Голова Рівненської ОДА дав останнє попередження "тим, хто в танку"

Голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков запропонував звільнитись тим, хто не може жити без хабарів. Інакше керівник області обіцяє "браслети і небо в клітинку". Про це Чугунніков написав на своїй сторінці у "Фейсбуку", коментуючи останні гучні затримання державних службовців за отримання хабарів.

"Дуже шкода, що дехто не зрозумів мій посил стосовно хабарів. Три місяці тому, коли мене призначили головою ОДА, я попереджав, що боротьба з корупцією - це пріоритет номер один і в державі, і на Рівненщині.

Я казав всім: візьмете хабар - сядете!

Кожен, хто вагається, брати чи не брати, має зрозуміти, що він ламає долю і собі, і своїм рідним.

Якщо не можеш жити по-іншому, то звільняйся!

Для тих, хто подумав, що його пронесе, пояснюю ще раз: ми будуємо нову, іншу країну. Це важко, боляче і довго. Іншого шляху немає. Боротьба з корупцією - найголовніша задача на цьому шляху.

Немає значення, хто ти і де ти сидиш: чиновник в Кабміні, заступник голови ОДА, депутат, міліціонер, син мера чи лікар, який за гроші відмазує від арміі. Вкрав гроші з бюджету, взяв хабар - на тобі "браслети" і небо в клітинку!

Можете вважати це останнім попередженням для тих, хто "в танку", хто досі думає, що це все іграшки і жарти", – написав Віталій Чугунніков на своїй сторінці у "Фейсбуку".

Нагадаємо, що днями було затримано працівника правоохоронних органів, сина міського голови Острога при спробі отримання частини хабара. З початку року в області це вже не перший такий інцидент. Так, правоохоронці за корупційні дії затримали першого заступника голови Рівненської ОДА Тараса Пустовіта. Окрім того, при отриманні хабарів були затримані правоохоронці, сільські голови, працівники військкоматів та лікарі.

Нагадаємо, що під час представлення в статусі голови Рівненської облдержадміністрації одним із головних своїх пріоритетів Віталій Чугунніков назвав боротьбу з корупцією у владних кабінетах Рівненщини.

Коментарі

А хто буде відповідати за те, що діється на базарі із так званими "валютчиками"? Хто скаже, що це не корупція? Корупція - на найвищому рівні, бо досі в Рівному ніхто нічого з цим не зробив. Досі можна запитати у будь-якого мешканця Рівного, де можна купити валюту, вам покажуть і розкажуть. То хто буде за це відповідати? Міліція чи влада, яка міліції дозволяє нічого не робити з цим, або лише демонструє "показові виступи" із затриманням тих, кого не шкода? Якби влада і міліція з цього нічого не мали - давно б такого явища в нашому місті не було. І це не тільки в Рівному, а й загалом по області. В інших містах по Україні такого "явища" немає. А саме так банкіри наживаються, міліція наживається, влада наживається і тільки бюджет нічого не отримує.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.