Які ями у 2014 році залатають у Рівному. СПИСОК

Водії постійно скаржаться на ями на дорогах, які не лише можуть добряче побити машину, а й спричинити аварії. І хоча з фінансуванням у державі дуже складна ситуація, проте щорічний плановий ремонт доріг ніхто не відміняв. Журналіст сайту "ВСЕ" вирішила поцікавитись у міської влади, на яких вулицях цьогоріч залатають ями та скільки на це витратять коштів.

У 2013 році  на поточний ремонт доріг було  передбачено 3,3146 мільйони гривень за рахунок коштів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам.

Поточний та ямковий ремонт у 2013 році планували провести на 74-ох вулицях, проте після повторного запиту до міської влади, виявилось, що на ясковий ремонт виратили 2939, 412 гривень та провели ремонтні роботи на 81 вулиці.

Мер Рівного Володимир Хомко пояснив, що казначейство не дадало грошей на ремонт доріг:

- Це наші з вами гроші і наші з вами дороги, це те, що не додало казначейство не тільки Рівному, а й всій Україіні. По інформації яку я отримав з уст першого заступника міністрів фінансів на зустрічі з президентом, уже зараз з наших бюджетів забрали 50 мільярдів гривень – це фантастично величезна цифра. Якщо в минулому році в нас пропало 17 мільйонів, в тому числі і по дорогах, то в цьому році за півроку пропало вже 13. Що буде до кінця року не знаю - це наші дороги, дахи і так далі. Мені здається, було б справедливо, якби прем’єр-міністр виступив і повідомив, що через важку ситуацію в державі забрали гроші з міст. Тоді б люди знали, що це не Хомко винен, а забрав Кабмін через складну ситуацію в країні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На яких вулицях Рівного залатають ями у 2013 році. СПИСОК

Цьогоріч заплановано витратити на ямковий ремонт доріг 4, 225944 мільйони гривень та здійснити цей ремонт на 82 вулицях.

Отож надаємо список вулиць. Де планують залатати ями у 2014 році:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Біля будинку заступника мера машини провалюються в яму"

Отож  побачимо чи залатають в запланований строк всі ями на дорогах та чи буде якісним такий ремонт настільки, що водії перестануть скаржитись на вибоїни на дорогах.

Ключові слова: 

Коментарі

До автора!
То мільярдів чи мільйонів? Це безграмотність чи маніпуляція?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.