Гаманець нардепа з Рівненщини: держкомпенсація за житло, дорогі авто і катер

У березні 180 депутатів Верховної Ради отримали компенсацію з державного бюджету на оренду житла або винайм готельного номеру. Відповідний перелік розміщений на сайті парламенту, пише "Українська правда". Хоч не усі народні депутати від Рівненщини можуть похвалитися тугим гаманцем, але не всі із них захотіли отримати ці гроші.

На засіданні 4 лютого цього року в Комітеті з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради було ухвалено рішення, згідно з яким депутат не має подавати додаткові документи, аби отримувати компенсацію за проживання в готелі, повідомляє "Чесно".

Як свідчить пункт перший протоколу засідання, було вирішено щомісячно видавати депутатам по 460 грн. на добу для оренди житла або винайму готельного номера. Причому ці кошти було вирішено видавати "одночасно з коштами на відшкодування витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень без щомісячного подання народним депутатом додаткових документів".

Юрій Вознюк, який у декларації за минулий рік вказав купівлю недобудованого будинку площею 231,6 метрів квадратних за 408 000 гривень, отримав компенсацію на проживання у столиці. А ще народний обранець став власником авто "OPEL Vivaro" 2014 року випуску. За автівку нардеп віддав 109 973 гривень. А ось "Тойота Венза" та "Ауді Q-7" більше не значаться у його власності, які були задекларовані у 2013 році. Тоді депутат вказав, що "Ауді" він придбав за 70 тисяч гривень. Напевно, вони були продані, так як 244 000 гривень за 2014 рік - дохід нардепа від відчуження рухомого та нерухомого майна.

Також отримав цю компенсацію і Олександр Дехтярчук, який минулого року зробив цінну покупку. Нардеп прибав п’ятирічне авто "Рено Кенго". У скільки ця "ластівка" обійшлась депутату, він у декларації не вказав. А ось в інтернет-оголошеннях її оцінюють у 220-225 тисяч гривень.

Новий "залізний кінь" з’явився і у Сергія Євтушка, який теж отримав компенсацію із держбюджету. Тепер нардеп може їздити у справах на "Toyota RAV-4" 2013 року випуску. Скільки довелось викласти за авто, депутат не уточнив. В інтернет-салонах, в залежності від комплектації, її ціна варіюється від 800 до 900 тисяч гривень.

Офіційно найбіднішим згідно із декларацією виявився Віталій Корчик. Як і у 2013 році, у нього та його родини немає ні житла, ні транспорту. За минулий рік задекларував 29,7 тисячі гривень доходу. А дружина – 135 тисяч у національній валюті. Він компенсацію з державного бюджету на оренду житла або винайм готельного номеру не отримував.

Чи став багатшим наймолодший із нардепів від нашої області Андрій Лозовий, поки що не відомо. Наразі на сайті ВР його декларації немає. Проте він також не отримав компенсацію з державного бюджету на оренду житла або винайм готельного номеру. Зазначимо, що у 2013 році нардеп задекларував 32750 гривень доходу. І не мав нерухомості чи автотранспорту.

Олег Осуховський, який раніше був лідером серед нардепів від Рівненщини, які живуть лише на одну зарплату, торік заробив 172 тисячі гривень. Він за минулий рік задекларував купівлю двох 30-річних автомобілі "Інгул" (на базі БРДМ-2). Однак у декларації зазначив, що він передав їх на АТО. Компенсацію з державного бюджету він також отримав.

Компенсацію не отримав Вадим Сидорчук, який за минулий рік задекларував 182 тисячі 315,84 тисячі гривень, тоді як у 2013 році ця сума становила 96 тисяч 137,13 гривні. 124,6 тисячі - кошти від продажу автомобілів. Наразі у депутати задекларовано лише одне авто - "Mitsubishi Outlander". Хоча  у 2013 році у депутата були ще "Fiat doblo-1368", "Wolkswagen LT-2461", три вантажівки "МАН" та "ЗІЛ".

Нардеп-мільйонер Василь Яніцький, який у минулому році нерухомість та автомобілі не купував, також компенсацію не отримав. Зате у його родини з’явився катер "Pro Guide V-16 WT" 2008 року випуску.

Цей водний засіб не був зазначений у декларації за 2013 рік. Новий такий нині продають приблизно за півмільйона гривень.

Зауважимо, що відповідно до вище зазначеного рішення Комітету з питань Регламенту та організації роботи ВР, кожен народний депутат, який не має київської прописки, може щомісячно на додачу до депутатських виплат отримувати більше 13 тисяч грн., незалежно від того, чи справді він використовує їх для оренди житла.

Коментарі

Корчик давно уже ездит на rav4 и живет с своем доме. Какая нах компенсация?

бачимо що хух довго був під ющом! Ющ хоче стати в Рівному через дочнькайоба фігурою! Тому і побудував швуйцарію! Для клерка! Мерзотника! Що Віталіну ублажав! Хуйхов - нуль! Підстилка! Як як і його сайт!

Дурка була в Остозі! Зараз обласна в Сарнах на Орловке! Запрошуемо! Хухлова та команду! Пора лікуватись? Ваши висери ! Чекаємо в Сарнах - дурікі)))

Кум мерзотника хахла - вбиває дівчину? Типа на полюванні? В неділю на понеділок в нічь? Коли полювання вже закрито! І що? Хах при делах:? ганьба! А хухл за нього виступає? В АТО цих швуйцарцев!

А за які гроші? І звідки? Побудована "швуйцарія"? А за які гроші? Цей хухльов - тримае сайт "усе"? хухльов ? до тебе питання? звідки ти взявзя - мерзотник? З Острога? Чекай-? Як прийшов так і підеш! Тільки час ...

так ви ж самі їх обираєте !!!

Поплачтеся тут в коментарях, як все несправедливо. Ті вознюки. яніцкі і лозові давно плювали на ваші скіглі, поїдаючі лобстери в дорогих ресторанчиках.

От пиздуни. Хай мені Вознюк продаст Ауді Ку7 за 70 тис грн, з задоволенням куплю. Всі такі "бідні", голі і босі, про державу думають.
Всі до одного там бидло!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.