У Рівному відкрили секрет побудови бізнесу

Вже багато років існує міф, що для успіху в бізнесі потрібно бути безстрашним, здатним до ризику «спартанцем». Але в цьому матеріалі ми спробуємо його розвіяти. Адже частіше успіху досягають люди, які мислять методично. Тобто, людина, маючи потрібні знання досягне успіху в бізнесі, навіть якщо має певні побоювання.

Віднайти ключі успіху нам допомагала фаховий психолог, науковець, професіонал за покликанням і просто гарна жінка – Олена Главінська.

Як відкрити власну справу, стати успішною людиною та вести бізнес навчали і рівненських студентів. Для першокурсників бізнес-тренер, оргконсультант Олена Главінська провела майстер-клас, у якому протягом кількох годин розкривали секрети комунікації. Такі заходи у Рівному організовуються не в перше. Команда тренерів постійно проводить освітні, розвиваючі та бізнес-тренінги, навчальні семінари та майстер–класи. Їх тематика різнопланова: тренінги особистісного зростання, стратегії особистісного лідерства, розвиток комунікативної компетенції і цей список далеко не повний. Проте найпопулярнішими серед рівнян стали бізнес тренінги, де навчають стратегій успішних продажів, командоутворення, розвитку управлінської компетенції тощо.

- Щоб стати успішною людиною варто вміти майстерно спілкуватися. Тому ми вже із перших курсів відкриваємо секрети комунікації для наших студентів, - розповідає Олена Главінська. – Адже успіх у бізнесі залежить від вміння людини правильно організовувати процес спілкувння. Іншими словами, спілкування є основою існування бізнесу. Це і є перші сходинки у піраміді бізнесу.

Отож, повертаймося до тренінгу проведеного для студентів. Він був побудований із лекційного, практичного та закріплюючого блоків. За кілька годин студенти спільно із бізнес-тренером Оленою Главінською переконалися, що досягнути успіху, використовуючи технології спілкування "правильно" цілком реально. Адже не випадково хтось із відомих зазначив: «Слово є важчим за камінь та швидшим за промінь світла».

Найцікавішими для молоді стали практичні прийоми, коли учасники поділилися на групи та втілювали у життя щойно почуте. Такі вправи не лише підняли настрій, а й допомогли закріпити набуті навички майстерного спілкування для досягнення успіху.

- Я завжди скептично ставилася до тренінгів, - говорить студентка Тетяна. – Вважала, що їх відвідують люди, які не впевнені в собі, або ж навпаки є занадто самовпевненими. Та, коли я вже сама побувала на такому заході – моя думка змінилася. За кілька годин можна дізнатися та принаймі спробувати те, що реально допоможе у майбутньому стати успішною та незалежною.

За словами тренера, участь у подібних заходах допомагає кожному учаснику: розвинути креативність та вдосконалити свої лідерські задатки. Саме вони допомагають стати впливовим бізнесменом, справжнім професіоналом та відкрити власну справу. Зауважимо, що Олена Главінська вже багато років працює у сфері психології, є заслуженим працівником рівненського державного гуманітарного університету, наставником багатьох успішних людей Рівненщини. Маючи високий рівень професійної майстерності, особистісної комфортності, Олена Главінська залюбки готова поділитися своїми вміннями, передати знання та допомогти іншим структурувати свій досвід. Тренер презентує психологічну галузь не лише на Рівненщині, а й на теренах всієї країни загалом. Відтак, для неї допомогти комусь стати успішним – не є проблемою. 

- Ще зі школи не любив слухати нав’язливі думки вчителів, які вважають, що саме так, як вони кажуть і є правильно. Але, як говориться, життя відкрило очі. Я зрозумів: те, що нам розповідають викладачі – обов’язково знадобиться у житті. Звичайно, я першокурсник і мало орієнтуюся у бізнесі, але відвідавши декілька таких майстер-класів є всі шанси, щоб почати рухатися у правильному напрямку, - зазначив студент Олексій.

Справді, те, що знаєш – за плечима не носити. Варто відвідувати професійні майстер-класи, тренінгові заняття та розвиваючі семінари. До слова, перша частина тренінгів, організатором яких є Олена Главінська та команда її колег вже відбулась. А незабаром - ще одна не менш цікава.

Загалом програма складається із наступних тем:

-       тренінг, як засіб розвитку, навчання та впливу;

-       тренінг комунікативної майстерності. Розвиток коуч-компетенції;

-       імідж тренера. Розвиток креативності, як складової особистості тренера;

-       тренінг особистісного зростання;

-       технологія проведення, методи, прийоми та інструменти бізнес-тренінгу;

-       розвиток управлінської компетентності. Навики проведення тренінгу продажів;

-       технології створення тренінгу та просування його на ринку;

-       методична екзаменаційна сесія.

Отож, «Розвивайся! Пізнавай! Перемагай!». Не витрачайте час на даремні речі, відкривайте у собі нові можливості, використовуючи ефективні інструменти для власного розвитку. Це просто і не варто вигадувати «відмазки», адже, хто хоче стати успішним – стане, а хто ні – знайде тисячу перепон. А знайти ключ до успіху Вам допоможуть за наступними контактами: (067) 382-66-96 або elsglav@gmail.com.

На правах реклами

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.