Як у Рівному VIP-чиновники "прихватизували" службові квартири

Житловий кодекс Української РСР, прийнятий ще за часів Радянського Союзу, досі діє в Україні і допомагає існуванню ряду схем непрозорого отримання земельних ділянок чи житла. Цього разу під прицілом ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ опинилося отримання службового житла, яке регулюється цим же кодексом. Як з`ясувалося, службове житло досить легко може стати приватним, особливо якщо отримувач такого житла - очільник або на близькій до очільника посаді.

Журналісти ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ здійснили рейд, щоб подивитися, де та в яких умовах живуть ВІП-чиновники та правоохоронці, котрі отримали службове житло.

Екс-митник засів надовго
Спочатку навідалися до екс-начальника Рівненської митниці Сергія Лук’янова. Проте двері квартири ніхто не відчинив. Його сусідка розповіла, що тут давно ніхто не проживає.

В цьому будинку, на Кн.Ольги, 3, отримав службове житло екс-начальник Рівненської митниці Сергій Лук`янов. Схоже, що у квартирі давно ніхто не проживає, однак віддавати добровільно житло чиновник не хоче

 

- Не знаю, не проживає там ніхто. Відразу як майдан почався, я його не бачила. Зараз квартира пустує, - розповіла жінка.

Сергій Лук’янов став начальником Рівненської митниці у жовтні 2011 року. А вже у 2012-му одержав 4-кімнатну службову квартиру. На той час у нього була невеличка квартира (21,27 кв.м), дотого ж у власності його сім’ї була квартира побільше - 115,9 кв.м., дача 62,04 кв.м і три земельні ділянки площею 750, 760 і 1000 кв.м. Разом з отримманою квартирою декларація службовця стала виглядати таким чином:

Після звільнення з органів митниці, Сергій Лук’янов не звільнив службову квартиру. Тож митниця подала до суду про виселення колишнього керівника.

- Ця квартира була в встановленому законом порядку через ордер виділена для проживання з сім’єю, каже завідувачка юридичного сектору Рівненської митниці ДФС Олександра Скіданова. - Вона у власність йому не переведена і продовжує перебувати у власності держави. Але оскільки ми неодноразово до нього зверталися з листами, просили звільнити в добровільному порядку, та відповіді не отримали. 

Як виявилося, екс-начальник митниці зареєстрував у квартирі всю свою сім`б, включаючи трьох неповнолітніх дітей. Порушення закону в цьому, на думку юриста митниці, немає.

- Вони зобов’язані бути прописані тут , його ж діти ходили в садочок і школу, - пояснює Олександра Скіданова. - Наразі вони виїхали. Ми зібрали інформацію, звернулися до міськради. Там теж дали письмову офіційну відповідь, що ці діти вже не відвідують жоден із [місцевих] закладів. Намагаємося підтвердити, що їх взагалі немає в місті, вони не потребують того житла. По декларації в нього є інше майно, тому доводимо що питання не стоїть в тому, щоб дітей викинути на вулицю. Ніякої загрози правам дітей ця справа не несе.

Як розжилися на квартири екс-очільники рівненської міліції та прокуратури

Зі слів юриста Олександра Токаленка, службовці користуються застарілістю Закону і, використовуючи прогалини в ньому, нерідко лишають службові квадратні метри собі.

З одного боку, діє вже згадана 124 стаття Житлового кодексу Української РСР, в якій йдеться про «виселення з службових жилих приміщень без надання іншого жилого приміщення». І тут же, в наступній статті (125-й), подається низка обставин, за якими особу не можна виселяти із займаного службового помешкання без надання іншого жилого приміщення.

Так, щоб закріпити службову квартиру за собою (на постійно) достатньо, до прикладу, пропрацювати 10 років в організації, установі, відомстві незалежно на якій посаді та в якому населеному пункті (за новою посадовою інструкцією, в СБУ цей стаж має бути не менше 20 років).

Службове житло людина може отримувати у кожному населеному пункті, де вона працюватиме. Але на постійній основі - тільки один раз.

Цю норму закону і свій багатолітній стаж вдало для себе використовує екс-очільник Рівненської міліції Василь Лазутко. Після виходу на пенсію він залишив за собою право на службове помешкання.

