Діяльністю прокурора Рівненщини зацікавились у Генеральній прокуратурі: їде перевірка

Як стало відомо журналістам сайту "ВСЕ" з достовірних джерел, у Генеральній прокуратурі України незадоволені роботою прокурора Рівненської області Сергія Кубрака. Як розповів співрозмовник в генпрокуратурі на умовах анонімності, днями Кубрака викликали до столиці і пропонували піти з посади "по тихому". Однак він відмовився писати рапорт на звільнення.

У коментарі журналісту сайту "ВСЕ" прокурор Рівненської області Сергій Кубрак підтвердив інформацію про те, що в Генеральній прокуратурі України йому запропонували написати рапорт на звільнення. Проте каже, що цього не зробив і наразі немає наміру звільнятися.

- Має бути аргументація, чому я повинен писати рапорт на звільнення. Мені ж жодним чином це не пояснили. Зараз я продовжую працювати на посаді прокурора Рівненської області. Також, нібито, є розпорядження Генерального прокурора України про проведення перевірки моєї роботи. Ще поки що перевірки немає, очікується, - прокоментував Сергій Кубрак.

Наразі за нашою інформацією, з Києва на Рівненщину відправлена група для перевірки інформації щодо ймовірних порушень і зловживань Сергієм Кубраком на посаді прокурора області. Як стверджує поінформоване джерело, до перевіряючої групи увійшло близько трьох десятків фахівців і працівників ГПУ.

Нагадаємо, раніше рівненські ЗМІ неодноразово повідомляли про чималі статки родини прокурора Рівненської області, які не співрозмірні з зарплатою державного службовця. Як вдалося з'ясувати журналістам, "на одну зарплату" родина рівненського прокурора розжилась будинком, квартирою та трьома дорогими автомобілями. Однак сам Сергій Кубрак неодноразово ухилявся від відповіді на питання про походження його статків.

Схоже пошуком відповіді на це та інші запитання тепер займатимуться працівники Генеральної прокуратури України.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.