Територія виживання: у Рівному ціна на хліб сягнула 12 гривень

Хліб, крупи, олія, цукор, кава і чай - такі звичні для кожного продукти суттєво подорожчали. При чому, в деяких магазинах Рівного їх вартість змінюється декілька разів на тиждень, мовляв, курс долара відносно гривні нестабільний. Та хоча і долар "пішов до низу", ціни продовжують зростати. Скільки і за які продукти, речі першої необхідності, господарські товари, ліки тощо доведеться викласти в Рівному? Відповіді на ці запитання дізнаватимуться наші журналісти. Сайт "ВСЕ" розпочинає серію публікацій "Територія виживання". У першій частині читайте про те, у скільки рівнянам обійдеться хліб, найпопулярніші види круп, олія, цукор, кава і чай.

 

Вартість хліба сягає 12 гривень

Зростання цін торкнулося чи не всіх видів продукції. Так, у Рівному деякі види хліба подорожчали майже вдвічі, інші ж зросли в ціні на гривню-дві.

Тепер за звичайний батон у магазинах міста потрібно заплатити від 6 до 8 гривень, залежно від виробника і маси продукту.

Вартість білого хліба коливається від 6 до 9 гривень, Чорного - від 5 гривень 50 копійок до 12 гривень (саме стільки нині коштує півторакілограмовий буханець, який ще не так давно вартував 6-8 гривень). Ціна на сірий хліб - від 6 до 8 гривень 50 копійок, на чорний - від 7 гривень 50 копійок до 9 гривень за 700-грамову буханку.

Середня вартість хліба в магазинах Рівного становить 8 гривень. 

У той час вартість борошна - 15-18 гривень за кілограм.

Крупи зростають у ціні, вермішель поки що суттєво не дорожчає

За останній тиждень у Рівному зросла і вартість круп. Так, тепер за кілограм гречки потрібно заплатити від 29 до 31 гривні.

Вартість рису, залежно від форми (круглий, довгий) та виробника, коливається у межах 26 - 30 гривень за 1 кілограм. 

Трішки дешевшою залишається вівсяна каша. За 400-грамову упаковку звичайних пластівців потрібно заплатити від 6 до 14 гривень. Подріблена вівсянка коштує від 18 до 20 гривень за 500-грамову упаковку.

А тим, хто хоче зекономити, схоже, потрібно переходити на вермішель. Її ціна поки що залишається на рівні 12 - 18 гривень за 1 кілограм, якщо купувати на вагу, і лише деякі види коштують у межах 20 - 25 гривень за кілограм. Хоча, якщо хочете придбати 400-грамову, 500-грамову упаковку в магазині, то вона обійдеться у 12 - 18 гривень.

Олія подорожчала майже вдвічі

Торкнулося зростання цін і соняшникової олії. Так, неочищена розливна олія нині коштує 21 - 25 гривень. Хоча на ринку, деякі "точки" пропонують нерафіновану олію "ще зі старих запасів" по 18-20 гривень.

1 літр рафінованої очищеної олії, залежно від виробника, коштує у межах 29 - 40 гривень. У супермаркетах можна купити продукт за 28 - 30 гривень. У деяких магазинах міста ціна за 1 літр рафінованої олії сягає і 37 - 42 гривень.Так суттєво вона подорожчала за останні кілька тижнів. Ще три-чотири тижні тому рафіновану олію у Рівному можна було купити в межах 16-20 гривень за 1 літр.

Цукор сягнув 20 гривень за кілограм?

Вартість цукру в магазинах, супермаркетах та ринках Рівного суттєво різниться. Так, за "солодкий пісок" тепер доведеться заплатити від 11 до 20 гривень за 1 кілограм. Продавці пояснюють, що така різниця у вартості залежить від якості цукру, виробника, і не заперечують, що багато хто робить різну націнку. Мовляв, у когось ще "старі запаси", а хтось купував вже за новою підвищеною собіварітстю. Тому й виходить така різниця. І додають, що нині цукор уже дешевшає, бо знизилася вартість долара.

Чай, кава стали дорогим задоволенням?

Любителям чаю і кави ці напої теж тепер влетять у копійку. Адже кава деяких виробників нині подорожчала майже вдвічі. У рівненських супермаркетах вартість найдешевшої натуральної кави становить 45 гривень за 100-грамову упаковку. Це при тому, що ще не так давно вона коштувала 27-28 гривень. 50-грамову упаковку можна купити за 18 - 25 гривень.

