Рівняни звинувачують спонсора мера в крадіжці дороги

Новий скандал розгорається між мешканцями котеджного містечка, приватною фірмою та міською владою. Рівняни звинувачують ТОВ "Фахівець" у незаконному привласненні дороги загального користування. Пікантність ситуації в тому, що "Фахівець" - фірма, близька до сірого кардинала рівненського бізнесу Олега Каштана, а заразом і спонсора виборчих кампаній міського голови Рівного Володимира Хомка.

Обурені рівняни терпіли бездіяльність та сваволю ТОВ "Фахівець" не один рік, але цьогоріч вирішили відстоювати свої права і звернулися зі скаргою до міської влади, прокуратури, міліції та держземагенства.

Мешканці вулиці Д.Багалія у Рівному переконані, що  ТОВ "Фахівець" незаконно отримало державний акт на право власності на землю, де пролягає дорога. Люди пояснюють, що землі загального користування населених пунктів (майдани, вулиці, проїзди, шляхи, набережні, пляжі, парки, сквери, бульвари, кладовища, місця знешкодження та утилізації відходів тощо) належать до комунальної власності і їх не можуть передаватись у приватну.

Нагадаємо, що ТОВ "Фахівець" пов'язують із бізнесменом Олегом Каштаном. Навіть більше -  у рейтингу газети "ОГО" за 2012 рік Каштан значиться генеральним директором ТОВ "Фахівець".  Також  його називають одним із головних спонсорів виборчих кампаній чинного міського голови Рівного Володимира Хомка.

Олег Каштан

Нагадуємо, ТОВ "Фахівець" збудувало у Рівному торговий ряд на вулиці Макарова з гіпермаркетів "Екватор", "Епіцентр", "Метро" і  збиралося з допомогою інвесторів звести мікрорайон "Південний". Втім, ймовірно, проект поки що пробуксовує.

Протести проти захоплення дороги дивним чином співпали зі звільненням заступника міського голови Андрія Філіна, який є близьким другом та бізнес-партнером Олега Каштана.

Андрій Філін, Володимир Хомко, Олег Каштан

У одному з інтерв`ю у 2009 році Андрій Філін розповів якраз про будівництво в бунтівному районі: 

— Наймасштабнішим його проектом у Рівному має стати будівництво мікрорайону "Південний", який розташується в районі вулиць Відінської, Студентської, Курчатова, Чорновола. Це буде місто у місті: для 25 тисяч мешканців збудують 715 тисяч кв. метрів житла, дві школи, чотири дитсадки, плюс вся інфраструктура. Поки що реалізація цього проекту призупинена. Адже ми не знайшли єдиного інвестора, готового втілити такий мегапроект. Тож його буде розбито на черги, кожну з яких будуватиме окремий інвестор. Щодо вже реалізованих проектів ТОВ "Фахівець", то це торговий ряд на вулиці Макарова: "Екватор", "Епіцентр", "Метро".

Сайт "ВСЕ" готовий розмістити точку зору усіх учасників конфлікту. 

Коментарі

Стосовно згаданого КТП. У власника немає потужностей? а вимагати по 10 тис дол. за підключення до згаданого КТП ,у власника вистачає "потужностей" ?

а про що свідчить те, що "друга сторона" повозмущалась по теоефону, але відмовилась дати свою точку зору офіційно? Останнє речення в цій статті: "Сайт "ВСЕ" готовий розмістити точку зору усіх учасників конфлікту". Але "друга сторона" морозиться. Чому?

Те що Юрій Дюг не з'ясував позицію другої сторони вказує на замовний характер статті, але питання в тому, що ця земля ніколи не належала місту і завжди була приватною, а " Фахівець " придбав її у приватних власників, потім зробив проект району і у 2007 році цю землю продав забудовнику Ющишину Олександру, який і набудував там " картонних" будиночків, в яких й досі не живуть ,а мучаться люди. Справа в тому , що ці " мудрі" люди придбали у Ющишина будинки без води,каналізації ,дороги і з тимчасовою електроенергією 3 КВт . Можна тільки здогадуватись,що він їм тоді обіцяв. На їхньому місці я б подав в суд на продавця житла, але враховуючи те , що цього досі не відбулося можна зробити висновок, що Ющишин вдало переводить " стрілки " на "Фахівець". Тепер є два варіанти : або місто вилучить землю для суспільних потреб, або хтось її купить. Наскільки відомо власник землі може брати плату за проїзд, а він цього сім років не робить. А бізнесмени , які скаржаться самовільно копають у чужій приватній власності вигребні ями, без погодження з містом , при цьому пошкоджуючи комунікації , а відомий адвокат і власниця кафе громадянка С., копаючи септик пошкодила газові мережі, а потім ще й погрожувала директору " Фахівця ",коли той все зняв на фото і відео.
Стосовно згаданого КТП, то у власника немає потужностей і тому видавати їх може тільки Обленерго .

ЗМІ має інформувати громаду про порушення закону зі сторони влади,а більш обєктивно і неупереджено таке має розглядати прокуратура та правоохоронні органи. До чого тут "заказуха" коли неозброєним оком видно порушення закону.

На мій погляд, як незацікавленої особи - попахує заказним характером. Як на мене ЗМІ має більш обєктивно і неупереджено таке розглядати.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.