З рівненського Євромайдану зникло 1,5 мільйона гривень?

Великого розголосу набув пост рівненського журналіста та активіста Євромайдану Ельдара Магомедова у Фейсбук. Де він пише про те, що гроші, які збиралися для Майдану, витратилися не за потребами.

Рівнянин розповідає, що за кошти відповідала комендант табору Тетяна Стельмах (яка нині працює в Рівненській облраді) та Юлія Герасим’юк.

Свою історія Ельдар починає із поїздки до Києва. Коштів перебувати в столиці, мовляв, не вистачало, тому попросили частину зі скарбниці рівненського Майдану.

Втім, за словами Магомедова, відповідальна за розподілення коштів Тетяна Стельмах відмовила в цьому.

– А для кого тогда эти денюжки???!!! Если на тот момент палатка Ровенского Майдана была забита до верху едой, одеждой, мед. препаратами и всякой всячиной принесённой небезразличными жителями города Ровно!!! Когда собралась вторая группа ровенчан, а в неё входило и два героя Небесной Сотни – Валерий Опанасюк и Георгий Арутюнян, я ещё раз попросил денег для ребят на Киевском Майдане! Но мне Стельмах ответила, что денег нет! На вопрос куда они пропали, она мне ответила что-то типа "...ну как??? мы же флаги покупали, ну, и канцелярию там разную..!" В итоге, когда я вернулся из Киева, мне "мои" ребята, которые оставались на Ровенском Майдане, рассказали очень интересные вещи! – пише Ельдар.

Звинувачення справді серйозні. Адже окрім неймовірної суми у півтора мільйона гривень, Ельдар зазначає, що частина грошей йшла на розваги, наркотики та алкоголь.

– Сумма денег которая была собрана на Майдане в г. Ровно в период с ноября 2013 по февраль-март 2014 составляет около 1500000 грн! ТАНЯ ГДЕ ДЕНЬГИ???!!!! – адресує Магомедов Тетяні Стельмах.

Портал ЧаРівне.інфо спробував зв’язатися з пані Стельмах через її знайомих. Проте останні відповіли, що Тетяна таку маячню коментувати відмовляється.

В підтримку цієї тези, пост Ельдара Магомедова дехто називає популістським та таким, що не відповідає дійсності. Зокрема відомий активіст Рівного, а нині помічник голови Рівненської облради Роман Мартин написав:

Цієї ж думки дотримується колишній активіст Євромайдану Віталій Примак, який свого часу був також відповідальний за збір грошей. Таку суму називає нереальною. Як доказ наводить свою статистику, згідно якої за період з 22.11.2013 по 1.02.2014 рр. для потреб Євромайдану було зібрано 152 398 тисячі гривень.

Ці гроші витрачалися на їжу, дорожні витрати тощо. Звіт можна переглянути тут.

– Коли я був відповідальний за збір, ми звітували. Це починаючи з самого початку (з листопада) і впродовж трьох місяців. Ми зібрали близько 150 тисяч грн. А далі в більшості випадків відповідала Юля Герасим’юк. Тому стосовно подальших звітів я не в курсі. Тетяна Стельмах була комендантом табору. Юля відповідала формально за фінанси та звіти, але переважно все вирішувала Таня стосовно розподілу грошей. Стосовно автомобіля і всього іншого я не знаю. Але 1,5 мільйони – це, як на мене, нереально,  каже Примак.

Проте Ельдар, посилаючись на інформацію лідерів рівненського Майдану, переконаний, що все, що він написав, є правдою.

На закиди земляків про те, чому написав лише зараз, відповідає, що втомився дивитися, як небайдужі збирають гроші на армію, і більше не може терпіти цього.

На фото: Юлія Герасим`юк

Незважаючи на те, що до Ельдара Магомедова поступили погрози з боку одного із лідерів відомої та авторитетної в місті громадсько-політичної організації, він не полишатиме цю справу та не видалятиме пост, як про це його "наполегливо просили".

– Позавчора ко мне позвонил один известный в городе человек. Я не хочу называть имен. И сказал мне срочно удалить статью. А то приедут люди и открутят мне голову. Обвинили меня в том, что это заказная статья, – говорить Ельдар.

На даний час Ельдар думає над тим, чи звертатися у правоохоронні органи. Говорить, що можливо відзніме фільм-розслідування "про зниклі гроші".

Примітка автора: Тетяна Стельмах та Юлія Герасим`юк коментарі щодо цих звинувачнь надавати відмовились.

Повна версія матеріалу Ельдара Магомедова тут.

Денис ГРИЩУК, ЧаРівне.інфо

Коментарі

Під час Майдану Кириллов,як би був обраний головою Народноі Ради області,щоб на той час Рада могла голосувати і що вони в примусовій більшості з народом.На даний час Кириллов "рішає"посади які в області займаються на так званій конкурсній основі з одного кандидата. А ці активісти названі автором,на той час,коли всі майданівці були на морозі,іздили по районам області,щоб змінити владу,вже зайняли кабінет навпроти кабінету Кириллова,могли зайти без дозволу, коли той приймав людей,вийти разом з ним щось порішать.Був випадок коли в других активісток забиралися скриньки з грошима за те,що на Майдані кошти можуть збирати тільки "певнні особи".

в неї ж є чоловік. то чия вона коханка?:))))))))))))))))який по рахунку?:))))і,що перше,заважає другому?:)))))))))))))))))особливо,коли активність б"є через край і дужжже хоцца самореалізуватись:))тіко,коханців я не доганяю....чим же вона їх бере???мо,шось знає,чи шось гарно вміє робити?:)))))))))))))))))))Моня Монєвич,має достеменно знати:)))))))))))))))

а ця таня здається одружена, в неї ж є чоловік. то чия вона коханка?

http://4vlada.com/rivne/35495 от така вона,суперактивна і прагнуча до самореалізації -Т.Стельмах:)))які революціонери,така і гідність,і відповідно революція гідності,йобт:))))

Примак полюбом в долі, деребанив з таньою разом. А Мартин захищає коханку свого шефа. Мені соромно за таких "активістів"

Моя думка, що вона їх і прикарманила.

По інтернету ще десь гуляло фото де таня стельмах з януковичем в обмнімку... популярна

Правди ніде діти! А Мартин скурвився - нице себе поводить, є біля кого.

недаремно ж,вона-Таня 100 баксів,а тут така можливість розвиватись:)))не все ж,життя бути Танею-100 баксів,коли такі можливості розкриваються:))сума,можливо,і завищена ,але знаючи історію суперактивної Стельмах,охоче вірю.А, про автомобілі і будинок можна легко перевірити,навіть якщо вони оформлені на інших осіб.Факт і час придбання-і все.Про Мартина.Вкотре пересвідчуюсь ,що все купляється...лише питання в ціні...чи то посада,яка тішить власне марнославство і приносить прибуток,чи фіксована сума в грошових знаках..

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.