Голова Ощадбанку Андрій Пишний: "Вимоги переводити бюджетників у держбанки ніколи не існувало"

Керівництво Ощадбанку спростувало інформацію, що поширюється рядом регіональних підрозділів держбанку, про вимоги уряду щодо переведення виплати заробітної плати співробітникам держпідприємств і бюджетних організацій у державні банки.

Як заявив у ході інтерв’ю ЗМІ голова правління Ощадбанку Андрій Пишний, розпорядження Кабінету Міністрів України щодо примусового переведення державних і комунальних підприємств на обслуговування в державні банки ніколи не існувало.

– Такого розпорядження немає та ніколи не було, – заявив Андрій Пишний, відповідаючи на запитання журналістів про використання держбанками адміністративних методів конкуренції на ринку шляхом примусового переведення на обслуговування державних і бюджетних підприємств.

За словами Пишного, отримувати зарплатні картки Ощадбанку працівникам держструктур і бюджетних підприємств зовсім не обов’язково, активна робота з бюджетниками з боку держбанків – це не більше, ніж стандартна практика пропозиції банками своїх послуг споживачам. Ті ж випадки, коли співробітники Ощадбанку пропонували органам влади та бюджетним підприємствам негайний перехід на обслуговування під приводом існування відповідних директив уряду, Андрій Пишний назвав конкуренцією.

– На початку дев’яностих багато банків стали рости за рахунок того, що забирали частину клієнтів з державних Ощадбанку, Промінвестбанку, Укрсоцбанку, Укрексимбанку. І це добре. Але зараз ми маємо намір конкурувати, – зазначив Андрій Пишний. – Наявність черг у відділеннях банку – це добре чи погано? Для банку це добре, оскільки показує, що в нас є клієнти, що будуть з нами в будь-якому разі.

На правах реклами

Ключові слова: