На чому їздять судді Рівненського міського суду [ФОТО]

Сайт «ВСЕ» проаналізував декларації суддів Рівненського міського суду.  Ми поцікавились якими авто користуються охоронці Феміди. Як виявилось у чотирьох суддів і їх родичів немає автомобілів взагалі, а дехто купує авто в двічі дешевше ринкової ціни.  До вашої уваги друга частина.

Суддя Рівненського міського суду Святослав Рогозін користується відчизняним автомобілем  Daewoo Lanos 2007 року. 

Натомість суддя Наталія Кучина взагалі не має задекларованого авто. В членів її родини старенький Ford Escort 1987року та причіп

Суддя Головчак Мар’ян теж не вніс інформації про наявність  автівки. Та і у найближчих родичів цього річ авто нема, але у 2014 році вони користувались Toyota Corolla 2010.

Кому не пощастило, то це суддям Сергію Харечко та його колезі Петру Денисюку. На жаль ні в них, ні в їх близьких родичів автівок нема. Така ж ситуація і у охорониць Феміди Олени Першко та Лариси Рудики

На фото Олена Першко
На фото Олена Першко.сайт чаРівне

Міський суддя Віктор Кухарець користується власним Ford Mondeo 2006 року.

Оксана Панас володіє японським Toyota Verso 2013 року.

Фото чаРівне.

Натомість у судді Ніни Музичук авто власного нема, але його вдалося придбати найближчим родичам. Нажаль новенький транспорт в декларації приховано.

Суддя Олександр Тимощук користується німецьким легковиком Mercedes-Benz 1995року. 

Його колега Сергій Наумов теж надає перевагу німецьким авто, тому володіє Audi A6 2004 року. У 2014 році  суддя мав ще одну автівку, яку отримав у спадщину. Та наступного року він вже її не декларував.


Фото В.Миколайчук

Судді Вікторії Галінській у 2014 році посміхнулась вдача і їй вдалось вигідно придбати за 130000 гривень Nissan 2012 року. Що правда у 2015 році пані Вікторія вже цього авто не мала. Добре що у подружжя ще є Jeep Grand 2006 року.

Охорониця Феміди Тамара Бучко задекларувала Kia Sportage 1997 року. Що примітно її близькі теж придбали собі автівку. Та наразі яку саме – не відомо. 

Фото ілюстративні.

Ключові слова: