Хто з кандидатів у мери Рівного найбагатший [Інфографіка]

Журналісти ГО " Антикорупційний моніторинг" проаналізували декларації кандидатів на посаду міського голови Рівного. Найбагатшими виявились Олексій Муляренко, Дмитро Якимець та Вікторія Шинкаренко, найскромніші заробітки в Олега Ляшка, Олександра Лащука, Василя Цинка. Чим багаті і успішні претенденти на мерське крісло, читайте далі.

 

 

 

Коментарі

Це дуже добре, що вмієте заробляти гроші. І заробляйте на здоров"я вам і всім. Але є концкпція розділення влади і бізнесу, і вона правильна. Чи ви теж будете обіцяти продати власний бізнес у випадку виграшу, і підете на "скромну" зарплату держслужбовця? Це вже ми проходили.

на рахунок 930 000 грн. Це валовий прибуток з декларації яка подається в податкову. З цієї суми сплачено 270 000 податку, зарплати і т.д. Я підприємець, у мене працюють люди які отримують з.п.. У мене власний бізнес і гарні організаторські здібності, кажу це відкрито. Що поганого що я вмію заробляти гроші?

Часто бажаючи мати "нових", голосуємо за "старих". Чому? Тому що "нові" не розкручені. Однією і з причин є відсутність коштів. Хтось останню копійку віддає армії, а хтось викидає мільйони на рекламу. Є ризик голkсувати за не розкрученого. Але менший, ніж за того, хто вас відверто дурить, навіть у деклараціях ( не кажу вже у житті)

А я вірю в молодь! Я за Юлію Герасимюк!

Люди добрі,це все,біліберда, ..Один хто модеже очолювати Рівне це РУСЛАН ШЕВЧУК ,БАШКОВТИЙ,АМБІЦЙНИЙ...МОЛОДИЙ ПАРНЯГА.Я ЗА ШЕВЧУКА,

Вірю тільки Зурику, всі інші пройдисвіти. Реклами по місту на мільйони, а за душею ні копійки.

Це дані, які наводять самі кандидати. Їх публікують для того, аби кожен читач зміг оцінити чесність і порядність кожного кандидата.

Майже нічого не має. Студентка А звідки 38 тис.? Із спепендії:))))) Директор адвокатської фірми і то бідніший:)))), значно. Правдивою виглядає лише декларація Цинка.

Відкколи це ГО заробляють по 930 грн на рік. Ця шинкаренко це просто ппц!!!! Ніхто ж реально не знає скільки вони зливабть бабла на сторону. А за Лащука скажу що він за офіс в рік платить вдвічі більше ніж заробляє!!!! де пояснення цьому всьому!!! А за Якимця взагалі краще помовчати!!!!!! ЯК БИ ТАМ НЕ ББУЛО В СПИСКУ ВИБОРЦІВ ОДНІ ШАХРАЇ!!!!!! НЕ БЮЛЕТЕНЬ А СПИСОК ВИРОДКІВ!!!

Я те ж саме про адвоката подумала )))) шо зним не так? )))))

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.