Екс-начальник УМВСУ в Рівненській області Василь Лазутко досі користується службовим житлом. Фото з архіву

Тож наступний пункт нашої подорожі - вулиця Буковинська, 3. Це новий район з новими висотками. Тут у службових квартирах мешкають працівники СБУ, МВС та прокуратури.

Частину цих квартир приватизували. У під’їздах стоїть система домофонів. Навколо дому багато дорогих іномарок. Такий собі елітний будинок для “елітних” людей. Саме тут проживають вже колишні головний прокурор Рівного Василь Присяжнюк та очільник Рівненської міліції Василь Лазутко. Квартири їм купили за кошти обласного бюджету.

В будинку на Буковинській, 3 у службових квартирах проживає багато працівників СБУ, міліції, прокуратури. Дехто з них службове житло вже зробив приватним

Як видно з декларації головного міліціонера, у 2011-му році у нього був житловий будинок площею 140,5 кв.м., також у його сім`ї був будинок на 411,6 кв.м. і квартира площею 69 кв.м. Тим не менше, рішенням виконкому від 16-го лютого 2012 року тодішньому очільнику Рівненської міліції Василю Лазутку видають 2-кімнатну службову квартиру житловою площею 31,7 кв.м. (70,06 кв.м - загальної площі) в елітній новобудові за адресою Буковикська 3, кв. 208. 

Сторінка з декларації Василя Лазутка

У коментарях журналістам сайту ВСЕ Василь Лазутко зазначав, що продовжує користувативатися цією квартирою і проживає у ній, коли приїжджає у Рівне. Також додав, мовляв законом передбачено, що службові квартири надаються на постійній основі.

– Квартира у моїй власності, але я її не приватизовував, адже службові квартири не приватизовуються, – сказав Василь Лазутко.

«Після його смерті, дай Боже йому здоров’я, квартиру знову використовуватиме МВС», - заступник начальника міліції Рівненщини

В Рівненському управлінні МВСУ за період з 2009 по 2014 роки жодна квартира не виведена з житлового фонду Міністерства внутрішніх справ.

Заступник начальника обласного управління МВС у Рівненській області Павло Алєксєєнко пояснює: щоб вивести квартири з службового фонду, потрібен дозвіл від Міністерства.

Заступник начальника обласного управління МВС у Рівненській області Павло Алєксєєнко каже, що екс-начальник рівненської міліції себе нічим не дискредитував, тому досі користується службовим житлом. Фото з архіву

- Василь Лазутко не дискредитував себе під час роботи в правоохоронних органах. Він вийшов на пенсію та був звільнений. Він використовує квартиру, як службове житло і згідно з законом не може бути виселений з неї. Він пропрацював багато років, і закон дозволяє проживати йому у цій квартирі. Після його смерті, дай Боже йому здоров’я, квартиру знову використовуватиме Міністерство внутрішніх справ. Ні продати ні передати її у спадок він не може.

Те, що службові квартири приватизовуються і до того ж у досить таки стислий термін, доводить сусід Василя Лазутка - колишній прокурор Рівненської області Василь Присяжнюк.

Екс-прокурор Рівненщини Василь Присяжнюк приватизував своє житло, отримане як службове. Фото з архіву

Щоправда, аби приватизувати службову квартиру, треба її спершу позбавити статусу службової. Зробити це дуже просто, коли ти очолюєш відомство, що видавало тобі житло.

Схема доволі проста. 17 лютого 2012 року Василю Присяжнюку за клопотанням прокуратури, яку він же й очолює, виділяють трикімнатну службову квартиру (50,5 кв.м житлової площі або 89,2 кв. м - загальної) у тому ж будинку, що й Василю Лазутку за адресою Буковинська 3, кв. 89.

На той час у прокурора вже є будинок площею 69 кв.м, а у його родини квартира 106,5 кв. м. в Одесі (попереднє місце прокурорства Присяжнюка). Не зважаючи на це, не проходить і року, як 13 листопада, на черговому засіданні Рівненського міськвиконкому, його члени голосують за виключення з числа службових квартири головного прокурора, зробивши її державною. Відтак прокурору залишилося лише її приватизувати, що він і зробив ще до того, як потрапив під люстрацію.

Наразі у генпрокурора приховують доходи екс-прокурора Рівненщини Василя Присяжнюка, отримані ним раніше, зокрема, за час роботи на посаді прокурора Одеської області. ЧЕТВЕРТА ВЛАДА звернулася з цього приводу зі скаргою до Уповноваженого з прав людини та готує заяву в суд.

