Що чекає на "Ріверсайд"?

Все нове часто сприймається з пересторогою, особливо, якщо комусь вигідно, щоб навколо цього створювався ажіотаж. Так сталося і з будинком житлового комплексу "Ріверсайд", який почали будувати на вулиці Набережній у Рівному.

 

 

 

Все почалося з того, що навколо проекту виник дуже великий резонанс, котрий, насправді, немає достатнього підґрунтя, адже всі "закиди" безпідставні. Земельна ділянка на вулиці Кіквідзе, де і розпочалося будівництво, перебувало у власності Хлібокомбінату, на ній знаходились відповідні обслуговуючі приміщення. Все це майно було продано новому власнику, що й виступив замовником будівництва. У цьому немає ніяких ознак незаконності.

Однак шум навколо будівництва здійняли і долучили до цього всі можливі ресурси. Зокрема, розпочалася активна кампанія антиреклами з підтримкою в ЗМІ, хтось почав грамотно використовувати активну громадськість міста, щоб вона долучилася до процесу, мовляв, вашу ж землю забирають. Та чомусь ніхто не задумується, у чому саме суть всієї метушні. Ініціатори стверджують, що заважаючи будівництву житлового проекту з найнижчими цінами на житло в місті, вони активно захищають інтереси мешканців міста. Та чи справді світлі їх наміри? Вся ця ситуація нагадує добре відомий анекдот:

Кажуть, у нашого священика донька гуляща.
Так у нього ж син.
А тепер ти йди і всім це розкажи…

А й справді, довести всім, що ти не такий вже й поганий,  важко, коли тебе з усіх сторін поливають брудом. Але якщо відкинути лірику та керуватися фактами, то не важко зрозуміти, що весь цей шум навколо незаконності будівництва та активна кампанія щодо його припинення, коли вже розпочалися роботи, комусь потрібна. І робиться це все цілеспрямовано для того, щоб, як би це грубо не звучало, позбутися конкурента. Насправді, у цих діях не важко відслідкувати і комерційні інтереси інших представників будівельної галузі Рівненщини, адже ніхто не хоче знижувати своїх надвисоких цін.

Тим часом "Ріверсайд" пропонує рівнянам якісне житло за доступними цінами. Звичайно, такі фактори невигідні фірмам-конкурентам, які не зацікавлені у тому, щоб житло продавалось за низькою ціною. Тому, прикриваючись хорошими намірами та псевдоборотьбою за права рівнян, конкуренти відкрито борються за клієнтів із забудовником. За одним інформаційним повідомленням з’являється інше.

А з наближенням засідання сесії Рівненської міської ради, яке відбудеться 4 вересня, ця тенденція набирає нових обертів. Справа в тому, що на порядок денний пленарного засідання винесено питання по переоформленню договору оренди земельної ділянки, що по вулиці Кіквідзе, 66, де і будується житловий комплекс "Ріверсайд". Знову і знову різні політичні партії та громадські рухи наперебій кричать про незаконність та всіляко тиснуть на депутатів, погрожуючи створити для них стіну ганьби з портретами місцевих обранців, які проголосують за переоформлення договору.

Проте адекватних аргументів, що ж саме поганого робить "Ріверсайд" і чи робить взагалі ніхто не надає. Тим часом, вже тривають будівельні роботи над створенням нового сучасного житлового комплексу. Рівняни активно цікавляться купівлею там квартир, проте їх насторожує незрозумілість навколо ситуації. І тягнеться це все вже впродовж кількох місяців. Але ніхто не задумується над тим, для чого це все робиться. Відповідь очевидна – у боротьбі за гроші деякі фірми керуються принципом "мета виправдовує засоби".

Однак доля житлового комплексу "Ріверсайд", що на вулиці Кіквідзе у Рівному, залишається за рішенням депутатів.

на правах реклами