Комунальні «кліщі», або чому рівненські комунальники йдуть в депутати

Якщо довго працювати в комунальній сфері, то можна не тільки набратися тисяч прокльонів мешканців міста, а й отримати залежність від комунальної сфери, в тому числі фінансову. Жодна реформа не змусить комунальних начальників відмовитися від заробітку шматка хліба на розбитих дорогах та дірявих дахах. Вони, як кліщі, впиваються в тіло громади так глибоко, що вже не можуть відпасти.

Начальник шляхово-експлуатаційного управління Рівненського міськвиконкому Віктор Климук та начальник ЖКП «Західне» Микола Тарасюк, наприклад, почали плодити приватних конкурентів «ефективно працюючим» міським ЖКП. Вони разом із Анастасією Словянською цьогоріч заснували Товариство з обмеженою відповідальністю "Управляюча компанія "Західна". Навіть  кожен із них вклав у нього більше 50 тисяч власних коштів - так переживали за майбутнє комунальної сфери. Микола Тарасюк обмежував себе у всьому і витратив на ТОВ майже половину річного заробітку. А ви кажете. Навіть більше - попервах очолював ТОВ «УК «Західна», однак після публікації на сайті «ВСЕ» змушений був обрати все-таки ЖКП «Західне». Тим часом директором ТОВ «УК «Західна» обрали… майстра ЖКП «Західне» Володимира Якимчука. 

ТОВ «УК «Західна» має повністю дублювати діяльність ЖКП «Західне» - гляньте інформаційну довідку Мін'юсту: 

До того ж ТОВ «УК «Західна» зареєстрована за тією ж адресою, що й ЖКП «Західне» - Вербова, 20. ГО «Антикорупційний моніторинг» не вважає це порушенням. Вочевидь, ТОВ «УК «Західна» орендує в ЖКП приміщення. Але ми це перевіримо, тому звернулись із відповідним запитом до міського голови Рівного. 


Тим часом Микола Тарасюк та Володимир Якимчук балотуються у Рівненську міську раду від «Радикальної партії Ляшка», а Віктор Климук - від «Солідарності». Навіщо? Коли у людей основна робота, бізнес? На зустрічі з виборцями Микола Тарасюк розповів: «У депутати я йду для того, щоб отримати додаткові важелі на формування бюджету та вибити гроші для ремонту будинків виборців свого округу». 
У словах Миколи Тарасюка є доля правди. А в чому ж вона полягає? В Україні триває житлово-комунальна реформа. І вже в наступному році мешканці багатоквартирних будинків муситимуть створювати ОСББ або самотужки спільним рішення обирати управляючу компанію (аналог ЖКП). Якщо ж до 1 липня 2016 року мешканці не зроблять цього, то компанію-управителя через конкурс призначить - таааадам! - міська влада. Якщо міський голова залишиться той же, а його підлеглі начальники-бізнесмени стануть ще й депутатами Рівнеради, то не виключено, що «чесний конкурс» обере для багатьох будинків ТОВ «УК «Західна». І самотужки від послуг такого товариства ви не зможете відмовитися, тільки всім будинком. Так як зараз немає жодної змоги відмовитися від послуг приватної кампанії «Рівнетеплоенерго». 
То ж за чесні вибори і за комунальну конкуренцію!
Ми не можемо не поділитися цією інформацією, адже вона містить значний суспільний резонанс, а вище зазначені особи балотуються в депутати міської ради, і не виключено, що вводять своїх виборців в оману. 
На завершення - декларації кандидатів-чиновників-бізнесменів:

 

 

 

 

Коментарі

Коpkb!!!!! Нехай опалення спочатку б своїх районах позапускали, а не качелі вкопували по ночах і своєю макулатурою двері забивали!!!!!!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.