Як заробили свій "перший мільйон" відомі рівняни?

Зараз вони відомі та успішні, проте шлях до мети не завжди був легким. Як заробили свої перші гроші відомі рівняни, що потрібно, щоб досягнути успіху, та як правильно поводитися із грошима цікавилася журналіст сайту "ВСЕ".

 

Роман Яворський, керівник продюсерського центру "Мегаподія":

- Батьки змалку привчили до роботи, тож я все дитинство працював. Після закінчення 3 курсу Українського державного університету харчових технологій відкрив свою структуру по заготівлі великої рогатої худоби. Вперше великі гроші заробив в 19 років. А саме 3000 доларів, за які купив власний автомобіль "Ауді 100". Нині цілі заробити якусь конкретну суму не ставлю. З грошима головне - правильно поводитись, тоді вони самі йдуть до себе. Молодим підприємцям я порадив би не бігати за великими грошима, не попадатися на "дешевий сир", не куплятися на сумнівні авантюри, які гарантують миттєве збагачення. А ставити перед собою конкретні цілі, наполегливо працювати, йти до них.

Людмила Туровська, директор асоціації "Експерт-Рівне":

- Першою спробою ведення "бізнесу" вважаю своє репетиторство з математики, а досягненнями - вступ моїх вихованців в найелітніші вузи того часу: МФТІ, МГУ, Баумановку (МГТУ) тощо. Після отримання додаткової освіти з економіки в середині 90-х розпочала оціночну і землевпорядну діяльність. Щодо першої серйозної суми - ніколи не отримувала одразу "серйозних" сум. Результатом інтелектуальної діяльності є продукт творчого характеру, кількість якого не може зростати в геометричній прогресії. Якщо людина хоче досягти бажаного, то повинна бути професіоналом своєї справи та постійно поповнювати багаж знань, тримати руку на пульсі інновацій і запроваджувати нововведення у себе на підприємстві.

Олександр Осовець, директор Рівненського регіонального центру з інвестицій та розвитку:

- Моя комерційна діяльність пов’язана з консалтингом. 5 років діяльності в інвестиційній сфері дали глибоке практичне розуміння в інвестиційній тематиці, і на якомусь етапі мені було запропоновано ділитися цим досвідом у якості тренера для інших учасників. При цьому 150 доларів за день роботи (в позаробочий час від основної роботи) при заробітній платі в місяць на рівні 300 доларів, вбачалася вагомою сумою для старту, щоб розвивати як свої навики, так і масштаб консультування. Якоїсь чітко окресленої суми для заробітку немає. Логічно, що зароблені 200-300 тисяч доларів дозволяють в майбутньому (за умови правильного збереження) жити лише на відсотки, не надіючись на державну підтримку в пенсійному віці. Щодо початківців у сфері бізнесу - я вбачаю головну перешкоду в започаткуванні бізнесу - це міфи, які живуть в більшості людей, і які звучать приблизно так - я цього не зможу, у мене нема стартового капіталу, я нічого не вмію. Всі наші обмеження - знаходяться в нашій уяві. Хто боїться ризикувати, хто хоче гарантій - тому бізнес в принципі протипоказаний.

Володимир Новацький, директор та бізнес-тренер тренінгового центру "Лотос-Інвест":

- Власну справу розпочав в період кризи 2009 року - це завжди хороший початок, зайнятись тим, чим тобі подобається. Чудово пам’ятаю період, коли я, будучи школярем, за один день заробив 80 рублів. У 80-х роках такі гроші заробляли мої батьки за місяць праці. Загалом гроші - це лише засіб для реалізації власних цілей і для того, аби вони примножувалися, варто займатися тією справою, яку б робив і задарма.

Юліана ТЕТ, журналіст, керівник онлайн - проекту "Rivne1.tv":

- Першу зарплатню я отримала вже у 15 років. З 10 класу на літніх канікулах працювала в магазині "Тканини та фурнітура". Тому мої перші 150 гривень були на той час для мене на вагу золота. Для щастя потрібно рівно стільки грошей, аби ти не замислювався про те, чи вони у тебе є. Та для того, аби ти завжди досягав бажаного і отримував за це хорошу винагороду, тебе повинні оточувати щирі та вірні люди, які завжди прийдуть на поміч.

Мар’ян Года, директор ВАТ "Рівень":

- Я все життя працюю в пивному бізнесі. Ще як починав працювати на підприємстві у Тернополі поставив перед собою ціль - розпочати власну справу. Коли ж я підписав вигідний контракт та отримав вперше у своєму житті серйозну суму (30 000 євро), - я зрозумів, що рухаюся у правильному напрямку. Та варто пам’ятати, що успіх не приходить до тебе за першим покликом, маятник вдач та поразок коливається, тому аби досягти своєї мети, необхідно займатися тією справою, яку ти знаєш, не стояти на одному місці та розвиватися.

Коментарі

Мільйон то певне тільки Года має

А тепер хай податкова скаже чи всі вони показали той мільйон??

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.