Автомобілі суддів Рівненського міського суду [ФОТО]

Сайт «ВСЕ» проаналізував декларації суддів Рівненського міського суду.  Ми поцікавились, якими авто користуються служителі Феміди. Як виявилось, автопарк різноманітний: від автівок 1986 року і до новеньких позашляховиків 2013 року. До вашої уваги - перша частина матеріалу.

Так, очільник Рівненського міського суду Микола Герасимчук задекларував японське авто "TOYOTA RAV 4" 2013року.  У найближчих родичів у 2014 році зазначалося "Peugeot Partner", натомість цьогоріч у декларації це авто відсутнє, також прихована марка задекларованої вантажівки. 

Його заступник Володимир Доля володіє двома автівками - стареньким "ВАЗ 31512" 1986 року та значно молодшм "Hyundai Santa FE" 2008 року. Зазначимо, що  дружина судді є власницею "Opel Astra" 2008 року і мотоцикла "Viper"

Суддя міського суду Кристина Ореховська також їздить на двох автомобілях: "Daihatsu Materia" 2008 року та "Toyota Heilyx" 2006 року. Крім того, в родини є "Toyota Camry" 2008 року.

Суддя Ігор Ковальов володіє лише легковим причіпом. Та, на щастя, у його дружини задекларований "Mitsubishi Outlander" 2006 року. 

Його колега суддя Юрій Куцоконь теж не має власного авто. Натомість у найближчих родичів - комфортний "Chevrolet Aveo" 2008 року. 

Суддя Рівненського суду Микола Бердій, як і деякі колеги, не придбав собі авто.  Напевне, в цьому немає потреби, тому що дружина володіє "Renault Kangoo" 2010 року.

Суддя Євген Сидорук є власником спортивного позашляховика "Hyundai Tucson" 2007 року. 

Служителька Феміди суддя Наталія Діонісьєва не має автомобіля. Натомість у родичів є французький "Renault Laguna" 2008 року.

Фото ілюстративні