На чому їздить мер Рівного та його заступники [Фото]

Сайт "ВСЕ" проаналізував декларації місього голови Рівного та заступників. Ми поцікавилися автівками, які керівники міста мають у власності або користувані. Як виявилось власних авто немають одразу три заступник міського голови - Олексій Хмилецький, Сергій Васильчук, Галина Кульчинська. Натомість у Володимира Хомка та Руслана Шевчука є новенькі авто 2013 року випуску. Тим часом у власності та користування екс-секретаря Рівнеради Олексія Муляренка - п`ять авто від раритетних до сучасних. 

 

У власності міського голови Рівного Володимира Хомка - новеньке авто Hyundai Santa Fe 2013 року. 

Дружина міського голови власного авто немає. Однак, за твердженням "Четвертої влади" у доньки міського голови Оксани Артуньян є Порш Кайен, 2007 року випуску (Porsche Cayenne) та Тойота Ленд Крузер 150, 2014 року (Toyota Land Cruiser 150).

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Рівненської міської ради Олексій Хмилецький відповідно до декларації - власного авто немає. Не має транспортного засобу і його дружина Віра Хмилецька. Попри відсутність авто, гараж у Олексія Віталійовича є. 

Не заробив на власне авто і інший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Сергій Васильчук. Не мають автівки у власності або праві користування і найближчі родичі заступника міського голови. 

За здоровий спосіб життя виступає і гуманітарний заступник міського голови Галина Кульчинська. Адже відповідно до декларації за 2015 рік власного авто немає ні вона сама, ні її чоловік та син. Що прикметно, водних засобів транспорту у власності родини Кульчинських теж нема. Як і повітряних суден. 

Менший стаж роботи у міськвиконкомі має заступник міського голови Руслан Шевчук. За 2015 рік він задекларував право власності на автомобіль Nissan Juke 2013 року випуску. Натомість у його дружини власного авто немає. 

 

Керуючий справами виконкому Рівненської міської ради Петро Середюк власного авто немає, однак у його родини відповідно до декларації є у власності ВАЗ-2106.

Тепер вже колишній секретар Рівненської міської рада, чинний голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко має у власності декілька автівок. 

ГАЗ-М20 «Побєда»

Peugeot G5 

Citroen C25 

Ваз 2104

Toyota Highlander (оренда)

Фото ілюстративні

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.