Ціна на каву відомих виробників тепер сягнула 80 - 120 гривень. Подорожчала і розчинна кава. Ціна зросла приблизно на 4 - 10 гривень, залежно від маси упаковки. А 2-грамовий стік розчинної кави тепер коштує не дешевше 2 гривень 50 копійок і до 4 гривень, залежно від виробника.

За упаковку чаю на 25 пакетиків тепер потрібно заплатити від 20 до 60 гривень, знову ж таки залежно від виробника. У той час, як 100-грамова упаковка листового чаю коштує від 35 до 120 гривень. Втім, є і дорожчі варіанти. 

Рівняни переходять на акційні продуктиРівнянка Оксана розповідає, що якщо раніше рекламні брошурки з супермаркетів тижнями запилювалися у поштовій скриньці, то тепер кожну з них уважно вивчає, адже там зі знижкою можна знайти  продукти, які суттєво подорожчали.

Жінка каже, що, купуючи акційні товари, можна зекономити від 2-3 і до 10-12 гривень на одній упаковці чи кілограмові продукції.

- Так, наприклад, чай, який ще кілька тижнів тому коштував 25-27 гривень за упаковку, тепер - 40!, - обурюється рівнянка, - а за акцією його можна купити за 30. 10 гривень - все ж економія, і так чи не всі акційні продукти.

Купувати акційні товари у супермаркетах увійшло у звичку й рівнянки Марії. Особливо відчутною є економія  при купівлі дитячих товарів - памперсів, каш тощо.

- Та й інші продукти за акцією можна знайти дешевше. Так, наприклад, гречка нині на ринку коштує 30-31 гривні, а в одному з супермаркетів міста за акцією я купила за 28 гривень. Те ж саме стосується і олії. Нині ціна на очищену, рафіновану олію сягає 28 - 32 гривень. А в деяких супермаркетах за знижкою її зробили по 21 гривні. Щоправда, купити дешевшої олії мені не вдалося. Коли приїхали у магазин, полиці з цим товаром були вже порожні, - каже Марія.

Коментарі

Це той баганець,що будучи заступником генпрокурора "кришує" гральний бізнес в Києві,про що в своїх рапортах прямо вказують рядові співвробітники прокуратури.http://stopotkat.net/news/view/42361.От така гєвалюція гідності:)))))))))))))))))))

В когось ці зміни на краще,вже наступили,і вони ніяких більше майданів не хочуть.В когось територія виживання,а в когось територія супер комфорту,майже Едем:))Заступник генпрокурора подарував сину квартиру у центрі Києва.http://www.epravda.com.ua/news/2015/03/18/534366/До речі,адвокат югіка -вічного гєвалюціонєга:))

:)))Экс-министр Израиля: обвинение в антисемитизме это наш трюк http://newsland.com/news/detail/id/1499843/НЕ володієш ти матеріалом,як колись сказав мені агкадієвич за столом,коли ще випивання приносило мені задоволення.От тоді,я зібрав певну л-ру,сів з олівцем і підготувався до дискусії,тіко агкадієвич,коли побачив в мене цю л-ру,вже не захотів жодної дискусії:))Це не я в собі заплутався,а ти,бо ті минулорічні дискотеки і скакалки з трупами-це "революція гідності",а винести нинішніх хабадників вперед ногами-це бути маріонеткою в чужих руках:)))))))В даній ситуації,не критикувати(яке мягка дифеніція:))),значно важче,і тільки тому,що влада все для цього робить.Повертаємося до звичного шаблону:"А ворог, розуміючи це тонко, прагне їх знову виводити на майдани.",тобто у владі всі вороги українського народу,і вона все робить,щоб знову маріонеток вивести на майдан:)))))))) Щодо моєї стратегії,то не варто вигадувати ровер,людство давно все проходило.Тіко,як ти кажеш,що наше темне,неграмотне, наповнене пристосуванцями і зрадниками суспільство,її не сприймає...