Журналісти також завітали на Жукова, 21б. Тут, протягом останніх 6-ти років, працівники прокуратури отримали 6 службових квартир, чотири з яких вже виключено з числа службових.

На Жукова, 21б, протягом останніх 6-ти років, працівники прокуратури отримали 6 службових квартир, чотири з яких вже виключено з числа службових.

З 2009 по 2014 рік, із 13 службових квартир Рівненької прокуратури, залишилося п`ять. Вісім квартир «розслужбовлено».

Квартири для СБУ

Як позбавляти житло статусу службового, добре знають і в управлінні Служби безпеки України в Рівненській області. Тут з 18 службових квартир 9 були виведені зі службово-житлового фонду.

 

Про підстави для виведення цих квартир зі службового житла ЧЕТВЕРТІЙ ВЛАДІ розповіла прес-секретар УСБУ у Рівненській області Інна Ілючок, яка також є секретарем житлово-побутової комісії в управлінні.

- Працівник, який хоче виключити квартиру з числа службових, пише рапорт, в якому пояснює свої умови, відповідно у нього має бути стаж служби понад двадцять років, - каже Інна Ілючок. -  Рапорт розглядається в житлово-побутовій комісії в управлінні. Якщо комісія позитивно вирішує це питання, тоді готується квартирна справа і відправляється на Київ в Департамент господарського забезпечення. Там вивчаються всі матеріали та документи. Потім знову засідає комісія у цьому департаменті і приймає рішення щодо виключення квартири з числа службових. Усі ці процедури прописані в інструкції Мінюсту 792. У нас претендувати на виведення квартири з числа службових може тільки та людина, яка має не менше десяти років стажу, а згідно нової інструкції - людина, яка має не менше двадцяти років вислуги в структурі СБУ.

«Діючий Житловий кодекс втратив свою функцію», - керівниця відділу обліку і розподілу житла Рівненського міськвиконкому про виділення службових квартир

Згідно ще радянського закону все чітко та привильно. Але ж скільки втрачає держава на таких от службових квартирах, які потім стають приватним. Більше того, сужбові квартири, які отримуються, потім приватизовують ті люди, які мають вже власне житло.

Фахівці лише розводять руками.

- Іншого Закону у нас немає, - коментує застарілий, але діючий Житловий кодекс Української РСР керівниця відділу обліку і розподілу житла Рівненського міськвиконкому Наталія Марщівська. - Єдине, що вносять це зміни до діючих Законів про соціальний захист певних категорій громадян, наприклад про соціальний і правовий захист військовослужбовців, ветеранів війни, дітей-сиріт. А взагалі законодавство у цій сфері у нас 1984 року.

керівниця відділу обліку і розподілу житла Рівненського міськвиконкому Наталія Марщівська каже, що статуст жилого приміщення здійснює структура, в якій працює службовець. Фото з архіву

- Статус скасовує адміністрація підприємства (установи, організації), якщо у них відпала потреба використовувати їх (квартири), як службове житло, - каже чиновниця. -  Також, якщо люди являються потребуючими поліпшення житлових умов та працюють в установі чи на підприємстві більше 10 років, керівництво може прийняти рішення щодо виключення з числа службових квартири та передати її людині в постійне користування. В подальшому вони можуть їх приватизувати – пояснює Наталія Марщівська. Проте в установі може бути затверджено своє положення про службовий житловий фонд, яким регулюється це питання.

За словами Наталії Марщівської, питання щодо передачі квартири з службового фонду у постійне користування вирішує переважно адміністрація установи, підприємства чи організації, яка й виділяє службове житло. Але є й установи, які це рішення зобов’язані погоджувати з вищим керівництвом, як управління МВС, наприклад.

- А якщо службовою квартирою користується керівник? Він сам може передати квартиру самому ж собі у постійне користування?

- На деяких підприємствах існує житлова комісія, якщо ми дивимось військовослужбовців чи УМВС. Але в цілому це керівники, це їхнє право.

Як розповідає посадовиця, зазвичай кошти для придбання квартир виділяються з бюджету міністерств або підприємств (установ, організацій). Тобто підприємства купують майнові права у забудовника як під час будівництва, так і купують квартири після здачі в експлуатацію, або на вторинному ринку. Після реєстрації квартир за підприємством, адміністрація приймає рішення щодо надання їм статусу службового, чи надавати їх у постійне користування.

На думку Наталії Марщівської, навести лад із розподілом службових приміщень, можна лише прийнявши новий Житловий кодекс.

- Діючий Житловий кодекс втратив свою функцію. Кодексом регулюються не лише питання отримання житла, але й всі питання житлово-комунального господарства. Після нього був прийнятий закон про приватизацію, створення та функціонування ОСББ та інші. Ці всі закони мають бути пов’язані і базуватися на новому Житловому кодексі.

Подарунок за заслуги?

Аби відтяпати собі квартирку, деякі можновладці вдаються до інших методів. Так незпрозуміло за які "заслуги" свого часу (у 2011-му році) отримла двоквартиру тодішня заступниця голови Рівненської облдержадміністрації, депутатка облласної ради екс-регіоналка Світлана Сад.

Екс-заступниці голови Рівненської ОДА Світлані Сад квартиру купили за 430 тисяч - з грошей, виділених «втемну»

Тож ще одним пунктом подорожі журналістів стало помешкання Світлани Сад. Мешкає вона на вулиці Костромській, 7, неподалік від будинку із  квартирами Василя Лазутка і Василя Присяжнюка. Жінці квартиру фактично подарували, виділивши з обласного бюджету 430 тисяч народних гривень на придбання цієї квартири.

Тодішній голова Рівненської ОДА Василь Берташ, з подачі якого і пані Світлані і виділили двокімнатну квартиру, у 2011 році на питання щодо причин купівлі житла для чиновниці відповів сухо.

- Відповідно до п.49 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов проживання (на той час у заступниці Берташа уже була квартира, - ред.), і надання їм жилих приміщень в Україні та розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації від 6 січня 2011 року № 5-К «Призначення Сад С.І.», на підставі протоколу спільного засідання профспілкового комітету апарату облдержадміністрації та керівництва облдержадміністрації від 8 липня 2011 року № 6 сім’ю Сад С.І. у складі двох осіб включено до окремого списку осіб, які мають право на позачергове отримання житла під № 1. Зазначені документи передано в Рівненський міськвиконком.

Нова квартира пані Світлани знаходиться у новобудові. Сусіди Світлани Сад розповіли, що знають таку і показують на двері депутатки.

У цьому будінку отримала житло Світлана Сад, придбане за бюджетні кошти

Раніше пані Світлана розповідала сайту ВСЕ, що квартиру приватизувала, бо заплатила 50% її вартості, але у відповіді на запит, Рівненська ОДА каже, що не володіє жодною інфомацією про фінансову участь Світлани Сад у придбанні згаданої квартири.

Тут же інформують, що за фактом виділення грошей на купівлю квартири для Світлани Сад, слідчим управлінням УМВС України у Рівненській області проводиться перевірка.

Ми хотіли поцікавитися у Світлани Сад, яку суму грошей вона сплатила за квартиру та кому. Дзвонимо у двері, але ніхто не відчиняє. Кілька разів набирали номер пані Світлани, але слухавку ніхто не брав. Так само й не відповідав на дзвінки (збивав) екс-керівник РОДА Василь Берташ. Можливо, обоє заклопотані слідством, що зараз проводить МВС.

А поки привілейовані особи позачергово роздають собі квартири, які належать громаді - звичайні рівняни киснуть у квартирних чергах роками. Таких у Рівному понад 12 тисяч. Дехто у черзі на квартиру провів понад 30 років проте безрезультатно.

 

Протягом останніх шести років у Рівному понад сотню квартир у якості службових отримали чиновники різних рівнів, правоохоронці, військові, митники, працівники комунальних підприємств та інші.

Про це стало відомо з відповіді Рівнеради на запит, котрий ми надіслали ще у листопаді 2014 року. Найбільше таких квартир отримали працівники СБУ, прокуратури, УМВС та військові.

Ось імена щасливців, котрі отримали службове житло протягом цього часу:

№ п/п

Адреса службової квартири, ПІП одержувача

Організація, яка надала службову квартиру

Дата отримання ордера

1.

Вул.Польова,2 кв.34

Мельник Ю.О.

Прокуратура Рівненської області

23.01.2009

2.

Вул.Шкільна,1а кв.1

Михалінчик В.М.

КП «Спецкомбінат ритуальна служба»

26.02.2009

3.

Вул.Ювілейна,11 кв.147

Падитель О.Б.

КЕВ м.Рівне

27.04.2009

4.

Вул.Буковинська,14а кв.61

Грицюк О.Д.

УМВСУ в Рівненській області

30.04.2009

5.

Вул.Відінська,21 кв.50

Седляр І.О.

Рівненська митниця

07.05.2009

6.

Вул.Буковинська,14а кв.54

Поплавський А.П.

УМВСУ в Рівненській області

15.05.2009

7.

 

Канавський О.В.

в/ч А-1671

21.05.2009

8.

Вул.Буковинська,14а кв.60

Невірковець В.В.

УМВСУ в Рівненській області

21.05.2009

9.

Вул.Буковинська,14а кв.29

Крук М.Д.

УМВСУ в Рівненській області

22.05.2009

 

10.

Вул.Калнишевського,10а кв.5

Ковальчук П.М.

КАТП-1728

01.07.2009

11.

Вул.Харківська,8 кв.3

Генеральчук В.М.

ЖКП «Західне»

01.09.2009

12.

Вул.П.Дорошенка,5 кв.2а

Васильєва І.І.

ЖКП «Центральне»

27.10.2009

13.

Вул.Струтинської,2б кв.4

Самчук О.М.

УСБУ в Рівненській області

16.02.2010

14.

Вул.Млинівська,29а кв.41

Жигадло Ю.І.

Прокуратура м.Рівне

24.02.2010

15.

Вул.Вербова,24 кв.20

Полюхович М.М.

ЖКП «Промислове»

24.02.2010

16.

Вул.Млинівська,29а кв.17

Мороз Л.С.

Прокуратура м.Рівне

12.03.2010

17.

Вул.Млинівська,29а кв.67

Ткачук Ю.А.

Управління Держдепратаменту з питань виконання покарань в Рівненській області

12.03.2010

18.

Уперенко Ю.В.

в/ч 9971

15.03.2010

19.

Вул.Вербова,43 кв.48

Оліфер С.В.

ГУ МНС в Рівненській області

16.03.2010

20.

Вул.Млинівська,29а кв.53

Юра С.В.

ГУ МНС в Рівненській області

16.03.2010

21.

Леженко А.В.

в/ч А-0796

17.03.2010

22.

Вул.Грушевського,75 кв.1

Омеляненко В.М.

УСБУ в Рівненській області

17.03.2010

23.

Вул.Млинівська,29а кв.25

Сахно Р.І.

Військовий суд

29.03.2010

24.

Вул.Й.Драгпнчука,4 кв.32

Джус А.Г.

Прокуратура м.Рівне

26.04.2010

25.

Вул.Млинівська,29а кв.9

Руденко І.О.

МВ УМВСУ в Рівненській області

29.04.2010

26.

Вул.Млинівська,29а кв.63

Кулінка О.В.

УСБУ в Рівненській області

16.06.2010

27.

Вул.Кн.Ольги,3 кв.53

Ярмольський С.І.

Рівненська митниця

22.09.2010

28.

Вул.Буковинська,3 кв.76

Грабовська В.Ф.

УСБУ в Рівненській області

18.11.2010

29.

Вул.Соборна,279 кв.84а

Лозицький О.Л.

ЖКП «Сонячне»

25.11.2010

30.

Вул.Буковинська,3 кв.93

Іванюк Ю.М.

УСБУ в Рівненській області

25.11.2010

31.

Вул.Буковинська,3 кв.147

Романовський О.М.

Прокуратура Рівненської області

21.12.2010

32.

Вул.Черняка,28 кв.50

Казнодій В.Ю.

УСБУ в Рівненській області

22.12.2010

33.

Вул.Грушевського,75 кв.42

Янчик С.В.

УСБУ в Рівненській області

22.12.2010

34.

Вул.Грушевського,75 кв.29

Пилипчук М.В.

УСБУ в Рівненській області

22.12.2010

35.

Вул.Струтинської,47 кв.23

Фаріон С.В.

УСБУ в Рівненській області

22.12.2010

36.

Вул.Грушевського,75 кв.9

Сосновський А.Ц.

УСБУ в Рівненській області

22.12.2010

37.

