Мер Рівного пропонує рівнянам купити дорогу в фірми свого спонсора

У Рівному триває скандал у новому житловому кварталі в мікрорайоні «Новий двір». Там мешканці приватних будинків не поділили з ТОВ «Фахівець» дорогу. Пікантність ситуації в тому, що "Фахівець" - фірма, близька до сірого кардинала місцевого бізнесу Олега Каштана, а разом і спонсора виборчих кампаній міського голови Рівного Володимира Хомка. У відповідь на звернення рівнян очільник міста запропонував людям купити частину дороги у фірми.

Конфлікт за дорогу тривав не один рік, але цьогоріч мешканці вирішили відстоювати свої права і звернулися зі скаргою до міської влади, прокуратури, міліції та держземагенства.

Мешканці вулиці Д.Багалія у Рівному переконані, що  ТОВ "Фахівець" незаконно отримало державний акт на право власності на землю, де пролягає дорога. Люди пояснюють, що землі загального користування населених пунктів (майдани, вулиці, проїзди, шляхи, набережні, пляжі, парки, сквери, бульвари, кладовища, місця знешкодження та утилізації відходів тощо) належать до комунальної власності, і їх не можуть передаватись у приватну. Про це вони написали у відповідний скарзі міському голові Рівного Володимирові Хомку.

У відповіді на звернення мер розповів про всі юридичні обставини справи та запропонував мешканцям вулиці викупити дорогу в ТОВ "Фахівець".

Нагадаємо, що ТОВ "Фахівець" пов'язують із бізнесменом Олегом Каштаном. Навіть більше -  у рейтингу газети "ОГО" за 2012 рік Каштан значиться генеральним директором ТОВ "Фахівець".  Також  його називають одним із головних спонсорів виборчих кампаній чинного міського голови Рівного Володимира Хомка.

ТОВ "Фахівець" збудувало у Рівному торговий ряд на вулиці Макарова з гіпермаркетів "Екватор", "Епіцентр", "Метро" і  збиралося з допомогою інвесторів звести мікрорайон "Південний". Втім, ймовірно, проект поки що пробуксовує.

Протести проти захоплення дороги дивним чином співпали зі звільненням заступника міського голови Андрія Філіна, який є близьким другом та бізнес-партнером Олега Каштана.

Коментарі

Дорогу повернути людям, адже місія мера допомагати рівнянам, а не покривати своїх спонсорів!

Проблема наших людей в тому, що вони не вміють читати . Зверніть увагу в якому році ТОВ Фахівець отримало державний акт на земельну ділянку. Це перше . І друге. Де у відповіді Хомко озвучує пропозицію купити землю?

В той час коли війна Хомко і хабарі не перестав брати, і спонсора за які такі гроші він наймає?

Диферамби для Хомка гарні проспівали! А от про його хабарництво і покривання всякіх ділішок нечистих просто мимо пропустили! А тут ще й дорога від спонсора!

Крівошеєв, розвиває цей сайт на гроші Якимця (бурштинові гроші), нещодавно собі нову автівку придбав ? і це в той час коли у нас війна, ой вибачте, - АТО ! Немає кращого мера ніж Хомко. Згадаєте моє слово, як тільки ці нацики посунуть Хомка, в Рівному знову буде дерибан землі (як за часів "улюбленого" Чайки) та з Лебединки знову зроблять Тайгу з поламаними лавочками, побитими ліхтарями і притон наріків і гоп-стопників. Крівошеєв активно цього добивається.

Ага і поставити якимця, який просто профукає місто. він вже в сарнах наробив як кіт на глині

Корупціонер кароче наш мер. це давно всім ясно.

Вкрав тоді кошти, продав дорогу своєму корешу і тепер хоче в людей ще гроші забрати.

Давно потрібно ту владу змінювати, а то мер-корупціонер засидівся.

Горбатого могила справить(народна мудрість).змінимо в жовтні владу на 100%

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.