Мій світогляд і хід думок розсудить час. Та у вас якось знову пазли не схдодяться. "Махровий" антисеміт цитує єврея Макаревича? Ви, бува, не заплуталися сам в собі? Вашу б агресію та в нормальне толерантне русло, було б багато користі. Критикувати все і всіх в даній ситуації може навіть невіглас. Розкажіть про стратегію як робити правильно, щоб вийти із даної ситуації. При тому, що серед політиків є мудрі думки, але поки що суспільство, на жаль, не готове їх чути. Люди все же хочуть "Хлеба и зрелищ". Тому й обирають тих, хто цю нішу заповнює.А ворог, розуміючи це тонко, прагне їх знову виводити на майдани.

А в цей час,син вбивці Музичка:"Сын Авакова купил квартиру за миллион долларов

ProUA.com.ua
© Авторские права. http://proua.com.ua Просто,кгасавчєг:(((І,таких десяток посилань щоденно,трапляється на очі:((( Кожен народ має ту владу,на яку заслуговує..То,про яку гідність і зміни на краще мова???

"Мій вік, шановний, налаштовує на зваженість, поміркованість та прагаматичність"-невже так багато,хоча жінку про це не питають:))))))))))Але, світогляд і хід думок наштовхує на протилежне:))

"для того,щоб робити зміни на краще, необхідно ще мати мізки, план,людей готових ці зміни втілювати" є логіка, але як вона поєднується з "Чому не майдануєш,га?"-логіка проста,як двері...той майдан,які ви називаєте "революцією гідності" і каталізатором змін на краще,був зміною влади.Нинішні "бохаізбраниє" можновладці в стократ гірші за паперєдніків,тому за логікою майданутих,просто вкрай необхідно знести цей злочинний режим пархатих пиявок.Але, чомусь так не відбувається..Тільки тому,що "Лица стерты, краски тусклы —
То ли люди, то ли куклы,
Взгляд похож на взгляд,
А тень — на тень.
И я устал и, отдыхая,
В балаган вас приглашаю,
Где куклы так похожи на людей.

Арлекины и пираты,
Циркачи и акробаты,
И злодей, чей вид внушает страх,
Волк и заяц, тигры в клетке —
Все они марионетки
В ловких и натруженных руках.

Кукол дергают за нитки,
На лице у них улыбки,
И играет клоун на трубе.
И в процессе представленья
Создается впечатленье,
Что куклы пляшут сами по себе.

Ах, до чего ж порой обидно,
Что хозяина не видно:
Вверх и в темноту уходит нить.
А куклы так ему послушны,
И мы верим простодушно
В то, что кукла может говорить.

Но вот хозяин гасит свечи —
Кончен бал и кончен вечер,
Засияет месяц в облаках...
И кукол снимут с нитки длинной
И, засыпав нафталином,
В виде тряпок сложат в сундуках" -слова поважного не жида-єврея.Тільки це, я хотів донести до гєвалюціонєгав ,тіпа гідності,якщо самі цього ще не усвідомили...А ти,про зміни на краще:))))

Мій вік, шановний, налаштовує на зваженість, поміркованість та прагаматичність, чого і вам бажаю.

"для того,щоб робити зміни на краще, необхідно ще мати мізки, план,людей готових ці зміни втілювати" є логіка, але як вона поєднується з "Чому не майдануєш,га?" Що ставати маріонеткою в чиїхось руках? Може в тих праведників, що не дозволили собі прийти пом"янути на 40 днів Музичка на службу в Покровський собор? Був лише Гранітний і кілька дівчаток. Мені здається, що майдани себе вичерпали. А для того,щоб робити зміни на краще, необхідно ще мати мізки, план,людей готових ці зміни втілювати. Плагіат, але має сенс.

Просто,вже неможливо чути про так звану "революцію гідності","зміни на краще",і тому подібне...До цих пір, ще наївно вважаєш,що то сам по собі, хітропоєпа...й пуштин в соцмережах дав поштовх на так званий майдан????Чергові "зміни на краще" відбудуться при черговому переділі власності,коли "бохаізбраниє",як хряк межигірський,почнуть під себе все тягнути,не ділячись з таким самими,а ти будеш думати,що вершиш історію:))Для мене це стало зрозумілим 05-06 роках,але ти тоді ,мабуть ще в школі навчалася:))Смішно спостерігати за місцевими гєвалюціонєгами,тіпа моні кірілова і таньки-сто-баксів:))Такі змінять на краще:))

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.