Вул.Черняка,28 кв.38

Шамрик Г.В.

УСБУ в Рівненській області

22.12.2010

38.

Вул.Відінська,5в кв.62

Токар О.В.

Державна служба охорони при УМВСУ в Рівненській області

22.12.2010

39.

Вул.Струтинської,47 кв.22

Кондратенко О.В.

УСБУ в Рівненській області

24.01.2011

40.

Вакарь С.М.

в/ч А-0796

17.02.2011

41.

Ворожко А.М.

в/ч А-1548

17.02.2011

42.

Савчук В.О.

Рівненський військкомат

17.02.2011

43.

Девятка О.Є.

в/ч А-0796

17.02.2011

44.

Мазурок А.О.

в/ч А-0796

17.02.2011

45.

Уманцев С.Є.

в/ч А-2626

17.02.2011

46.

Вітковський В.Й.

в/ч А-1801

17.02.2011

47.

Сінчук С.С.

в/ч А-0357

17.02.2011

48.

Грицюк С.С.

в/ч А-1671

17.02.2011

49.

Стик М.І.

в/ч А-0796

17.02.2011

50.

Лісовий А.В.

в/ч А-0796

17.02.2011

51.

Козловський Ю.К.

в/ч А-1671

17.02.2011

52.

Лук’янчук  В.Г.

в/ч А-1671

17.02.2011

53.

Петровський С.Є.

в/ч А-1671

17.02.2011

54.

Нагорнюк О.О.

в/ч А-1671

17.02.2011

55.

Челбін В.В.

в/ч А-0796

17.02.2011

56.

Зайчук О.Д.

в/ч А-1671

17.02.2011

57.

Черевашенко Ю.А.

в/ч А-3395

17.02.2011

58.

Стеценко С.С.

в/ч А-0796

17.02.2011

59.

Капінос М.М.

в/ч А-1337

17.02.2011

60.

Павлюк І.І.

в/ч А-1337

17.02.2011

61.

Василенко О.І.

в/ч А-1337

17.02.2011

 

62.

Кузик В.А.

в/ч А-0796

17.02.2011

63.

Масник С.В.

в/ч А-0991

17.02.2011

64.

 

Рибачок С.В.

в/ч А-0796

17.02.2011

65.

 

Гладкий В.О.

в/ч А-0991

17.02.2011

66.

 

Кириленко О.М.

в/ч А-0796

17.02.2011

67.

 

Прищепа Р.О.

в/ч А-0796

17.02.2011

68.

 

Ревко В.О.

в/ч А-0796

17.02.2011

69.

 

Мотринець Я.І.

в/ч А-0796

17.02.2011

70.

 

Оженюк Д.В.

Рівненський військкомат

24.02.2011

71.

Потапчук В.В.

в/ч А-1446

25.02.2011

72.

Вул.Вербова,41ж кв.57

Лущиць А.М.

в/ч А-0796

21.03.2011

73.

Вул.Вербова,41ж кв.22

Стрілець С.М.

Рівненський зональний відділ

12.04.2011

74.

Вул.Буковинська,3 кв.91

Лозян О.М.

МВ УМВСУ в Рівненській області

20.04.2011

75.

 

Чухіль А.М.

КЕВ м.Рівне

22.04.2011

 

76.

 

Валер А.М.

Рівненський зональний відділ

26.04.2011

77.

 

Ольховець О.П.

в/ч А-0796

26.04.2011

78.

 

Бубенчиков М.В.

в/ч А-0796

27.04.2011

79.

 

Семенюк С.М.

в/ч А-3395

27.04.2011

80.

Вул.Вербова,41ж кв.10

Тихоненко О.Є.

в/ч А-1573

29.04.2011

81.

Вул.Вербова,41ж кв.60

Бомба В.М.

в/ч А-1671

24.05.2011

82.

Вул.Яворницького,8 кв.1

Ляшко О.П.

ЖКП «Паркове»

30.05.2011

83.

 

Дідик А.А.

в/ч А-1337

24.06.2011

84.

Вул.Вербова,41ж кв.20

Кисельчук М.М.

в/ч А-0796

23.08.2011

85.

 

Сірик М.Г.

в/ч А-1489

07.09.2011

86.

 

Маліков В.М.

в/ч А-1446

21.09.2011

87.

Вул.Жукова,21б кв.29

Скрипник С.С.

