Які дороги відремонтують у Рівному в 2015 році

Літо у розпалі, проте ремонтні роботи у міських шляховиків йдуть поволі. Які дороги встигнуть відремонтувати цьогоріч у Рівному, поцікавились журналісти ГО «Антикорупційний моніторинг». На автошляхи у місті цьогоріч виділи майже 28 мільйонів гривень, з них 22 – на капремонт покриття. До вашої уваги - перелік вже відремонтованих доріг та план ремонтів до кінця цього року. Шукайте свою вулицю та контролюйте якість ремонту.

Відповідно до відповіді міської влади на запит про доступ до публічної інформації, цьогоріч на ремонт доріг міста виділено 27 мільйонів 927 тисяч гривень. З цієї суми 22 мільйона 227 тисяч - на капітальний ремонт, а 5,7 мільйона  - на поточний, себто "ямковий". Нагадаємо, що торік на ремонт доріг в місті було виділено 16,7 мільйона гривень. Але не тіштеся збільшення фінансування, адже пам’ятаємо, що за рік гривня знецінилась майже вдвічі. Тому очікувати захмарного покращення по-новому не варто.

До вашої уваги план капремонтів доріг на 2015 рік:

А це перелік доріг, які вже встигли полагодити у 2015 році. Як бачимо, ремонтними роботами займалось три установи:  Рівненське ШЕУ, ПрАТ «Рівнеавтошляхбуд» та  ПП «Сантехбуд».

 

Тим часом у місті триває і "ямковий" ремонт доріг, який робить виключно міське ШЕУ.

 

Дороги у Рівному  - найкращі

 

За словами заступника міського голови Рівного Олексія Хмилецького, завдяки перевиконанню плану бюджетних надходжень у першому півріччі цього року, на ремонт вулиць і благоустрій прибудинкових територій виділено більше коштів.

- Дороги у Рівному - найкращі в Україні. Хто сумнівається, може переконатися, з’їздивши, наприклад, до Івано-Франківська, Тернополя чи Чернівців. Проте навіть хороші дороги через кожні п’ять років експлуатації, за технологією, потребують якщо не капітального, то поточного ремонту. У Рівному майже триста тридцять кілометрів автодоріг, на утримання яких у належному стані потрібні непосильні для міського бюджету кошти. У першу чергу, беремося за ті об’єкти, з якими не можна зволікати. Це перехідні об’єкти, які успадкували з минулого року через затримки фінансування з боку казначейства та затяжною процедурою проведення тендерів. Адже початку робіт передує період підготовки – виготовлення проектно-кошторисної документації, її експертиза (залежно від класу складності) і тендер, який триває майже два місяці, - каже Олексій Хмилецький.

Щодо доріг, ремонт яких запланували і по яких вже проведені тендери, то, за словами Олексія Хмилецького, це, зокрема, ділянка між шляхопроводами на вулиці Князя Володимира, на яку передбачено 5 мільйонів 187 тисяч гривень.

- Тендер щодо цього об’єкту відбувся 4 серпня, але ще не визначено його переможця. Ця вулиця є об’їзною дорогою, тому належить до розряду першочергових об’єктів. До того ж, на ній за кошти залізниці вже відремонтовано два мости, тепер заплановано ремонт дороги. Наступний кошторисний об’єкт – це вулиця Гагаріна, а саме відрізок від Уласа Самчука до Князя Володимира, вартість якого становить 7 мільйонів 941 тисяча гривень. Щоправда, на цей рік із бюджету змогли виділити поки що 2 мільйони гривень. Якщо буде перевиконання надходжень до міської казни, то можливо, викроїмо додаткові кошти. Тобто будемо ремонтувати її поетапно. Нині дорожники «Рівнешляхбуду» уже розпочали піднімати бордюри. Ми попросили їх, щоб ці роботи були завершені до Дня незалежності. Найбільш очікуваним об’єктом є вулиця Соборна, зокрема, ділянка від Кочубинського до Вербової. Тут планується, крім прокладання дорожнього полотна, замінити значну частину тротуару, зробити систему водовідведення тощо. Вже визначився переможець тендеру (його сума –10 мільйонів 215 тисяч гривень) – це фірма «ТрансЗахідЛогістик», яка невдовзі розпочне роботи з капітального ремонту центральної вулиці, - каже Олексій Хмилецький.

Також, як зазначив чиновник, «дійшли руки» навіть до таких вулиць, як Решетнікова і Спартака, ремонт яких планується найближчим часом.

 

Що ремонтували торік

Тим часом подаємо вам для порівняння інформацію про капітально відремонтовані дороги торік. Можете власноруч перевірити, чи був зроблених ремонт і наскільки якісно.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.