На Рівненщині директора спиртзаводу "призначали" з міліцією

Наприкінці минулого тижня керівництву концерну "Укрспирт" вдалося змінити керівника Державного підприємства "Зірненський спиртовий завод". Про це повідомляє Інтернет-сайт "4 влада". Представники трудового колективу не впускали новопризначеного директора Ярослава Ціпана на підприємство, допоки їх не розігнала міліція.

Вже третім призначенням на посаду директора Зірненського спиртзаводу став екс-інженер підприємства Ярослав Ціпан. Йому передували Георгій Вергелес та Роман Іванців, яким зайняти крісло так і не вдалося. Боротьба за крісло тривала близько місяця.

Цього разу люди кілька годин не дозволяли керівництву концерну та новому директору потрапити на територію. Спроби залагодити конфлікт ні до чого не призводили, оскільки працівники були однозначно проти призначення. Представники колективу скандували "Ціпан геть!", "Банду геть!" і тому подібне. Зайти вдалося лише за допомоги спецпризначенців, як розштовхали людей та завели Ярослава Ціпана на територію. Під час операції начебто ніхто не постраждав.

Ярослав Ціпан та Олексій Сільченков

Директор Олексій Сільченков, якого так відстоювали підлеглі, поїхав з місця подій за деякий час до розв'язку. На запитання журналістів про зв'язки із екс-керівником ДП "Укрспирт" Олексієм Чеботярьовим, який знаходиться у розшуку у зв'язку із викраденнями майданівців, Олексій Сільченков відповів у вкрай грубій формі: "Пошел на #уй!". Укрспиртівці кажуть, що останній, покидаючи завод, забрав печатку та технічну документацію, що гальмує запуск заводу.

На території не було помічено сторонніх осіб, проте у деяких приміщеннях лежали матраци, речі та одяг, що може свідчити про проживання людей на заводі. В одній з кімнат навіть був накритий стіл зі слідами вживання алкоголю. Наразі завод "стоїть", і крайніми у конфлікті, як завжди, стають люди. Чи звільнятимуть тих, хто перешкоджав потрапити на підприємство, і як те працюватиме – невідомо. Заступник голови концерну Андрій Бабяр каже, що найближчим часом робота заводу буде відновлена.

Спецпризначенці розштовхали натопв, що дозволило зайти директору на підприємство

Раніше Олексій Сільченков заявляв, що на заводі спирту немає, проте згодом було затримано цистерну зі спиртовмісною речовиною, яка могла бути виготовлена на "Зірненському спиртзаводі".

Детальніше згадані події – на відео наданому громадським активістом Євгенієм Пупишевим (вчора пізно ввечері на Євгенія напали і завдали йому ножових поранень):

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.