Вілл Сміт розкаже секрети успіху рівнянам

Ми продовжуємо серію публікацій "ВСЕ про нерухомість". Автором проекту є відомий рівненський ріелтор Ігор Гойда. Він має багаторічний досвід у цій сфері та готовий поділитися ним із читачами сайту.  Де ріелтори черпають натхнення, та чому варто відвідувати дороговартісні семінари, Ігор Гойда розповів  рівнянам.

 

Кожен хоче бути щасливим. Комусь для цього потрібно мати сім'ю, дітей, свій дім із посаженими деревами, цікаву та прибуткову роботу, успіх серед оточуючих та, звичайно ж, міцне здоров'я. Цей перелік складових щастя можна продовжувати і продовжувати. Це наші бажання. Наскільки вони будуть втілені у життя, залежить від того, що ми будемо робити для цього.

Кілька місяців тому я подивився фільм, який порадив переглянути один відомий та успішний ріелтор із Севастополя. За 12 років роботи він уклав більш ніж 1700 угод, тому його знають не лише в Україні, а й за її межами. Тепер ця людина проводить навчання для ріелторів.

Отримати знання недешево, але вигідно. «Те, що дістається дешево, не може цінуватися високо» - це одна із цитат відомої та недешевої книги «Путь торговли» Тадао Ямагучи. І це справді так.

Цей формат навчання має назву "вебінар". Звати цього 38-річного мільйонера Максим Маршал. В 2012 році на одній із конференцій я познайомився з Максимом. В 2013 році ми вже разом брали участь як спікери в ріелторському фестивалі в Києві «Ріелт Fest». Вже тоді я розумів, що без нових знань можна назавжди залишитися в посередниках.  А в 2014 році я з моїм партнером із ексклюзивного продажу ЖК «Клубний Дім Парковий»  вже брали участь в одному з його тренінгів.

Впродовж півроку тричі на тиждень тривало 4-годинне навчання. Всього в групі було 30 ріелторів. 15 із України та 15 із Росії. Чи було легко? Ні. Нові знання давались доволі нелегко. Багато що було взагалі незрозуміло. Голова йшла обертом від новизни. Звідки Максим знає це все? Ми з Сергієм ставили запитання один одному. Знає, тому що… він витратив майже півмільйона доларів та майже 6000 годин на те, щоб ділитися з нами тим, чого вчили його на тренінгах в таких країнах, як Німеччина, Сингапур, Франція, США та інші неблизьки країни. Уявляєте?

Якою була вартість нашого навчання? Найдорожчий пакет, який купила директор Омського агентства нерухомості, коштував 21 000 доларів США. У нас із Сергієм були дешевші тарифи. Результатом навчання стали нові угоди з листами-відгуками про роботу від клієнтів. Майже завершено продаж квартир в ЖК «Клубний Дім Парковий». Залишилось всього 3 квартири. Запитайте в забудовника, чи вигідні ми були йому зі своєю послугою. Також можна запитати і в самих покупців квартир. Нам не соромно їм дивитися в очі. Мало того, вони нас радять. А що ще може бути приємніше в роботі?

Були й домашні завдання, які Максим перевіряв. Так, одного разу потрібно було подивитися фільм та відповісти під час перегляду, саме під час перегляду, не до і не після, на запитання, поставлені Максимом, про дії та вчинки героїв стрічки. Завдяки цьому дуже розвивається аналітичне мислення.

Ці розмови про кіно Максим назвав «Кінокоучінг». Відповівши на запитання під час перегляду фільму, вже в суботу ми в нашій скайп-групі робили детальний розбір фільму та героїв, їх вчинків, характерів та чому вони досягли чи не досягли своїх цілей. Одним із таких розумних фільмів був «В гонитві за щастям».  Раджу всім подивитись цей мотивуючий фільм.

Кожен знайде свої помилки, які він робить в цій шаленій погоні за щастям. При прискіпливому аналізі в кожного з нас може сформуватись своя думка чи критична оцінка всього того, що ми сьогодні робимо та чим займаємось, куди ведуть наші дії та що необхідно робити, щоб досягти свого щастя.

Завдяки особистому знайомству з Максимом і став можливим його приїзд до нас в Рівне зі своїм живим тренінгом. Можливо, це буде тема переговорів, яка цікавитиме не тільки ріелторам. Цю подію ми запланували на друге півріччя цього року. Буде мегацікаво!

Одним із елементів щастя є й повага до тебе та твоєї професії. Важливо, що про тебе говорять, яку користь несе твоя професія,  як та яким чином ти зможеш зробити щасливими своїх клієнтів. Лікарі, викладачі, артисти, спортсмени, музиканти, художникі, архітектори, письменники та поети, політикі та продавці (так-так, в радянськи часи були такі звання, як заслужений продавець) . В цих перелічених професіях є і заслужені, і народні, і просто дуже відомі. А ріелтори? Де вони? Я знаю, що багато хто називає свою не дуже гарну відповідь. А чи заслуговуємо ми більшого, ніж є?

У відомого хірурга сера Хью Рігбі одного разу запитали, як стати великим хірургом? Він відповів: «Вміння оперувати та поводитись із хірургічними інструментами – далеко не головне. Всі хірурги володіють цим тією чи іншою мірою професійно. Хороший хірург відрізняється від посереднього тим, що він набагато більше знає…». Це цитата з книги гуру реклами Девіда Огілві «Огілві про рекламу».

Рекламні тексти Девіда іноді коштували і мільйони доларів. І компанії платили йому такі суми. Він їм був вигідний. Адже потім товари, яки рекламувались, ПРОДАВАЛИСЬ ДОРОЖЧЕ. Так само, напевно, і з ріелторами. Хороші ріелтори знають значно більше за інших. Їх наймають для проведення важких та довгих переговорів. Вони відробляють свої гонорари старанно та чесно. Принаймі так є в цивілізованих країнах всього світу. В нас поки що ні. Але дійде час і до нашої молодої держави. І професія ріелтора буде також не менш поважною та потрібною, ніж інші.

 

 

Більше інформації на сайті Гід Ріелті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як рівнянам продати квартиру без ріелтора?

Рівненський ріелтор Ігор Гойда про двокімнатні квартири

Поради рівненського ріелтора: пошук квартири через інтернет

Погляд вперед, або як рівнянам не проґавити вигідну пропозицію

Рівненський ріелтор розповів, якими бувають трикімнатні квартири

Публікація здійснена в рамках проекту "ВСЕ про нерухомість". Автор проекту - Ігор Гойда.