Війна за справедливість на рівненських дорогах

"ДжеДАІ" свистка і смугастого жезла потрапили у Рівному під справжній масований "обстріл" з боку журналістів. Ну, а що? Рівненські водії кажуть: "Самі нарвались". Схоже, стражі правопорядку на дорогах Рівненщини вирішили, що післяреволюційні зміни обмежуються наявністю прапорців Євросоюзу і України на патрульних авто.

Першим пострілом у цій маленькій війні стала "засада" працівників ДАІ неподалік нічного клубу "Лагуна". Не те щоб там не було кого ловити дорожнім правоохоронцям. Там якраз п’яного добра за кермом недешевих авто вистачає. От тільки "засада" була облаштована з порушенням всіх можливих норм ПДР, та й потрапляли в неї, чомусь, звичайні водії, які нічого ані до клубу, ані до вживання алкоголю не мають.

А схема була простою. Одну патрульну машину зупиняли прямо посеред смуги руху, не увімкнувши ні аварійки, ні проблискового маячка. Щоб його оминути, водіям доводилось перетинати суцільну смугу руху. А далі їх вже чекав інший патруль ДАІ, який бадьоро зупиняв "порушників".

Після публікації матеріалу про цю маленьку хитрість працівників ДАІ на сайті "ВСЕ" до журналіста зателефонували і спробували… наїхати. Як результат – отримали офіційну заяву від журналіста сайту Юрія Дюга про вчинене правопорушення в правоохоронні органи. На яке керівництво вже змушене було реагувати і призначати службове розслідування.

Цікаво, чи буде реакція керівництва правоохоронців Рівненщини на інше правопорушення, вчинене працівниками Державтоінспекції. В одному з матеріалів ми на сайті "ВСЕ" публікували фото, де два екіпажі ДАІ порушують правила дорожнього руху. На фото зафіксовані службові авто (реєстраційні знаки 0105 та 0147) на парковочних місцях навпроти магазину "Економ" на вулиці Струтинської, призначених для інвалідів. Хоча може міліцейське начальство не читає і не бачить місцеві ЗМІ, і доведеться щораз вказувати на ті порушення, які вчиняють ті, хто насправді має їм запобігати.

Так зробила журналіст телеканалу "Інтер" Інна Білецька. Спочатку спробувала допомогти міліціянтам гідно зробити свою роботу і виконати посадові обов’язки. Відреагувати на порушення і покарати п’яного водія, скласти протокол і оштрафувати нахабу, який паркується прямо на пішохідному переході тощо.

Однак правоохоронці виявились безсилі. Вони не те що порядок навести не можуть, а, здається, й самі потребують… Ні не захисту. А чогось такого, як казала моя літня сусідка: "Обняти і плакати…". Обнімати журналістка міліціянтів не стала, а просто видала відзнятий матеріал в ефір.

І, о чудо!!! Правоохоронці прозріли, і їм додалось мужності виконувати свою роботу. Відразу знайшлись винні та бажання їх карати. Прокинулось непереборне бажання наводити лад на вулицях і дорогах Рівного у тісній співпраці з журналістами і громадою.

Мабуть саме з пропозиціями співпраці й телефонували автору сюжетів Інні Білецькій аж сім разів протягом 31 хвилини доки вона була в ефірі нового відео проекту сайту "ВСЕ". Ну що ж, як то кажуть: "Краще пізно – ніж ніколи". Хоча в цьому випадку краще підходить стара полісько-повстанська мудрість про те, що "їжак – птаха горда: поки не копнеш – не летить". І для гарного і тривалого польоту цю процедуру варто проводити регулярно.

Коментарі

головний їжак Семенюк в 2012 році, перебуваючи на посаді начальника ДАІ області передав через підкупний господарський суд станцію діагностики сарненського МРЕВ на підставі неіснуючого договору підприємцю гелюті і навіть не оскаржив рішення суду в апеляційній і касаційній інстанціїЮ, чим завдав значний збиток МВС України, звинувативши в цьому слободенюка і його дружину. БРЕХУН!!!!! ГАНЬБА!!!!! Крадіїв державного майна геть !!!! (Рішення господарського суду Рівненської області від 10.09.2012 року у справі №5019/1110/12 представник даі стрельнікова на підставі доручення начальника даі семенюка)

перший хабарник-кучманоїдівська рептилія щур_ук,кий купив посаду начальника УМВС,і якому залишилось в ній сидіти неділю-другу.Гроші в Київ, ку.чиряком були заслані ще в лютому,а на посаду заступив в кінці квітня,тому їх відбити не було і не має жодної можливості..а,жаба давить..тому дається команда "фас" всім підрозділам,в тому числі калікам з ДАЙ.А цим органічним субстанціям,повторювати не потрібно,заскучали за попередніх три місяці без улюбленої роботи ,да і сімейні бюджети просіли.. як кажуть в народі-риба гниє з голови:((

Проо їжака оооооооооогого обхохотався

Мороз - це перший ХАБАРНИК в ДАЇ, чому до цих пір він ще працює...в"язниця по ньому плаче...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.