Голова Рівненської обласної ради піариться за бюджетні гроші

Лише за останні два місяці головування у Рівненській облраді Володимир Ковальчук із обласного бюджету витратив на подарунки, у тому числі і квіти, більше 80 тисяч гривень. Про це стало відомо з інформаційного порталу «Data», на якому зареєстровані розпорядники та одержувачі бюджетних коштів.

Оплата за цінні подарунки та рамки - 49 350.00. Договір складений 29.12.2015 року і оплачений 30.12.2015 року.

Оплата за квіткову продукцію - 10 тисяч гривень. Договір складений 29.12. 2015 року і оплачений 30.12.2015 року.

Оплачена квіткова продукція 17.11.2015 року - дві тисячи гривень.

Керуючий справами виконавчого апарату Рівненської обласної ради Богдан Сологуб пояснив, що існує відповідна прогрма, затверджена ще у 2010 році, згідно з якою купуються подарунки.

- У нас є програма з відзначення професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Рівненською областю на 2010-1015 роки, - каже Богдан Сологуб. -  Ця програма затверджена ще у 2010 році, відповідно до неї, ми можемо купувати бланки почесних грамот обласної ради та фоторамки до них, нагрудні значки, квіткову продукція та цінні подарунки. Раніше, коли затверджувалася програма, були передбачені годинники з символікою Рівненської області та почесні знаки, які надаються не всім, а лише за розпорядженням голови обласної ради.  

За пам'ятні значки та почесні грамоти обласної ради - 17 000 гривень. Оплачено 30.12.2015 року. Договір складено 29.12.2015 року.

За словами Богдана Сологуба, гроші списуються за актом в кінці кожного місяця. Попри те, що за останні два місяці на квіти та подарнки було витрачено більше 80 тисяч гривень, керуючий справами виконавчого апарату запевнив, що за цілий рік загальна сума не перевищує й ста тисяч гривень. Відтак, із огляду на це, виходить, що апетит у нинішнього голови великий, оскільки його попередник витратив за десять місяців лише двадцять тисяч гривень.

За подарнкові пакети 850 гривень.

До слова, обласна рада купує рамки за 36 гривень у той час, коли в інтернеті можна знайти на 10 гривень дешевші. Втім Богдан Сологуб запевнив, що їхні коштують більше, оскільки мають вищу якість.

Спілкуватися з журналістами на "квіткову" тему голова  Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук відмовився.

Нагадаємо, після призначення на посаду Володимир Ковальчук всіляко уникав зустрічі з журналістами та намагався на них тиснути. 

Після того, коли представники ЗМІ таки потрапили на зустріч із ним, голова облради, напевно, хотів помиритися з наполегливими журналістами і подарувати троянди. На запитання, за чиї кошти вони куплені, Володимир Ковальчук заявив, що купував квіти за власні кошти його друг.

Читайте також: Голова Рівнеоблради з трояндами вибачався перед журналістами

Коментарі

Розігнати цю раду и цього 3,14ра ляшковського. який від них толк, тільки гроші тринькають

Цікаво де журналісти знайшли рамки по 10грн,ми собі закуповували на Новий рік по 45грн з ПДВ і це була найнижча ціна в Рівному!

"Скотиняка"???

одне слово 3,14дар

Голосуйте ділі за ляшка і інших майданутих гомиків і все буде так як зараз, а то іще краще.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.