Вірні «похоронці» Хомка: хамовиті працівники управління ЖКГ приховують інформацію про скандальний псевдоремонт Соборної

Міська влада Рівного не тільки приховує проплати за скандальний псевдоремонт ремонт вулиці Соборної, який обходиться громаді міста в 11 мільйонів гривень. Зараз чиновники вирішили закрити всю документацію щодо робіт. У міському управлінні житлово-комунального господарства високі начальники відверто хамлять та заявляють, що без команди згори жодної інформації давати не будуть. А це дає підстави вважати, що зловживання на будівництві таки є. Інакше вся документація щодо дороги була б на сайті міської ради

ГО «Антикорупційний моніторинг» продовжує розкривати всі зловживання, що були здійснені під час капітального ремонту вулиці Соборної на відрізку від вулиці Коцюбинського до вулиці Старицького, а також вулиці Князя Володимира. Адже якість робіт фірми «Трансзахід Логістик» там не витримує жодної критики. Дорогу декілька разів перероблювали, але навіть після того вона крива і вже має вибоїни.

 

Тим часом управління ЖКГ вважає, що роботи виконанні на відмінно, вже підписані акти виконаних робіт. Тож ми попросили в керівництва ЖКГ ознайомитися з наступними документами, які за визначенням є публічними:

1. Акти виконаних робіт із капітального ремонту вулиці Князя Володимира між шляхопроводами;

2. Договір № 726 вiд 08.09.2015 року  між Рівненською міською радою або управлінням житлово-комунального господарства Рівненського міськвиконкому (код ЄДРПОУ: 26259965) та ТзОВ "Трансзахiд-Логiстiк" (код ЄДРПОУ: 39418295);

3. Документи, на основі яких управління житлово-комунального господарства Рівненського міськвиконкому здійснило наступні трансакції №3629509, № 821716;

4. Протокол підсумкового засідання тендерного комітету з проведення реконструкції вулиці Князя Володимира між шляхопроводами, на якому було обрано переможця;

5. Акти виконаних робіт з капітального ремонту вулиці Соборної від вулиці Коцюбинського до вулиці Старицького;

6. Договір № 582 вiд 11.08.15 року  між Рівненською міською радою або управлінням житлово-комунального господарства Рівненського міськвиконкому (код ЄДРПОУ: 26259965) та ТзОВ "Трансзахiд-Логiстiк" (код ЄДРПОУ: 39418295); 

7. Документи, на основі яких управління житлово-комунального господарства Рівненського міськвиконкому здійснило трансакції №5311234, № 5312580, № 4749900;

8.  Протокол підсумкового засідання тендерного комітету з проведення реконструкції вулиці Соборної від вулиці Коцюбинського до вулиці Старицького, на якому було обрано переможця;

9. Річні фінансові звіти за 2014 рік ЖКП "Західне", ЖКП "Сонячне", ЖКП "Покровське", ЖКП "Перспективне", ЖКП "Галицьке". 

Натомість наштовхнулись на хвилю саботажу, хамства та приховування інформації. Не допомогли ні запити на ім’я міського голови Рівного Володимира Хомка, ні спілкування з начальником управління ЖКГ Ярославом Сахнюком.

Рівнянина, громадського активіста Володимира Морозюка 28 грудня «промаринували» в управлінні півдня, а потім в хамській формі «відфутболили». Наступного дня  під час спроби отримати доступ до публічної інформації мешканці міста Рівного зіткнулись із недопустимим для працівників міської влади хамством. Заступник начальника управління ЖКГ Володимир Лапюк розмовляв із людьми, повернувшись до них спиною, та резюмував все фразою: «Я не хочу з вами спілкуватися».

Його підлеглий - головний спеціаліст житлового відділу Іванов Андрій Миколайович взагалі заявив, що мешканці міста Рівного для нього ніхто, бо він не просто фізична особа, а представник влади.

 

Ремонт-брехня 

Ремонт вулиці Соборної від Старицького до Коцюбинського мав стати взірцем європейського рівня, а перетворився на символ безгосподарності. Від якості і швидкості зробленої роботи складається враження, що ремонт роблять знамениті «Равшан і Джумшут». Бо всі недоліки так і не ліквідовані. Журналісти ГО «Антикорупційний моніторинг» зафіксували та сфотографували всі недопрацювання фірми «Трансзахід логістик»

17 листопада міський голова Рівного Володимир Хомко після 2 туру виборів на спільний прес-конференції з Олексієм Муляренком прокоментував ситуацію з неякісним ремонтом Соборної.

-  По тій дорозі ще не заплачено НІ КОПІЙКИ. Дорога буде зроблена в ідеальному вигляді, тільки тоді будуть заплачені гроші. Ми ще нічого не платили. Я читав коментарі одного з ваших колег - це маячня. Доки дорога не буде зроблена, як книжка пише, - кошти заплачені не будуть, - наголосив міський голова Рівного Володимир Хомко

А тепер увага! Сів я перед сном перевірити роботу нового державного сервісу http://spending.gov.ua/. Цей сайт показує в режимі он-лайн всі проплати через Держказначейство. І що ми маємо?

Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за вересень - листопада 2015 року перерахувало на рахунки ТзОВ "Трансзахiд-Логiстiк" 8 мільйонів гривень. Це більше, ніж половина коштів за ремонт вулиці Соборної.  Всього на нього передбачено 11 мільйонів. Уважно гляньте на дати проплат.

Ось так у розумінні Володимира Хомка виглядає "ні копійки"?

До речі, ТзОВ "Трансзахiд-Логiстiк" ремонтувало також і вулицю Князя Володимира. Шановний читач здивований? А дарма.  З міського бюджету на ремонт Князя Володимира підприємство отримує 4,854 млн. грн. Ремонтувати вулицю має у цьому та наступному роках. 

Справа тільки в тому, що асфальт на Князя Володимира тільки за місяць зрізали двічі. І все одно зробили криво. А що ви хочете від фірми, яка зареєстрована лише минулого року і навіть техніки в достатній кількості не має? 

 

Мешканці мікрорайону запрошують міського голову на екскурсію ремонтом Соборної. Обіцяють  тикати чиновників мордочками в кожну дірку - їх там багато. Ой як багато. Інакше доведеться перевіряти якість ремонту вулиці Неофіта Кибалюка.