Як рівненські комунальники "нагрівають" рівнян на гроші

Згідно із Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, №650 від 06.06.2014 ТОВ “Рівнетеплоенерго” із 1 липня 2014 року встановлені нові тарифи постачання гарячої води для потреб населення. Тобто вже у серпні рівняни отримуватимуть квитанції за надані у липні послуги уже з утричі більшою сумою за один кубометр води. Зрозуміло, що жителі міста незадоволені зростанням цін на комунальні послуги. Та постає інше питання – чи є справедливою оцінка вартості нових тарифів на воду щодо підключення рушникосушильників до системи?

До редакції Інтернет-порталу "ВСЕ" звернулася жінка зі скаргою щодо несправедливих цін на нові тарифи постачання гарячої води.

– Мене обурило, що встановлено два різних тарифи на постачання гарячої води. Я мешкаю у будинку на вулиці Грушевського. У нас рушникосушильники підключені до системи гарячого водопостачання, однак я вважаю несправедливим той факт, що ми повинні сплачувати більше, аніж мешканці тих будинків для яких постачання гарячої води проводиться без "полотенчиків". Виходить, що під час плати за опалення загальної площи квартири наш та будинки з аналогічними системами водопостачання додатково змушені витрачати кошти на опалення ванної кімнати, тобто сплачувати їх ще раз, – розповідає жителька Рівного Світлана Євгенівна.

На офіційному сайті ТОВ "Рівнетеплоенерго" розміщена така інформація:

Тарифи для населення та бюджетних установ (з ПДВ):

  • централізоване постачання гарячої води (з рушникосушильником) – 31, 56 грн за 1 м3;
  • централізоване постачання гарячої води (без рушникосушильника) – 29,47 грн за 1 м3.

– Це уся інформація з приводу нових тарифів на воду, яка була знайдена на Інтернет-ресурсі. Жодних складових тарифу на гаряче водопостачання побачити не можна. Хотілося б, щоб такі дані стали доступними для громадян, – зауважує Світлана Євгенівна.

Також жінка додала, що неодноразово зверталася до ТОВ "Рівнетеплоенерго" зі скаргами та проханням детальніше ознайомитися зі складовими нових тарифів на воду, однак нічого окрім "нічим не можемо Вам допомогти, Ви ж рушники сушите" більше не почула.

– Думаю, що введення у тарифі за водопостачання плати за рушникосушильник є правильним рішенням. Ми розуміємо, що якщо у квартирі є рушникосушилка, то вона також виділяє тепло у квартиру, але це тепло досі не обліковувалося. Тому Нацкомісія і вирішила, що варто враховувати у тарифі, чи є рушникосушки. Тепер нам потрібно зібрати дані, де у квартирах є вони, а де ні. Користуватимемося інформацією ЖКП та ОСББ. Згодом ми і самі проведемо інвентаризацію, – каже директор "Рівнетеплоенерго" Степан Коропецький (коментар взятий із офіційної сторінки ТОВ "Рівнетеплоенерго").

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.