісно працюють у правому полі, заявляють про неодноразове порушення Тріоланом чинного законодавства: вчинення  вандалізму на мережах провайдерів-конкурентів та самовільне переключення  абонентів до своєї  мережі, ігнорування  вимог договору з ЖК СРБП «Галузеве» щодо розміщення та експлуатації телекомунікаційних мереж в будинках комунальної власності Рівного, проведення робіт без належних технічних рішень та не здійснення оплати  за чинними договорами за експлуатацію комунікаційних мереж. У результаті цього, за деякими даними,   бюджет міста недоотримав до 2 млн.грн. – це крадіжка у кожного з нас. Адже кошти можна було б спрямувати на соціальні програми та програми розвитку міста. Натомість номінальний  власник Тріолану- Олексій Липчанський (керівник Департаменту телекомунікацій та зв’язку харківської міської ради)  за вказівкою Харківського міського голови Геннадія Кернеса,  як неодноразово повідомляли ЗМІ, фінансував сепаратистів на сході країни, та відправляв «тітушок» у Київ.

Залишається сподіватись, на дієву реакцію як з боку правоохоронців, так і міського голови, а також притягнення винних до відповідальності. А це не тільки відкриття судового провадження проти порушників, встановлення рівних правил для всіх учасників ринку, а і повна компенсація задіяних збитків місту. Раніше органи міської влади Рівного сприяли  саме дільності Тріолану, не реагуючи належним чином на  численні звернення  як компаній телекомунікаційної  галузі щодо неконкурентної поведінки та порушень Тріолану, так і простих громадян. Більше цього,  телекомпровайдерам, які постійно забезпечують належний рівень послуг населенню, сплачують  податки  і дотримуються законодавства, виявляється навіть неодноразово погрожували.

Не секрет, що на діяльність Тріолану неодноразово скаржилися і в інших регіонах України. Проте, незважаючи ні на що, провайдер продовжує працювати, ховаючи «в тіні»  податкові та інші сплати. А тим часом, ситуація на телекомунікаційному ринку, в т.ч. міста Рівного тільки погіршується. Залишається тільки одне питання, чому ми, пересічні громадяни, повинні з цим змиритися та, як завжди, зі своєї кишені сплачувати надприбутки людям, які руйнують нашу країну.

Ключові слова: 

Коментарі

Почему Триолан теперь Трианал?
https://www.youtube.com/watch?v=1V05cIoefwc

Харьковская прокуратура расследует дело о финансировании "Триоланом" сепаратистов!
http://internetua.com/harkovskaya-prokuratura-rassleduet-
delo-o-finansirovanii--triolanom--separatistov

Скорее похоже на контрольную закупку. По факту проверки - уклонение от уплаты налогов, а еще ФЛП подпадает под занятие лицензированной деятельностью без соответствующей лицензии.
После появления прецедента - схему проверки запустят по всех областях.

А ось і відео де з 10 хвилини детально на дошці розповідають і малють схему відмивання коштів компанією Тріолан!
https://www.youtube.com/watch?v=oLB4usmD8GY
Залишається тільки одне запитання - Де реакція і відповідні дії правоохоронних органів - як мінімум Податкової міліції та УБЕЗ?

Нарашті помітили :)
Нацсовет уличил «Триолан» в махинациях?
http://mediananny.com/novosti/2312146/

Helen якщо Воля така погана то чому Ви нею користуєтесь і пишете тут коменті з її Ip адреси?
І для уточнення в даній темі не обговорюється тема якості надання послуг різними операторами - тут піднято питання законності діяльності компаній під торговою маркою Тріолан в сфері Телекомунікаційних послуг.

Якщо комусь хочеться висловити свої враження і побажання щодо якості отриманих послуг - для цього існують спеціалізовані ресурси.

Тріолан ном, користуємося по вул.Чорновола, куди переїхали. ВИбивало нет, але майстри швидко реагували. А Воля - то лайно, вибачте на слові. Тільки ціни підвищують і надають галімий нет! Київстар більш менш...

Якщо щось надається безкоштовно, то має платитися податок з звичайної ринкової ціни на аналогічні послуги!
Чи сплачує Тріолан такий податок?
Напевно потрібно звертатися до фіскальної служби з запитом про це? Оскільки якщо вступить в силу закон про Децентралізацію то саме ці кошти (податки) з наданих послуг повинні були б потрапити до місцевого бюджету м.Рівне і використовуватись на розвиток інфраструктури нашого міста! Тому тема даної статті "ТРIОЛАН продовжує грабувати Рівне!" наразі стає ще більш актуальною.

Чудово :) зізнання у нечесній конкуренції власноруч.
Тепер залишилось уточнити, яким чином надання однією і тією самою компанією одним споживачам безкоштовно, а нішим - за гроші (або за іншою ціною) відповідає антимонопольному законодавствуй України.

Чого ці компанії княузу намалювали на Тріолан - зрозуміло, останній безкоштовно надає телеачення 80 каналів, а зараз ще і інтернет,, звертайтесь за тел. 0967201515 або 420470
самовільно вони нічого не роблять, а на рахунк правового поля хтось тут тявкав (зрозуміло хто) то відповідно до діючого законодавства всяка гамняшка на кшталт "волі" повинна надавати певну кількіть каналів безкоштовно - - комусь колись пропонували????? і ще на рахунок "загнеться" - ви хоч знаєте хто стоїть за цією компанією??? повірте у вас не вистачить фінансування.....

вОЛЯ - це професійні найобщики. Так як воля обдирає своїх клієнтів, не обдирає жоден провайдер в місті. Ще й ставлення до клієнтів, як до сміття. Останнім часом у волі суттєвий відток клієнтів, от і агонія.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.