Як «Ріверсайд» обманює та стимулює цензуру у рівненських ЗМІ

Сайт «ВСЕ» рекламує, «ОГОшка» «джинсує» «Ріверсайд» (мабуть ще десь є реклама та прихована реклама і в інших ЗМІ – не все бачив) – колись так само було й із «Золотою підковою» – тепер вкладники «Золотої (а точніше силікатної) підкови» роками судяться і нічого не мають.

Ось цей квадратик вкінці статті, який нагадує мушачий послід, забезпечує юридичну «відмазку» через дірку в законодавстві

Ніхто не пише, що для приведення того будівництва в законність треба мінімум два-три місяці – це якщо депутати і чиновники не перешкоджатимуть і всіляко сприятимуть. Реалісти ж кажуть про мінімум пів року.

В рекламі хвалять що біля річки – затишок і природа, але мовчать, що це впритул до залізничної колії – а отже постійний шум залізниці і вдень і вночі. Хто живе неподалік залізниці – розуміє про що мова.

Також потенційним інвесторам не кажуть про те, що ця земельна ділянка в оренді і, вочевидь, ця орендна плата додасться до традиційного набору комунальних послуг мешканців будинків.

Ось так комерційні ЗМІ допомагають вводити в оману рівнян. Ось що таке «цензура рекламодавця».

А ще в прихованій рекламі вказується, що «будівництво розпочинається» – що є або прямим обманом споживачів, або протизаконною діяльністю (якщо розпочинається без дозволів). Адже навіть немає належним чином орендованої землі.

Як переконані активісти громадського руху «Захистимо Рівне!» – якщо фірма не узаконить будівництво і не запевнить громаду Рівного, що поважатиме права рівнян, матиме такі ж наслідки як і на Пагорбі Слави.

Це фрагмент прихованої реклами:

То будує Ріверсайд чи не будує?

Володимир Торбіч, "Четверта влада". 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.