На Рівненщині пролилася кров. Міліція знову не помітить?

"Жити по-новому" кажете? Ну-ну… Схоже  ні сильні світу цього ні правоохоронці не зробили жодних висновків з революційних подій зими. Час пройшов – пройшов й переляк. Все починає повертатись на свої місця. Питання: як надовго?

 

Ранок почався з повідомлення у "Фейсбуці": "Привіт, Льоша. Кажуть, в Зорі мерва вночі була. Дзвонила жінка працівника "Зорі". Кілька хвилин тому. Каже, ще нікого там нема, крім чоловіків зі зброєю, які побили охоронців".

Сайт "ВСЕ" писав вчора про рейдерське захоплення приміщення агрофірми "Зоря ім.Плютинського", що у селі Зоря Рівненського району. Там вранці 9 жовтня невідомі чоловіки відібрали ключі від будівлі у чергової. Вони зачинились всередині. Нібито, проводили там інвентаризацію та вимагали віддати їм печатки підприємства.

Ви думали "тітушок" після революції покарають і їх більше не буде? Дарма, тут вони, при ділі…

До речі, в тій будівлі розташовані не лише структури та керівництво агрофірми. Деякі приміщення орендують. Так для прикладу там же знаходиться редакція газети "Клеванський тракт" і її працівники не змогли потрапити на робочі місця.

– Мене не пускають у редакцію, вихід газети під питанням. Всередині приміщення вісім чоловіків, ще двоє - ззовні. - розповів головний редактор газети "Клеванський тракт" Віктор Парфенюк.

Але в той день правоохоронці не побачили в діях невідомих нападників жодних незаконних дій. Як повідомила начальник СЗГ УМВС України в Рівненській області Тамара Лисенко, працівники міліції виїжджали на місце події, проте це цивільно-правові відносини і складу злочину там немає.

– Напередодні відбулося засідання господарського суду. За його рішенням головний бухгалтер підприємства мала передати печатку арбітражному керуючому. Сьогодні до міліції звернувся в. о. підприємства, який повідомив, що працівників не пускають на роботу і це рейдерське захоплення. Правоохоронці виїхали на місце події, але там ніхто не хуліганив, не порушував закон, - зазначила Тамара Лисенко.

Сьогодні вранці, вже після згаданого повідомлення, їду в Зорю. Біля захопленої будівлі кілька чоловіків в шкірянках, працівник міліції та чоловік в костюмі з золотим ланцюжком на шиї товщиною в дитячий мізинець. Просто проходжу повз них і йду до входу в приміщення. На сходах плями свіжої крові. Мене зупиняє один з чоловіків запитанням куди я йду. Відповів, що в "Клеванський тракт". Мені пояснили, що там ще нікого немає і мені краще їм зателефонувати.

Тим часом чоловік в костюмі на підвищених тонах щось з’ясовував з хлопцями в шкірянках і міліціонером. Спробував у них поцікавитись, що за  кров на сходах. Одна зі «шкірянок» відповіла: "Кров носом пішла". З приміщення вийшов ще один міліціонер. Моя персона явно почала дратувати чоловіків. Щоб не ламати "легенду" сідаю  в машину і від’їжджаю. Біля Зорі навпроти АЗС "WOG" - три машини на хмельницьких номерах та півтора десятка молодих чоловіків міцної статури…

Заради формальності хотів би нагадати, що на Рівненщині новий начальник міліції. Вже другий після революції. І новий, післяреволюційний прокурор. Цікаво, а вони знову скажуть, що нічого не сталось? Хоча, може й дійсно – нічого… Ви як думаєте?

Далі буде...

Коментарі

Дивно якось. Майже півстолліття працювали не "поколкоспному" і Зоря процвітала на весь світ. А ось останніх 20 років, як і весь АПК в Україні стали працювати "поколгоспному". Де ж собака зарита? Де новий обіцяний господар - приватний власник? І де гарантія, що новий господар не буде таким самим? Тенденція в СГ - подальший розвал. Тільки той, хто в Зорі народився, виріс і живе, найбільш зацікавлений в її прцвітанні, а не "джентельмени"- загарбники.

На даний момент Зоря - банкрут! Ось посилання на рішення суду . Банкрутами такі організації як відомо стають через ведення господарства "поколгоспному" коли від рядового співробітника до керівника крадуть все що можна. А тут раптом зявились ті кому гроші вині, і почали діяти не по "джентельменськи".
Хто вміє користуватись відкритим реєстром судових рішень той побачить що до Зорі ідуть судові претензії близько 4 РОКІВ!! http://www.reyestr.court.gov.ua/

А може нехай краще прокуратура, куди неодноразово зверталися, розбереться чи витримані законодавчі норми і звідки взялися львівські, хмельницькі, а потім може африканські та поверне "Зорю" зорянцям. На скільки мені відомо в Зорі є активісти, які в деталях знають "процедуру"

А нех.......й село дерибанити!
Хмельницькі, Львівські і т.д. а Зоря пропадає!
Коли Плютинський помер дбіторка була 90 млн. грн. а зараз майже 200!!!!
Це все Львівські зробили! А що Зорянцям стало краще? Ні!
Зарплату платять мінімум і ту не вчасно! Паї теж виплачують як хочуть!
Нехай Хмельницькі спробують попрацювати! Може в них вийде краще!

Це ковтаємо наслідки "реструктуризаціїї" АПК "закваски" !999 року під егідою Юшенка-прем"єр міністра. В жодній країні Європи та в розвинути країнах світу не має такого розміру приватизації землі. Чекали господаря, а прийшов мутований "совецькій" феодал. І це ще, повірте, якщо народ не буде чинити опір, не все. Хочемо в майбутньому стати рабами на своїй землі, то сидімо, як Зорянці, тихенько

Кажете хмельниці хлопці приїхали землю дєрібанити? Так це пацани з бригади червонюка, вони втіхаря роздерибанили льонокомбінат і після виборів продадуть ділянки під будівництво. Тепер черга зорі. Такий от він підприємливий хмельницький регіонал-бізнесюк Червонюк

100 відсотків що йде мова про земельні ділянки які перебувають в оренді підприємства, а це тисячи гектарів земель ще й хороших! Відомі і ці хлопчики з Хмельницька, які вже багато земельних ділянок забрали в товариств на території області! Ганьба!

Олексію, і як Ви так можете наговорювати на безневинних людей))) У нас же раніше як було? Бандитська влада? Але щось ніхто не поніс покарання. А зараз відповідно нова влада, не бандитсяка... Відповідно - ці правопорушення, також, не відносяться до правопорушень, це так, "милые бранятся - только тешатся" - як в старовинній приказці...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.