Голова Рівненської ОДА приховав у декларації бізнес та автомобіль [Інфографіка]

Олексій Муляренко, котрий нещодавно був призначений на посаду голови Рівненської обласної державної адміністрації, оприлюднив свою декларацію за минулий рік. Однак, у ній немає жодної інформації його власність у статутному фонді ТОВ "Сталь-М" та автомобіль «Тойота Хайлендер», яким користується чиновник

Олексій Муляренко, котрий нещодавно був призначений на посаду голови Рівненської обласної державної адміністрації, оприлюднив свою декларацію за минулий рік. Згідно з нею, його дохід в 2015 році становив 315 тисяч 761 гривню і складався з зарплати – 43 908 грн, доходу від провадження підприємницької або ж незалежної професійної діяльності – 6 773 гривень, а основну частину його доходу становив дохід від передачі майна в оренду – 265 тисяч 80 гривень, пише сайт громадської журналістики "Колона". 

Дохід членів сім’ї, а саме дружини, двох синів та доньки становив 1 мільйон 156 тисяч 571 гривню та майже повністю складався з доходу від підприємницької та незалежної професійної діяльності – 1 128 584 гривень, і лише 27 987 гривень становила заробітна платня.

Олексій Муляренко та його дружина є власниками ТОВ "Сталь-М". Очевидно, звідти і отримують дохід від підприємницької діяльності. Згідно з ЄДР, саме Олексій та Олена Муляренки є єдиними засновниками даного підприємства. Згідного з тим же ЄДР, його кінцевим бенефіціарним власником є пан Олексій, а його дружина є підписантом із 2014 року. Статутний капітал ТОВ "Сталь-М" становить 60 тисяч гривень та складається з двох внесків Олексія Муляренка  – 57 тисяч, та Олени Муляренко – 3 000 грн. Щодо декларації, то в графі, де повинні бути вказані розміри внесків до статутного фонду, стоять прочерки.

У декларанта серед транспортних засобів вказано чотири автомобілі, серед яких "ГАЗ М-20", як ще в народі його називають "Побєда", "Peugeot G5", "Citroen C25" та "ВАЗ-2101".

Тим часом Олексій Муляренко не вказав у декларації і своє користування автівкою «Тойота Хайлендер». Хоча сам неодноразов зазначав, що орендує авто. 

«Я маю у користуванні сучасне авто, яке орендую, і не бачу потреби у використанні бюджетних коштів на обслуговування ще одного службового транспорту для виконання своїх посадових обов’язків», – розповів в інтерв`ю "ЗІКу" Олексій Муляренко.

Серед нерухомості в декларації голови Рівненської ОДА вказано квартиру, площа якої – 81,1 квадратного метра. Крім цього, Олексій Віталійович є власником трьох земельних ділянок, площі котрих – 2 200, 1 500 та 619 квадратів, а також іншого нерухомого майна – 1 164 та 68 кв.м.

Щодо фінансових зобов’язань, то у декларації вказане добровільне страхування на суму 76 710 грн., погашення основної суми позики або ж кредиту на 712 176 грн., та погашення суми процентів за позикою чи кредитом на суму 241 тисяча 860 гривень.

На минулорічних виборах Олексій Муляренко балотувався в мери Рівного, представляючи президентську партію "Солідарність", проте йому не вдалося набрати потрібних голосів навіть для участі у другому турі.

За даними сайту "Посіпаки", Олексій Муляренко був помічником Віталія Чугуннікова, коли той  обирався народним депутатом 7 скликання від політичної партії "Удар". Працювати пану Олексію доводилося як на громадських засадах, так і на платній основі. Слід зауважити, що в той час разом із Олексієм Віталійовичем помічником працювала і його дружина, проте вона виконувала свої обов’язки виключно на громадських засадах.

Нагадаємо, що Олексія Муляренка на посаду голови Рівненської обласної державної адміністрації було призначено 28 квітня 2016 року, перед цим деякий час він працював секретарем у Рівненській міській раді.

 

Коментарі

До кримінальної кажеш? з вересня? цікаво-цікаво.
А чи може держслужбовець, і голова ОДА в тому числі, здійснювати підприємницьку діяльність? якщо ні - то що він робить ледь не щодня на своєму заводі?

Дебіл подивися на офіійні джерела і тоді перестань корчити з себе антикорупціонера
http://www.city-adm.rv.ua/RivnePortal/ukr/Declaracii/sekretar_rady/Mulia...

раз ти-ахєнт госдепа,тоді хто призначає таких кренделів на відповідальні державні посади?Очевидно,що агент хула-вальцман:))

Я "брешу" на замовлення госдепа )))

І де тут та тойотав декларації??? АА? https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/12923245_544496762394311_4154935054564539331_n.jpg?oh=0fed306ee280bd7958e6c0e436e5bada&oe=57AB0E66

Дюг, можу тобі порадити уважніше читати декларації. В декларації Муляренка вказано, що Toyota перебуває у нього в оренді. Для чого ти брешеш,і чиї кошти відпрацьовуєш?

Після таких фактів їх перевірку мало б провести НАЗК, а потім і НАБу. За теперішнім законом це максимум штраф, а з вересня вже серйозніша відповідальність, аж до кримінальної. 

Тому радимо пану Муляренку влітку бути уважнішим і не допускати таких помилок під час заповнення електронної декларації?

Можу припустити що авто є власністю компанії Сталь-М і просто перебуває в оренді у фізичної особи. А взагалі після таких заголовків пан Олексій мав би мати право висвітлити свою позицію

Чувак бере приклад з Офшоренка! :)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.