Радник голови Рівнеоблради відповіла на звинувачення у крадіжці "скарбниці" Майдану

Радник голови Рівненської обласної ради Тетяна Стельмах вважає звинувачення її у зникненні 1,5 мільйона гривень місцевого Майдану – підготовкою до майбутніх виборів. А істерика її опонентів не справляє на неї жодного враження.

 

 

 

Скандал розпочався із допису у мережі "Фейсбук". Рівнянин Ельдар Магомедов у соцмережі звинуватив Тетяну Стельмах у причетності до розкрадання благодійних пожертв на потреби місцевого Майдану.

"З сумом слідкую за Інтернет-баталіями, які з подачі Ельдара розгорнулися навколо моєї персони в мережі. Мені не раз доводилося переживати наклепи і брехню з боку нечесних, зависливих та корисливих людей. Завжди раніше я просто не зважала. Однак, щоб раз і назавжди припинити цей нестримний потік бруду, я даю відповідь всім, хто так несамовото волає про мої злочини перед Майданом.

Перш за все. Де ви всі були раніше? Чого нікого з вас, "нестримних борців за справедливість", не було на Майдані в найстрашніші часи? Чого ви тільки зараз повилазили зі своїх нір і поливаєте брудом людей, які ризикували всім? Нарешті набралися сміливості відкрити рот. Готуєтесь до виборів.

Хочу щоб всі ви зрозуміли одну просту річ. Ваша істерика не справляє на мене жодного враження. Всі ті люди, які були зі мною пліч-о-пліч з початку революції, думку яких я поважаю і ціную, підтримують мене сьогодні. Вони, на відміну від вас, знають правду, бо були на Майдані і бачили, хто чим допомагав і що робив.

Дуже прикро, що через брехню, яку безапеляційно окремі рівненські ЗМІ подали за правду, страждають мої рідні. Тут Бог вам суддя. Він всіх розсудить.

Щодо поста Ельдара і його звинувачень. Я точно знаю, що ця брехня має значно глибше коріння, ніж примітивні образи та спроби помсти. Не дарма цей маразм опублікували точно напередодні виборів. Не дарма першими його підхопили підконтрольні окремим діячам ЗМІ.

Політика – брудне болото. Прикро тільки, що мислячі, на перший погляд, люди з такою легкістю підхоплюють божевільні тези і поширюють їх зі святою впевненістю борців за правду. Хто ми такі, щоб після цього нарікати на зомбованих росіян, якщо самі готові вірити всьому, що напишуть в Інтернеті?

Невже ніхто не задав собі прості питання: як Ельдар може називати точні суми, що збиралися на майдані в різний період, якщо гроші рахувалися без свідків? Про які наркотики, повій і дискотеки може йти мова в час, коли міліція шукала будь-якого приводу, щоб закрити всіх активних учасників Майдану? Всі, хто був на Майдані, знають, що під забороною був навіть алкоголь. Чому Ельдар не говорив про це безпосередньо під час подій на Майдані? Чому не звернувся до ЗМІ?

Звинувачення у тому, що хтось купив собі машини і побудував будинок взагалі абсурдні. Де хоч один доказ? Фотографії, документи, свідчення... Хто вам всім дав право безпідставно, без доказів обливати брудом людей і вимагати від них виправдань? Дайте хоч один доказ. Немає. Люди, які це роблять, будуть відповідати перед законом.

Всім, хто хоче продовжувати поливати мене брудом, можете використовувати цей текст, як мій офіційний коментар. Більшого ви все рівно не дочекаєтесь", – написала Тетяна Стельмах у "Фейсбук".

До цього моменту Тетяна Стельмах офіційних коментарів щодо цих звинувачень не надавала.

Коментарі

вибори до того,що ця суперактивна хвойда,вже планує далі самореалізовуватись в списках однієї з партій:))вгадайте з двох раз,в яких списках,воно спливе :)))))))))))))))))

А який звязок між виборами до Верховної ради та п. Стельмах? Вона, що лідер якоїсь політсили, чи кандидат у депутати? Манія величи та не бажання звітуватись про гроші громади - це причина такого її пояснення.

Вона ще згадує Бога і про його кару? Це їй треба думати, що за все треба буде відповідати і їй, і її дітям. Брехуха і аферистка. Приїхала в Рівне в свій час зачухана і занюхана разом з своїм чоловіком з Києва, бо кинулись в "бєга" Теж мені "пламенна революціонерка". Цією особою давно повинні зайнятись наші "органи".Краще своїми двома дівчатами займись. Їй пора дати інше призвізько, бо вже не "Танюша 100 Баксів", а вже щось інше і побільше.... І вибори тут ні в яку тему. Просто вже все Рівне знає, хто така ТЕТЯНА СТЕЛЬМАХ!

Який голова, така і радниця! У нас уже були в історії індивідуми, які відмовлялися від своїх батьків, це один з них!

Тому що ефективна : - ). Кончена прос___ка, яку тягали спочатку одні, потім другі, а зараз інші. Михайле, при всій повазі до Вас, розв'яжіться із цією су..ою, бо таким нагородить, що о.......те.

"Підмочує" не тільки репутацію, а і окреме місце)) Всі ж знають, що "Танька три рубля" гроші і славу здобуває через мокре місце)))

очевидно,Моня Монєвич від її "порад" і практичних дій не в змозі відмовитись:))))

Одного не можу зрозуміти - нащо Кирилову така радниця, навколо якої стільки чуток, пліток, скандалів і бруду, яка раз за разом тільки те й робить, що у чомусь виправдовується? Чи він не розуміє, що вона "підмочує" його репутацію?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.