Автопарк доньки мера Рівного: "Порш Кайен" та "Ленд Крузер"

"Порш Кайен", як мінімум за півмільйона, та вдвічі дорожчий "Ленд Крузер". Це автопарк Оксани Артуньян, – доньки мера Рівного Володимира Хомка. Сама ж вона каже, поки що на такі дорогі автівки не заробила, навідміну від її чоловіка Романа. Автопарк родини мера – досліджував Дмитро Бондар з «Четвертої влади» спеціально для СorruptUA.org.

Як відомо, мер Рівного Володимир Хомко пересувається на службовій «Тойоті Кемрі» з номером «ВК 1111 АІ». У власності має позашляховик «Хюндай Санта Фе», відображений у декларації. Поруч із будинком помічали іншу автівку – маленьку червону «Хюндай і10», яку в декларації не відображено.

Будинок мера Рівного Володимира Хомка. Позаду нього знаходитьсянезавершений будинок доньки міського очільника

Червона «Хюндай і10» не належить, ані дружині мера, яка зареєтрованих автомобілів не має, ані доньці Володимира Хомка. Остання, як виявилося, полюбляє розкішніші автівки.

Донька Володимира Хомка Оксана Артуньян полюбляє дорогі автівки.

Оксана Артуньян згідно інформації МВС володіє двома автомобілями. Це "Порш Кайен", 2007 року випуску ("Porsche Cayenne") та "Тойота Ленд Крузер 150", 2014 року ("Toyota Land Cruiser 150"). Обидві автівки придбані у 2014 році.

 Porsche Cayenne, 2007 року. Фото з Фото з Автомото.ua

За даними веб-сайтів з продажу вживаних автомобілів, ціни на "Порш Кайен", 2007 року, коливаються у межах 20-30 тисяч доларів США залежно від пробігу та комплекатції. У гривні це від 500 до 800 тисяч.

Ось так виглядає "Toyota Land Cruiser 150". Фото з Автомото.ua

Вживані автомобілі "Тойота Ленд Крузер 150", 2014 року випуску, з 3-літровим дивгуном, продають за цінами від 30 до 60 тисяч доларів США, залежно від пробігу та комплекації. У гривневому еквіваленті це становить від 800 тисяч до 1,6 мільйона гривень.

Чоловік Оксани – підприємець Роман Артуньян зареєстрував один автомобіль. Це "Хонда Акорд 2001" року випуску, придбана у 2006-му.

Вживані" Хонди Акорд", 2001 року в Україні продають за 5-7 тисяч доларів США, тобто 130-190 тисяч гривень за нинішнім курсом.

"Хонда Акорд", 2001 року випуску. Схожого вигляду автівкою володіє Роман Артуньян. Фото: Wikimedia commons

Оксана Артуньян зареєстрована, як фізична особа-підприємець. Втім лише віднедавна – з початку 2016 року. На запитання «Четвертої влади», походження дорогих автівок пані Артуньян пояснює бізнесом чоловіка. Сама ж каже, поки що стільки не заробила:

– Це чоловік у мене приватний підприємець. Я зараз в декреті і тільки оце нещодавно оформилася, як приватний підприємець... Ще на такі дорогі машини не заробила, – каже Оксана Артуньян.

Роман Артуньян зазначений засновником принаймні у чотирьох юридичних осіб: приватне підприємство «Стрім-21», ТОВ «Діагностичний центр РАМ», ТОВ «Будова-М» та ТОВ «Сітікорт».

Зважаючи на ціни придбаних автівок, можна припускати, що 2014 рік був успішним для бізнесу пана Артуньяна. Зв`язатися з ним вдалося, втім підприємець повідомив, що перебуває за кордоном і відповісти на запитання нині не може.

Коментарі

А дурні рівняни знову вибрали оце продажне лайно, бо злякалось брехливих байок про "бурштинову махвію"

Стаття про що?

Кров потрібно оновлювати. Тепер хомці нічого не страшно. Дерибанимо до закінчення повноважень, знову вже не виберуть,то хоч накраду. Шкода, що місто гробить. В порівнянні з сусідами Рівне скоро стане примітивним селом, поки дідісь і ко накрадуть на себе і всіх родичів.

СУЧЬЕ ВОРОВСКОЕ ОТРОДЬЕ .......

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.