Як заробляють острозькі бізнес-вумен. Або як росли доходи сім`ї голови Рівненської облради

У 2015 році сім`я новообраного голови Рівненської обласної ради Олександра Корнійчука мала 1 мільйон 110 гривень доходу. З цих коштів 977 тисяч – заробіток дружини Корнійчука – Олени, яка, з огляду на декларації чоловіка та дані з відкритих джерел, є успішною бізнес-вумен, пише "Четверта влада".

Як доходи сім`ї голови обласної ради виросли до мільйонів і завдяки чому з`ясовувала«Четверта влада».

Ми проаналізували декларації Олександра Корнійчука з 2006-го по 2015 рік. Вони відображають стрімкий ріст доходів його сім`ї. Здебільшого завдяки підприємницькій діяльності дружини. 

Так у 2006 році дохід дружини Корнійчука – це майже 41 тисяча, з яких 3 тисячі 100 грн. – матеріальна допомога, 7 тисяч 589 грн. – зарплата, решта – від підприємницької діяльності.  А вже через рік дохід сім`ї –  понад 95 тисяч, з яких 72 – гроші від бізнесу. До 2014- го року доходи сім`ї коливалися в районі 90-100 тисяч. 

Різкий стрибок прибутків родини Корнійчуків був у 2014-му році. Згідно декларації два роки тому дружина голови облради заробила 946 тисяч 94 грн. З них 933 164 грн. – від провадження підприємницької діяльності.

Щоб переглянути декларації про майно і доходи за 2006-2009,  201120122013  роки перейдіть за посиланням. 

Декаларація за 2014 рік.

Декларація за 2015 рік.

Згідно декларацій, з 2014-го року у родини Корнійчуків майже не  побільшало нерухомості і не з`явилося нових автівок. Вони володіють тією ж квартирою площею 59,2 кв.м., земельною ділянкою (30 кв.м.), авто Ford Escort. Минулоріч вони привласнили лише гараж площею 21,2 кв.м.

Для порівняння, дохід попередника Корнійчука на посаді голови облради Володимира Ковальчука був скромніший. Він задекларував 25 тисяч сукупного доходу сім`ї включно з ним.

Бізнес двох острозьких сімей

У своїй автобіографії, напередодні місцевих виборів, Олександр Корнійчук написав, що з 2002 по 2006 роки був директором ТОВ «ЛЕДОС».

Згідно інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань фірму зареєстрували у січні 2014 року. Засновниками були Олександр Корнійчук та Тарас Пустовіт – екс-мер Острога – саме той, якого на початку 2015 року затримали на хабарі у 8 тисяч доларів. За це він потрапив до ТОП-10 українських корупціонерів року. (Рейтинг на початку липня складало espreso.tv – ред.). На той час Пустовіт обіймав посаду заступника голови Рівненської ОДА. Нині по його справі триває судова тяганина.

26 березня Пустовіт вийшов із засновників, тоді став заступником екс-голови ОДА Сергія Рибачка.

Наразі серед засновників фірми дружини екс-мера Острога та його заступника: Олена Корнійчук  та Інна Пустовіт. Статутний капітал фірми – 30 тисяч гривень.

Під час першої прес-конференції новообраний голова Рівненської облради розповів журналістці «Четвертої влади», що з Пустовітом зустрічається дуже рідко і майже не підтримує зв`язок. Чекає на рішення суду у його справі.

Також родину Корнійчуків та Пустовітів об`єднує спільне минуле – фірма «Острог-Ресурс».  У 2012 – 2014 роках Олександр Корнійчук очолював це приватне підприємство. Історія його засновників подібна до історії попередньої фірми. Нині і це підприємство очолює дружина Тараса Пустовіта – Ірина.

Решта деталей біографії Олександра Корнійчука, цікаві подробиці про нього читайте у ДОСЬЄ.

 

Коментарі

І дурню зрозуміло, що доходи голови просто записані на дружину. З неї такий бізнесмен! Як і редактор, до речі. Підприємець, мама в декреті, головний редактор...Класні у нас закони, як хочеш вивернеш. А дружину Пустовіта у вашому матеріалі один раз звати Інна, другий Ірина. Чи може їх дві?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.