Будівлю Рівнеради відремонтують на 800 тисяч гривень

Нещодавно у будівлі управління економіки міста за адресою Поштова, 2, де відбуваються засідання сесій Рівнеради, розпочали ремонтні роботи. Журналіст сайту "ВСЕ" поцікавилася, скільки бюджетних коштів планують витратити на ремонт приміщення.

 

 

 

Мер Рівного чи не щодня бідкається, що казначейство не перераховує гроші ні на ремонт доріг, ні на ремонт дахів багатоповерхівок, мешканців яких буквально заливає водою під час злив. Незважаючи на величезну кількість нагальних комунальних проблем у місті, ремонтувати почали саме адмінбудівлю, де засідають депутати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У рівненських будинках затоплює квартири

Помешкання рівнян їсть пліснява, бо в Хомка немає грошей. ФОТО

В управлінні економіки міста пояснили, що будівля на Поштовій не отримує належного теплозабезпечення. Тому було проведено енергетичне обстеження будівлі управління та "визначено ряд енергозберігаючих заходів, які спрямовані на збереження тепла та передбачають: влаштування автоматизованого вузла регулювання споживання теплової енергії із заміною теплового лічильника; утеплення фасадної частини будівлі; заміну існуючих вікон та вітражів, через які відбувається значна втрата тепла, на сучасні енергозберігаючі."

Ще у липні 2013 року враховуючи результати енергетичного обстеження, комунальне підприємство "Рівненський архітектурно-будівельний нагляд" розробило і затвердило робочий проект "Капітальний ремонт нежитлової будівлі управління економіки міста на вул. Поштовій, 2, в м. Рівному". Цей проект передбачає заміну вікон і вітражів, утеплення частини фасадів та капітальний ремонт частини приміщень 4 поверху.

Як повідомляє управління економіки, на капітальний ремонт нежитлової будівлі на вул. Поштова, 2, рішенням Рівненської міської ради від 27.12.2012 №2661 "Про бюджет міста Рівного на 2013 рік" управлінню економіки міста було виділено 800 тисяч гривень.

У липні 2013 року на основі конкурсного відбору виконавця робіт з капітального ремонту, в якому брали участь три будівельні організації, переможцем було визначено "Сантехбуд К", яке запропонувало найменшу ціну виконання вищевказаних робіт у сумі 762,1 тисячі гривень.

Тепер "Сантехбуд К" допомагає покращити будівлю Рівнеради, а не так давно її керівник своїм авто винищував газон біля неї. До речі, ця ж фірма нині укладає бруківку на вулиці Драгоманова та 16 Липня.

У серпні 2013 року управлінням економіки міста і ПП "Сантехбуд К" заключили договір підряду на виконання робіт по капітальному ремонту нежитлової будівлі управління економіки міста по вул. Поштова, 2, в м. Рівному. Сума склала 762,1 тисячі гривень. Проте через відсутність фінансування у 2013 році роботи не були розпочаті.

"На капітальний ремонт нежитлової будівлі на вул. Поштова, 2, у 2014 році управлінню економіки міста було виділено 740 тисяч гривень згідно рішення Рівненської міської ради від 03.02.2014 №3697 "Про бюджет міста Рівного на 2014 рік" та додатково 40 тисяч гривень згідно рішення від 14.02.2014 №3736 "Про зміни до бюджету міста Рівного на 2014 рік".

У серпні 2014 року держказначейством перераховано "Сантехбуд К" кошти в сумі 252 тисячі гривень."

Також в управлінні повідомили, що наразі проводять роботи із заміни вітражів та вікон, а також 13 серпня 2014 перераховані кошти на придбання лічильника тепла.

Остаточні терміни завершення робіт залежать від подальшого фінансування.

Берегти тепло в адмінбудівлі – це звичайно потрібно, але навряд чи з цим погодяться мешканці останніх поверхів у будинках, в яких обвалюється штукатурка, нищиться ремонт та "квітне" грибок. Для прикладу, капітальний ремонт даху із заміною шиферної покрівлі на металопрофіль коштує від 350 до 880 тисяч гривень. А пенсіонери та мами з важкими дитячими візками воліли б витратити ці гроші на ремонт ліфтів, який за словами заступника міського голови Олексія Хмилецького у 2013 році коштував від 40 до 60 тисяч гривень.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.