Скільки заробляють мер Рівного та його заступники?

Скільки має заробляти чиновник, щоб у нього не виникало бажання зловживати владою і красти? Питання, швидше, риторичне... І в контексті цього згадується анекдот, коли при влаштуванні на роботу на овочеву базу грузина попередили, що зарплата завідувача доволі низька. "А що, тут ще й зарплату платять?" - здивувався той. Та зараз не про овочеву базу і, тим більше, не про грузинів. А про те, які суми надихають очільників Рівного плідно працювати на благо міста, та скільки ж вони отримують за те, що невтомно дбають про рівнян? Відповіді на ці запитання шукала журналіст сайту "ВСЕ".

 

"Господарює" за 12 тисяч у місяць

 Отож, розпочнемо з "гаранта" міста. Відтак, міський голова Рівного Володимир Хомко "господарює" в обласному центрі за 12 тисяч 508 гривень і 9 копійок у місяць. Як повідомила журналісту сайту "ВСЕ" начальник відділу бухгалтерського обліку Лариса Сива у відповідь на інформаційний запит,  станом на 1 січня 2016 року зарплата мера та його заступників складається з посадового окладу, надбавок за ранг державного службовця, за вислугу років, за почесне звання "заслужений", за роботу з таємними документами, за високі досягнення у праці та щомісячної премії у розмірі 40 % від фонду оплати праці.   

Відповідно до штатного розпису Рівненської міської ради, міський голова Володимир Хомко має чотирьох заступників. Щоправда, у відповідь на запит, інформацію надали лише в сумах, скільки отримує "заступник 1, 2, 3 і 4", а відповідність їх заробітку прізвищам залишили для здогадок журналісту. Отже, проналізувавши стаж роботи кожного із заступників і співставивши послідовність розміщення інформації про них на сайті міськради, виходить наступна картина. 

Заступником працює майже 10 років

 Заступник міського голови з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування Олексій Хмилецький працює на посаді з 25 травня 2006 р.

Його заробітна плата (якщо вірити послідовності розміщення інформації на сайті міськради та у відповіді на запит) становить 11 тисяч 624 гривні 55 копійок у місяць.

 

За роботу з доплатами отримує більше 10 тисяч у місяць

 Заступник міського голови з питань економіки, торгівлі, побутового обслуговування, зовнішньоекономічної інвестиційної діяльності та підприємництва, управління комунальною власністю у виконавчому комітеті Рівненської міської ради Сергій Васильчук був призначений З липня 2003 року.

 Сергій Васильчук із усіма доплатами отримує заробітну плату в сумі 10 тисяч 209 гривень 54 копійки. 

 

Вже сім років відповідає за гуманітарну сферу

 Заступник міського голови з гуманітарних питань Галина Кульчинська працює на посаді з 5 січня 2009 р. Вона відповідає за сферу освіти, культури, фізкультури і спорту.

Зарплата Галини Кульчинської становить 9 тисяч 321 гривню 48 копійок у місяць. 

 

Наймолодший заступник

 Заступник міського голови з питань  інвестицій, будівництва та архітектури Руслан Шевчук наймолодший з-поміж своїх колег за віком і стажем роботи на посаді. Адже він приступив до виконання обов’язків з 2 червня 2015 року. 

Зарплата Руслана Шевчука становить 7 тисяч 725 гривень 90 копійок у місяць. 

Як зазначається у відповіді на запит, нарахування заробітної плати проводиться відповідно до постанови КМУ № 268 від 09.03.2006 р., постанови КМУ № 414 від 15.06.1994 р. та рішення міської ради.

Отож, багато чи мало отримують чиновники, думайте самі, вирішуйте самі :)

Коментарі

Щодо того як "чесно" живе наш голова - то зрівніть мій сукупний дохід, ЯКИЙ Є ВИЩИМ, по поданим до податкової інспекції деклараціям підприємця, яким я є ще з 1998р., та зрівняйте сукупний доход нашого мера, далі зрівняйте те що маю я, і те що має мер та його рідня - І ТОДІ ЗРОБІТЬ ВИСНОВОК...... І ТІЛЬКИ ПРОШУ: НЕ ПОТРІБНО ПРО ЯКУСЬ СПАДЩИНУ ТА ДАРЧІ ВІД НЕВІДОМИХ ОСІБ ДЛЯ НАШОГО МЕРА.......

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.