Прокуратура Рівненської області

23.09.2011

88.

Вул.Буковинська,3 кв.76

Маркопольський С.В.

УСБУ в Рівненській області

23.09.2011

89.

Вул.Буковинська,3 кв.45

Федорчук Ю.А.

УСБУ в Рівненській області

23.09.2011

90.

Вул.Грушевського,75 кв.40

Шинкарьов М.П.

УСБУ в Рівненській області

23.09.2011

91.

Вул.Жукова,21б кв.37

Ящук О.О.

Прокуратура Рівненської області

23.09.2011

92.

Вул.Жукова,21б кв.31

Бернадська-Ісаєва С.П.

Прокуратура Рівненської області

27.09.2011

93.

Вул.Жукова,21б кв.23

Щупко М.М.

Прокуратура Рівненської області

27.09.2011

 

94.

Вул.Жукова,21б кв.33

Дроган Н.О.

Прокуратура Рівненської області

13.10.2011

95.

Вул.Жукова,21б кв.16

Міськевич С.А.

Прокуратура Рівненської області

16.10.2011

96.

Вул.Вербова,47 кв.35

Тихончук В.П.

ЖКП «Сонячне»

21.10.2011

97.

Вул.Вербова,41ж кв.29

Семчук М.М.

Прокуратура Рівненського гарнізону

19.12.2011

98.

Вул.Вербова,41ж кв.48

Пошивак Р.О.

Прокуратура Рівненського гарнізону

20.12.2011

99.

Вул.Павлюченка,18 кв.195

Захарчук М.Г.

в/ч А-1671

22.12.2011

100.

Вул.Відінська,5в кв.4

Павлюк Г.Т.

УМВСУ в Рівненській області

13.01.2012

101.

Вул.Відінська,5в кв.65

Андіанова В.І.

УМВСУ в Рівненській області

13.01.2012

102.

Вул.Відінська,5в кв.36

Камінський Г.Д.

УМВСУ в Рівненській області

13.01.2012

103.

Вул.Відінська,5в кв.66

Юрчук Г.І.

УМВСУ в Рівненській області

13.01.2012

104.

Вул.Буковинська,3 кв.208

Лазутко В.І.

УМВСУ в Рівненській області

16.02.2012

105.

Вул.Буковинська,3 кв.89

Присяжнюк В.С.

Прокуратура Рівненської області

17.02.2012

106.

Вул.С.Крушельницької,73 кв.39а

Шульга А.О.

ЖКП «Промислове»

12.07.2012

107.

Вул.Набережна,8 кв.50

Ткач Г.П.

ЖКП «Покровське»

29.08.2012

108.

Вул.О.Дундича,1а кв.143

Валецький П.С.

Рівненське ШЕУ

03.09.2012

109.

Вул.Буковинська,3 кв.147

Романчук П.І.

Прокуратура Рівненської області

06.09.2012

110.

Вул.Вербова,41ж кв.9

Бокій В.Г.

в/ч А-0796

21.11.2012

111.

Вул.Кн.Ольги,3 кв.53

Лук`янов С.В.

Рівненська митниця

13.12.2012

112.

Вул.Д.Галицького,4 кв.81

Мосійчук М.П.

УДПСУ в Рівненській області

14.02.2013

113.

Вул.Буковинська,3 кв.221

Пиж О.М.

УСБУ в Рівненській області

17.05.2013

114.

Вул.Грушевського,75 кв.13

Прокопчук В.В.

УСБУ в Рівненській області

17.05.2013

115.

Вул.Млинівська,33 кв.106

Куковинець С.А.

УСБУ в Рівненській області

12.07.2013

116.

Вул.Млинівська,41 кв.251

Нечипорик В.А.

ЖКП «Сонячне»

14.10.2013

117.

Вул.6Гвардійська,2 кв.221

Горбатюк А.О.

 

ВАТ «РЗТА»

22.05.2014

118.

Вул.Костромська,1 кв.75а

Сергійчук С.Г.

ЖКП «Покровське»

10.07.2014

Над публікацією працювали Галина Сернівка, Євген Ільчук, Антоніна Торбіч

___________________________________________________________

Публікація підготовлена в межах тренінгового проекту журналістських розслідувань за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди учасників проекту не обов`язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Коментарі

хто нескаче той москаль

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.