Суд щодо грошей Рівненського Євромайдану набирає обертів: нові відповідачі - Москальова, Чичук та "Рівне вечірнє"

Сьогодні, 10 грудня у Рівненському міському суді відбувалось судове засідання за позовом радника голови рівненської облради Тятяни Стельмах та її помічниці Юлії Герасимюк до Ельдара Магомедова. Нагадаємо, активіст Майдану Ельдар Магомедов звинувачував пані Стельмах та її протеже Герасимюк у зникненні понад 1,5 мільйона гривень з Рівненського Євромайдану. Цю інформацію Тетяна Стельмах та наближені до неї особи вважають наклепом, що й стало приводом для судового позову.

Крім того, Магомедов провів прес-конференцію, де заявив про розкрадання, а також про те, що йому навіть погрожували через те, що він говорить про ці махінації. Судове засідання 10 грудня було перенесено через ряд причин, проте нові факти в ході розгляду справи вражають.

Зліва-направо: Павло Грінен-Ульяновський, Юлія Герасимюк, Тетяна Стельмах, Ілона Якимюк, Романт Мартин

Зокрема, Тетяна Стельмах повідомила, що вона разом із пані Герасимюк позиватимуться також до Лілії Москальової, Любов Чичук та видання "Рівне вечірнє".

– Ми вирішили подавати позов за наклеп також на Москальову – за некоректні висловлювання та голослівні звинувачення, а також на пані Чичук та редакцію "Рівне вечірнє", оскільки вони поширювали неправдиву інформацію, – говорить Тетяна Стельмах.

Очевидно, стосується це висловів пані Москальової та інших відповідачів щодо інформації, яку поширював Ельдар Магомедов про розкрадання грошей на Рівненському Євромайдані.

Лілія Москальова уже встигла прокоментувати ситуацію на своїй сторінці у "Фейсбук":

Свою нез'яву на засідання Ельдар Магомедов пояснив у телефонній розмові тим, що йому не вистачає грошей на адвоката.

– Адвокатів у Рівному – скільки хочеш. Але щоб найняти юриста, мені потрібні гроші, які я зараз досі шукаю, – говорить Ельдар Магомедов. – Тому я подав відповідне клопотання до міського суду щодо перенесення розгляду у зв'язку з укладенням договору з адвокатом.

Саме засідання відбулось дуже швидко – буквально за 5 хвилин:

Розгляд справи 569/164936/14-ц

В результаті, суддя Діонісієва оголосила продовження слухання в справі 25 грудня о 15:00.

Отже, продовження шоу "Де гроші, Таня?" або "Ельдар, з чого ти це взяв?" чекайте уже за два тижні, тепер уже – з новими учасниками.

Коментарі

100% звинувачення Ельдара - справедливі!!! Відносно Таньки 100$ та її помічниці Юля - грустное лицо! Варто задатися питанням - who is who?! Чимало інформації в неті про цих осіб і в людей на устах... Якщо мама Таньки 100$ приймала участь в масовому обдурюванні й лохотроні з Сандеєм Аделаджо кинувши людей на 100млн $, після чого" Гуру обману" втік з країни. Що ж тоді говорити про донечку... Та й тато її не далеко втік! Відлучений від церкви бо займався обманом людей, використовуючи церковний престол!
Про мораль і жіночу гідність, що тут і говорити... Коли людина з такою низькою мораллю втерлася в довіру до голови обл ради, попередньо бувши коханкою його батька, співпрацювала і до сьогодні співпрацює з регіоналами, ото ж Вінницький майдан можна чекати й у нас...
Тяжко буде Тані 100$ і її КО предоставити докази як витрачалися майданівські гроші, хоча докази є ( будинок, машина, відпочинки) - є тут багато роботи для криміналістів і прокуратури! Хлопці - до праці!!!
"Таня - где деньги?"

)))))))))))))))))))))))))))))))))))

п. Москальова і компанія проплачених активістів. Де ви були на майдані?? чого тоді не прийшли і не почали допомагати збирати і контролювати гроші???? Все було у ваших руках, а тепер коли люди які стояли на майдані перемогли то всякі шавки повискакували і свої права починають качати. Не ви гроші давали на майдан, ви його навіть не підтримували. Так що сидіть і мовчіть. А Ельдар так називаємий борец за правду, може розкажеш хто скриньку з грошима на майдані вкрав?? Хто траву приносив в намет? хто дібош устроїв в бахусі через водку??. Розкажи про себе хоч чуток правду. До сайту ВСЕ, не друкуйте чорнуху, ви ніби нормальний сайт. До автора статті, ви так поширюєте статейки як самі пару грн отримали.

Кастян,Москальова класна,але для тебе ну дууууже вже доросла:))Значно краща,значно молодшої таньки-100уйо:))

Вова, так ви вже відбили те, що давали на Майдані, чи ні ? Молодці, після майдану пішли працювати для області)) Трудитесь, бідолашні, як бджілки. Опять же, каса знов у вас. Це ж яка відповідальність !)) Рівняни можуть спати спокійно - область в надійних руках))

Ща тебе Кастян расскажут, кто такая Москальова )) А если хочешь узнать все - спроси у Торбича. Он на этой теме специализируется )) Токо имя свое правильно напиши. Может ты Паша, а не Кастян ?))

а кто такая Москальова? года 2 назад вообще не чув о ней, а ща и на столбах она и в фейсбуке обсирает всех, и тут... ну чесно не знаю кто это.

А те, що Кіріллов взяв на роботу регіоналку після подій на майдані нікого не бентежить. Регіонали в нас чесні і порядні ніколи ні чого не крали. Можливо настав час Кіріллова пролюструвати?

таня -сто баксів ну вже зовсім обнагліла...

Вася , де ти чув, щоб я себе майданівцем називала ?? І я поняття не мала, що Танька 100 баксів на майдані гроші краде. Добре, що я, знаючи цю публіку, туди кошти не давала . Чого ця свора на мене в суд позивається - поняття не маю )) Взнаю - скажу. Т ак що, Вася, жди повідомлень з суду. А краще підписуйся своїм справжнім ім"ям )

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.