Рівняни рятують армію, а міська влада – чиновників

Ви б хотіли безповоротно отримати гроші на вирішення власних проблем? У житті заведено повертати те, що береш в інших. Однак виключення є треба бути держслужбовцем, а допомогу отримати із бюджету.

 

 

 

У вас виникли певні життєві труднощі. Вам потрібні гроші для вирішення соціально-побутових питань. Ви наважились звернутись по допомогу до свого роботодавця, щоб він із власної кишені допоміг. Важко сказати, якою буде його реакція на це. Звісно, все залежить від його чуйності та фінансових можливостей. А якщо до нього звернуться усі підлеглі. Що ж тоді?

Інша ситуація, якщо Ви – державний службовець. Вам можна. І навіть треба просити про таку допомогу, бо це передбачено законодавством. Ось, тільки є один нюанс: допомагатиме Вам начальник не за власний рахунок, а за рахунок бюджету.

Можна припустити, що держслужбовець попросив ці гроші на лікування. Але ж матеріальну допомогу на лікування виділяють під час засідань Рівнеради. До того ж, перед сесією спецкомісія визначає суму, яку доцільно рекомендувати на розгляд та голосування депутатів.

Та хоч, вибачте, і на похорон. Але ж не з міського бюджету. Платники податків не для цього їх платять. Якщо хтось захоче допомогти, то добровільно дасть свої гроші на таку потребу.

До чого це ми?! На сайті Рівненської міської ради розміщено копії розпорядження міського голови Рівного про виплату допомоги начальнику управління торгівлі Рівного Ігорю Остапенку та начальнику управління фінансів Віктору Шульзі, заступнику начальника управління охорони здоров’я Вікторії Покоєвчук. Зазначено, що допомогу виплатити для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати. Для цього вони подали відповідні заяви.

У документі зазначено, що допомога надається відповідно до п.п. 3 п. 2 постанови Кабінету Міністрів України №268. Все законно. На жаль, ми не знайшли в Інтернеті документів, які б пояснили, що ж таке "соціально-побутові питання".

До речі, минулого року Віктор Шульга повідомив, що він отримує посадовий оклад начальника управління в сумі 1476 гривень. Сайт "ВСЕ" тоді порахував, що з усіма надбавками головний бухгалтер Рівного отримував 3792 гривень на місяць.

Варто погодитись, що суми, які просять зазначені чиновники, нібито, і не значні, але ж це ще не всі додаткові витрати з міського бюджету. Є ще премії, надбавки. І це стосується як прибиральниць так і найвищого керівництва Рівнеради.

Цікаво, що у такому випадку казначейство без проблем проводить проплати. Не так, як із грошима на оплату ремонту доріг чи інших соціально-побутових питань міста та його мешканців.

Можливо, було б добре, якби ті, хто нині реально захищає Україну від загарбників, отримали, окрім всього іншого, і статус держслужбовця. Вони ж державі служать.

Заради справедливості варто зазначити, що Рівнерада виділила майже 100 тисяч гривень на рації для військових. Щоправда невідомо, чи їх вже купили. Ледь не забули. Депутати ще вирішили створити комісію Рівнеради із забезпечення рівненських військовослужбовців. І... вирішили звернутися до підприємців, депутатів, банків та всіх громадян Рівного допомогти у цьому. Ну, так, вони ж про це ще нічого не чули.

У цей час волонтери групи "Допомога армії – Рівне" продовжують збирати гроші, речі та продукти для військових, які воюють у зоні АТО чи прибувають на Рівненщину лікувати отримані у боях із терористами травми. Не відстає від них і благодійний фонд "Скарбниця надії", який зібрав вже більше півмільйона гривень на спорядження військових.

Коментарі

Звичайно, необхідно перевірити, як витрачаються кошти на АТО, кошти, які на рахунки Міноборони перерахували громадяни України. Але і далеко не усі держслужбовці, особливо керівники, є такими бідовими. Рядові держслужбовці зазвичай дійсно отримують дуже незначні кошти. Але питання ще й у іншому. Кошти міського бюджету - це кошти усієї громади міста. Тому ми маємо знати, на що вони витрачаються. Складно зрозуміти, чим на даний час займається, наприклад, управління торгівлі, та деякі інші. Можливо, настав час оптимізувати структуру виконавчих органів міськвиконкому і зменшити таким чином витрати на чиновницький апарат? І взагалі, не бідним посадовим особам на даний час отримувати премії аморально, а керівникам міста тим паче. Вони усі багаті і ще й премії собі виписують з наших податків ...(((

Так цю допомогу по всій Україні дають чиновникам, бо законом передбачена виплата.

Село Городище Березнівського району. Голова сільради в січні 2013 року протягує через " депутатів" премію в розмірі посадового окладу ( 100%) + різного роду допомоги . Мова на сесії йшла про січень місяць, але після сесії в рішенні чарівним чином з'являється слово " щомісячно" і відповідно дві зарплати + допомоги якби законно наглота отримує цілий рік! Це крім земельного і фінансового дерибану! Реакції прокурорів - нуль! Так що Ваше Рівне перед селами - вихідне!

Читаю Семена Семенченко: ... приехал гонец из Киева, привез зарплату бойцам батальона Донбасс -989 грн за вычетом налогов. Купили 500 пактов кефира, Донбасс гуляет.
А блядюга Хомко со своими замами не хочет отказываться от ежемесячной премии в размере половины месячного оклада.
Вдумайтесь несколько хуев в Ровно просто получают премию эквивалентную зарплате 30 воинов батальона Донбасс.
И этот жирный ноль хочет снова быть мером Ровно.
Стадо ровенских имбицилов (депутаты горсовета, горисполком, чиновники управлений) не представляют своей жизни без власти, без коррупции, без решения вопросов.

Щоб автору статті і його сім'ї, дітям, внукам і правнукам Бог дав такий же дохід протягом усього життя, який мають рядові держслужбовці разом з преміями, надбавками і допомогою на соціально-побутові питання.

Не там риєте. Порахуйте кошти, які держава виділяє на АТО, і скільки цих коштів доходить до солдатів.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.