Які вулиці Рівного відремонтують у 2014 році. СПИСОК

Цьогоріч дороги Рівного не надто активно ремонтують у порівнянні з минулим роком. У розпорядження сайту чесних новин «ВСЕ» потрапили документи, в яких вказаний перелік вулиць на яких заплановано здійснити капітальний ремонт доріг. Проте не вказана вартість кожної ділянки та площа робіт.

 

Нагадаємо, у  2013 році було виділено на капітальний ремонт доріг у місті Рівне 19,747 мільйони гривень за рахунок коштів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам та 1,390 мільйони гривень з міського бюджету. Тому було заплановано виконати роботи з капітального ремонту доріг на загальну суму 21,137 мільйони гривень.

Журналіст сайту «ВСЕ» запитала у міської влади скільки вдалось відремонтувати доріг із запланованого. Проте у відповіді на повторний запит вже у 2014 році вказана дещо менша цифра – 13291, 6 грн., а із запланованих 30 вулиць, капітальний ремонт провели на 22 вулицях.

Мер міста Володимир Хомко пояснив, чому цифри відрізняються:

- Це наші з вами гроші і наші з вами дороги, це те, що не додало казначейство не тільки Рівному, а й всій Україіні. По інформації яку я отримав з уст першого заступника міністрів фінансів на зустрічі з президентом, уже зараз з наших бюджетів забрали 50 мільярдів гривень – це фантастично величезна цифра. Якщо в минулому році в нас пропало 17 мільйонів, в тому числі і по дорогах, то в цьому році за півроку пропало вже 13. Що буде до кінця року не знаю - це наші дороги, дахи і так далі. Мені здається, було б справедливо, якби прем’єр-міністр виступив і повідомив, що через важку ситуацію в державі забрали гроші з міст. Тоді б люди знали, що це не Хомко винен, а забрав Кабмін через складну ситуацію в країні.

Список вулиць, на яких здійснили капітальний ремонт у 2013 році:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які вулиці Рівного відремонтують у 2013 році. СПИСОК

Цьогоріч заплановано виконати капітальний ремонт доріг на загальну суму 17, 5135 млн грн. З яких 15, 7635 млн – кошти субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам та 1, 750 млн. грн. – з місцевого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині до 200-річчя Кобзаря обіцяють відремонтувати дороги

Ось перелік вулиць, на яких планується провести капітальний ремонт в 2014 році. Площі ділянок доріг та вартості по кожному об’єкту будуть уточнюватись по фактичному виконанню:

Отож рівняни тепер самі можуть перевірити які вулиці з цього списку будуть відремонтовані вкінці року, а які ні. Також сайт «ВСЕ» повідомить рівнянам на яких вулицях був проведений ремонт та скільки витратили на це коштів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Казначейство заборгувало Рівному майже 20 мільйонів

 

Ключові слова: 

Коментарі

А навіщо в минулому році вказали два рази ремонт ділянки дороги від 12 школи до Д.Галицького, тільки під різними назвами?? Якщо не помиляюся, то цю дорогу минулого року НЕ РОИБИЛ, а тільки зрізали асфальт і все. Ну ще разок засипали асфальтом ями, які утворилися після зрізання асфальту. Треба згадати по всім вулицям..

...це - декларація, про наміри, необовязкова для виконання....

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.