Територія виживання: ціни на м'ясо і рибу в Рівному "кусаються"

Схоже, економічна ситуація в Україні сприятиме тому, що у багатьох може виникти бажання сісти на дієту. І хоча літо не за горами, причиною цього стає не бажання зберегти фігуру, а ціни на продукти, які дедалі частіше “кусаються”. Сайт “ВСЕ” продовжує серію публікацій спецпроекту “Територія виживання”. У п'ятій частині читайте про те, за скільки в Рівному можна купити м'ясо, рибу та яйця, а також де ці продукти варто шукати дешевше.

Яйця у Рівному дещо подешевшали

Ажіотаж на купівлю з запасом продуктів харчування у Рівному трішки спадає — чи то люди вже почали звикати до нових цін, чи зрозуміли, що на все життя не запасешся. Так, за останній тиждень у місті дещо подешевшали яйця.

Якщо раніше ціна за десяток у магазинах і супермаркетах міста сягала 16 — 18 гривень, а на ринку бабусі за домашні просили по 20-22 гривні, то зараз можна купити за 11 — 13 гривень яйця з птахоферм, і за 18 — 20 гривень домашні. Та з огляду на наближення Великодня, тенденція на здешевлення цього продукту, схоже, зберігатиметься недовго.

М'ясо тримається в ціні

Любителям м'яса у Рівному цей продукт обійдеться недешево. Так, куряче філе нині коштує у межах 43 — 53 гривень за кілограм, серце та печінку можна купити від 25 до 29 гривень за кілограм. Ціла ж курка коштує від 50 до 100 гривень, залежно від ваги.

Свинину ж можна купити від 53 до 100 гривень за кілограм, залежно від того, яке саме м'ясо ви обираєте. Так, наприклад філе обійдеться від 80 до 100 гривень, шинка — від 70 до 85, ребра і грудинка — 48 — 58 гривень за кілограм. Продавці пояснюють, що така різниця в ціні на одне й те ж м'ясо залежить від того, хто його постачає, а також і від якості.

Трішки подешевшало сало. Нині його вартість коливається у межах 20 — 30 гривень за кілограм. Це від 1 до 4 гривень дешевше, ніж ще тиждень тому. За бочок просять більше — 48 — 55 гривень. Втім, продавці й самі не виключають, що ближче до Великодня м'ясо і сало можуть знову подорожчати.

А копчений бочок вже зараз зріс у ціні — його можна купити від 68 до 95 гривень за кілограм. Як пояснюють продавці, окрім виробника продукту, на вартість ще впливає кількість м'яса, якщо його більше, то продукт відповідно дорожчий.

Телятину в Рівному можна купити від 70 до 100 гривень за кілограм. У супермаркетах це м'ясо дещо дорожче — 80 — 100 гривень, у м'ясному павільйоні на ринку 70 — 90 гривень за кілограм. Теляче філе можна придбати за 75 — 85 гривень, шинку — 80 — 100 гривень. Дешевше обійдеться грудинка — 48 — 55 гривень за 1 кілограм.

Риба в Рівному продовжує дорожчати

Риба у магазинах, супермаркетах і ринках Рівного продовжує дорожчати. Річкову живу рибу в обласному центрі можна купити від 25 гривень на ринку. Саме стільки просять за маленьких карасів, більші ж коштують від 28 і 32 гривень. А ось щука та карп обійдуться дорожче — від 43 гривень, подекуди ціна сягає і 50 — 55 гривень. Дешевше коштує амур — 38 — 45 гривень і сом — 39 — 45 гривень за кілограм.

А ось за морожену морську рибу доведеться заплатити більше. Ціна на оселедець у торгових точках міста коливається від 55 до 80 гривень, а філе оселедця дешевше 70 гривень не знайдеш. Філе хека та сама риба коштують від 65 і до 75 гривень за кілограм. А ось хоккі обійдеться у 100 — 120 гривень. Морожена скумбрія коштує у межах 63 — 67 гривень за кілограм, в той час, як копчена — 80-90 гривень. Тобто найдешевше морську рибу в Рівному можна купити від 65 гривень, а на деякі види ціна сягає і 200 гривень за кілограм.
 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.